głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
big_love Chciałabym żeby tu był żeby odciągnął mnie od laptopa przy którym siedzę już ledwo przytomna zaprowadził do łóżka i swoją obecnością pomógł naprawić rzeczywisto

big_love

big_love.moblo.pl
Chciałabym żeby tu był żeby odciągnął mnie od laptopa przy którym siedzę już ledwo przytomna zaprowadził do łóżka i swoją obecnością pomógł naprawić rzeczywistość.. I
Chciałabym żeby tu był żeby... teksty

big_love dodano: 28 grudnia 2012

Chciałabym, żeby tu był, żeby odciągnął mnie od laptopa, przy którym siedzę już ledwo przytomna, zaprowadził do łóżka i swoją obecnością pomógł naprawić rzeczywistość.. I żeby był, nawet gdy wszystko się spieprzy, żeby wyrywał mi żyletki z rąk, gdy będę chciała sobie coś zrobić, żeby mnie ochronił przed samą sobą. Chce go tu. Jakby był to nie potrzebowałabym nawet szlugów i alkoholu. Chcę, żeby tu był i nie pozwolił mi upaść..Chcę, żeby mi powiedział, że nawet jak zawalę maturę, to zostanie i pomoże mi przetrwać.. Niestety, on jest daleko, a ja sama muszę sobie radzić. Sama wstanę od laptopa i zmuszę się do życia. Kolejny dzień, i kolejny, może w końcu coś się odmieni. W sumie powinnam się cieszyć, że ktokolwiek pokochał taką problematyczną istotę jak ja.

Przestał mi odpisywać na gg... teksty

big_love dodano: 15 grudnia 2012

Przestał mi odpisywać na gg, przestał jakkolwiek się ze mną kontaktować, a teraz gdy ja układam sobie życie, założył fejsa, wrócił, zaprosił mnie do znajomych... dla niego to pewnie "nic" a ja będę musiała walczyć żeby do niego nie pisać. Wrócił, by znów coś zjebać, teraz gdy zaczyna się układać..

Pieniądze szczęścia nie dają ale... teksty

big_love dodano: 29 listopada 2012

Pieniądze szczęścia nie dają, ale mają jednak coś wspólnego. Oba cholernie ciężko zdobyć, chociaż niby szczęście można w pewnym stopniu zastąpić pieniędzmi,ale najpierw trzeba je mieć, i tu właśnie jest problem.

 Miałaś nie palić!   Przecież... teksty

big_love dodano: 29 listopada 2012

- Miałaś nie palić! - Przecież ja nie palę! - warknęłam, wyciągając szluga z ust - A niby co teraz robisz?! Zerknęłam na papierosa i zmarszczyłam brwi. - To jest lekarstwo na życie, a raczej na ból, który ono powoduje. - Lekarstwo na życie, które truje? - Trujesz to Ty mi dupę. - warknęłam zniecierpliwiona - To życie nas zabija, ogarnij wreszcie. - rzuciłam i odeszłam, odpalając kolejnego papierosa. Nie, nie ogarnęła..

W moim przypadku minął już rok a ja nadal czekam.. To dopiero śmieszne a może tragiczne.. teksty big_love dodał komentarz: W moim przypadku minął już rok, a ja nadal czekam.. To dopiero śmieszne, a może tragiczne.. do wpisu 25 września 2012
Nie mam Ciebie nie mam nikogo... teksty

big_love dodano: 11 września 2012

Nie mam Ciebie, nie mam nikogo, spędzam długie godziny sama w pokoju, nie mając się do kogo odezwać. Ty mnie rozumiałeś, tak jak ja Ciebie. Minął rok, od czasu naszego rozstania, w sumie nigdy nie byłeś mój ale.. czułam jakbyś był. A teraz Cię nie ma, nie chcesz kontaktu.. Chyba nie wytrzymam i znów do Ciebie napiszę.. po co? by znów odczytać te kilka pozornie obojętnych słów, które znaczą ni mniej ni więcej - spierdalaj?

'Zmieniłem się'  w wolnym... teksty

big_love dodano: 4 sierpnia 2012

'Zmieniłem się' - w wolnym tłumaczeniu znaczy to 'spierdalaj z mojego życia, już nie ma w nim dla Ciebie miejsca', tak? 'Nie jestem już taki jak kiedyś' - to znaczy, że już teraz nawet nie możesz mi poświęcić kilku minut na rozmowę, choć jeszcze rok temu potrafiliśmy przegadać całe noce.. To boli, cholernie boli..

Bardzo ciężko jest za dużo sobie... teksty

big_love dodano: 24 lipca 2012

Bardzo ciężko jest za dużo sobie nie wyobrażać.. / big_love

Nie ma różnicy czy żyję czy nie.... teksty

big_love dodano: 3 kwietnia 2012

Nie ma różnicy, czy żyję czy nie. Przecież i tak jestem tylko potrzebna, by dowiedzieć się co było zadane.. Pewnie dopiero wtedy, by zauważyli, że mnie nie ma..

Teoretycznie go już nie kocham nie... teksty

big_love dodano: 3 kwietnia 2012

Teoretycznie go już nie kocham, nie myślę, nie wspominam. Jednak wiele bym dała, by do mnie napisał.

I pomimo tego że jestem... teksty

big_love dodano: 3 kwietnia 2012

I pomimo tego, że jestem szczęśliwa, jest mi smutno, że nie mam się z kim tą radością podzielić.

Przychodzi dzień kiedy trzeba w... teksty

big_love dodano: 17 luty 2012

Przychodzi dzień, kiedy trzeba w końcu zamknąć pewien rozdział w życiu i stanowczo odciąć się od niego, stawiając pierwszy samodzielny krok.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV