głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
big_love Jasne boisz się że możesz skrzywdzisz kobietę tylko Pamiętaj o jednym Jak się naprawdę zakochasz w kobiecie to stanie się ona dla Ciebie najważniejszą istotą na

big_love

big_love.moblo.pl
Jasne boisz się że możesz skrzywdzisz kobietę tylko Pamiętaj o jednym Jak się naprawdę zakochasz w kobiecie to stanie się ona dla Ciebie najważniejszą istotą na
Jasne boisz się że możesz... teksty

big_love dodano: 26 stycznia 2013

Jasne, boisz się, że możesz skrzywdzisz kobietę, tylko " Pamiętaj o jednym - Jak się naprawdę zakochasz w kobiecie to stanie się ona dla Ciebie najważniejszą istotą na świecie, będziesz chciał ją chronić, opiekować się nią i nigdy jej nie skrzywdzisz, a co najważniejsze nie pozwolisz by ktokolwiek ją skrzywdził. To siła miłości, która potrafi góry przenosić... /bez.cenzury

Nawet skurwiel przeprosić nie... teksty

big_love dodano: 26 stycznia 2013

Nawet skurwiel przeprosić nie potrafi. Przepraszał za wszystko, a za zdradę to ni chuja..Ja pierdolę.

Czy przeczuwałam? Od tygodnia na... teksty

big_love dodano: 26 stycznia 2013

Czy przeczuwałam? Od tygodnia na pewno. A poza tym.. Tak, wiedziałam, że to nie może trwać wiecznie, to było zbyt idealne..

Ah się wyjaśniło.. ale sama nie... teksty

big_love dodano: 26 stycznia 2013

Ah, się wyjaśniło.. ale sama nie wiem, czy nie wymyślił tej historii, tylko po to, żeby się mnie pozbyć.. Nic już nie wiem. Poczekam.. jeśli mu zależy, to będzie walczył..

Potas tlen węgiel wodór ameryk.. teksty

big_love dodano: 24 stycznia 2013

Potas, tlen, węgiel, wodór, ameryk..

Tak panicznie się boję że mnie... teksty

big_love dodano: 24 stycznia 2013

Tak, panicznie się boję, że mnie zostawi. Nie chcę powtórzenia wiadomości, ten dział życia mnie zabija, już milion razy wolę elektrochemię. A boję się, że któregoś dnia temat będzie następujący: "Zniknięcie najważniejszej osoby z życia - powtórzenie wiadomości. Pęknięcie serca i rozpadanie się na milion kawałków - ćwiczenia utrwalające."

Ilość moich wpisów na moblo jest... teksty

big_love dodano: 24 stycznia 2013

Ilość moich wpisów na moblo jest wprost proporcjonalna do spadku mojego samopoczucia, a odwrotnie proporcjonalna do ilości czasu, jaką on mi poświęca.

Najbardziej się boję że to co... teksty

big_love dodano: 24 stycznia 2013

Najbardziej się boję, że to co mogę mu dać to będzie za mało. Że pojawi się 'ta druga', która będzie ładniejsza, mądrzejsza, albo po prostu lepsza. I to wszystko się skończy.. Ale przecież znam już tą lekcję, życie utrwalało mi to w głowie setki razy "nie przywiązuj się, nie uzależniaj się - ludzie przychodzą i odchodzą" Znam tę lekcję, jak zwykle ja, idealnie przygotowana z teorii. Wiem, jak jest, ale i tak nie potrafię być w związku 'z rezerwą'. Jak kocham to kocham, i chuj. (to będziesz cierpieć, i chuj - podpowiedział cichutko rozum, zagłuszony głosem serca.)

Moje serce mówi 'kocham' chociaż... teksty

big_love dodano: 23 stycznia 2013

Moje serce mówi 'kocham', chociaż głowa mówi ''wal to''..

 Tak to już jest. Raz na wozie raz... teksty

big_love dodano: 23 stycznia 2013

"Tak to już jest. Raz na wozie, raz pod wozem, a raz w dupie".. Nie ma to jak przyjaciel, on zawsze wyjaśni życiowe zawiłości.. XD

Ona zakochana widać że się... teksty

big_love dodano: 23 stycznia 2013

Ona zakochana, widać, że się uzależnia..

Nic dla niego nie znaczę moja... teksty

big_love dodano: 23 stycznia 2013

Nic dla niego nie znaczę, moja obecność mu nie pomaga, myślę, że jakbym od niego odeszła, to nie byłoby dla niego dużej różnicy.. ale nie mogę tego zrobić, za bardzo go kocham.. tylko boję się, że nie przeżyję tego, gdy to on mnie zostawi..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV