głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
big_love On jest chyba najgorszym i jednocześnie najlepszym z moich uzależnień. Kawa pobudza szlugi uspokajają alkohol otumania i odbiera rozum treningi męczą ale satysf

big_love

big_love.moblo.pl
On jest chyba najgorszym i jednocześnie najlepszym z moich uzależnień. Kawa pobudza szlugi uspokajają alkohol otumania i odbiera rozum treningi męczą ale s
On jest chyba najgorszym i... teksty

big_love dodano: 23 stycznia 2013

On jest chyba najgorszym i jednocześnie najlepszym z moich uzależnień. Kawa - pobudza, szlugi - uspokajają, alkohol - otumania i odbiera rozum, treningi - męczą, ale satysfakcjonują.. On działa jak wszystkie te rzeczy razem wzięte, a do tego potrafi mnie cholernie zmartwić i zdołować, sprawić, że nie śpię do 3, bo się martwię o niego lub o nasz związek, ale potrafi też sprawić, że uśmiecham się, gdy jestem smutna, a tego żadna inna używka nie potrafi sprawić..

Uzależnienia.? Kawa on szlugi on... teksty

big_love dodano: 23 stycznia 2013

Uzależnienia.? Kawa, on, szlugi, on, alkohol, on, treningi, on... Kurwa, czy wspominałam już, że on?

Miłość związek.. faajnie jest.... teksty

big_love dodano: 23 stycznia 2013

Miłość, związek.. faajnie jest. Tylko miałam nadzieję, że od niego się tak nie uzależnię, że nie dołączy do listy moich używek, bez których nie umiem funkcjonować.. Miało być normalnie, związek miał być dodatkiem do mojego życia, a nie jego centrum.. Niestety, zapomniałam, jak łatwo uzależniam się od ludzi..

Budzę się 11 godzina myślę:... teksty

big_love dodano: 23 stycznia 2013

Budzę się, 11 godzina, myślę: dobrze, mniej czasu do wieczora, wtedy z nim pogadam.. mijają godziny, niby się uczę, słucham wrzasków matki, wkurwiam się na siebie, że nie ogarniam tych reakcji z chromem i manganem.. Dobrze, że już 18, bliżej niż dalej, tak 18 to przełomowa godzina.. kolejne próby nauki.. 20, 21.. o 22 zaczynam się niepokoić, 23.. szanse są coraz bardziej nikłe. Północ. Już nie wejdzie, nie ma co się łudzić, czas - start. zaczynam kolejne odiczanie, jeszcze tylko 20-kilka godzin, a może jutro nie wejdzie.. Wczoraj też odliczałam 20 kilka, a będzie 40 kilka, jak nie więcej..

Nienawidzę siebie gdy mi zmieniają... teksty

big_love dodano: 23 stycznia 2013

Nienawidzę siebie, gdy mi zmieniają się nastroje I boje się, ze nie odbierzesz, kiedy jutro zadzwonię. /cushion

Jakiś frajer się nudzi i wymyśla... teksty

big_love dodano: 21 stycznia 2013

Jakiś frajer się nudzi i wymyśla absurdy, w sumie ten świat jest piękny, tylko ludzie to kurwy. / Chada.

Napisał wyjaśniło się. Jednak... teksty

big_love dodano: 18 stycznia 2013

Napisał, wyjaśniło się. Jednak się nie obraził, jak dobrze. Ale ja musiałam panikować, bo ja to w końcu ja, edycja panikująca zjazdowana, ale limitowana xd Nie pousuwam wcześniejszych wpisów, niech wie jak się denerwowałam..

Nie była ideałem. Nie przypominała... teksty

big_love dodano: 17 stycznia 2013

Nie była ideałem. Nie przypominała niczego, co piękne. Mówiła, że nie okazuje uczuć, ale robiła to mówiąc o nich. Próbowała być egoistką, bezskutecznie. Żyła po swojemu i chciała kogoś, kto będzie miał swój świat i znajdzie w nim dla niej miejsce. Nie chciała wiele, chciała jedynie mieć wszystko. Nie chciała podbić świata, tylko by ktoś go podbił dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie. Chciała spokojnego życia, w którym ciągle będzie się coś działo. Chciała żyć długo, ale nie dożyć starości. Umrzeć po cichu, ale żeby każdy o tym wiedział. - faces

Przysięgam kurwa przysięgam... teksty

big_love dodano: 17 stycznia 2013

Przysięgam, kurwa, przysięgam, jeśli ten związek się spierdoli, nigdy więcej nie zgodzę się na żaden inny, nie ma chuja. Możliwe, że to co powiedziałam mojemu byłemu przy rozstaniu, że jestem stworzona do bycia zawsze sama był samospełniającą się przepowiednią..

Cokolwiek się stało jedno jest... teksty

big_love dodano: 17 stycznia 2013

Cokolwiek się stało, jedno jest pewne - to na pewno moja wina.

Kurwa nie wiem obraził się... teksty

big_love dodano: 17 stycznia 2013

Kurwa, nie wiem, obraził się, zakazali mu wchodzić na kompa, ma mnie w dupie, albo ma chuja w dupie, whatever, mógłby napisać jebane kilka słów, żebym nie musiała się domyślać. Albo niech po prostu każe mi wypierdalać, jeśli do tego zmierza, to im szybciej tym lepiej.

Nie wiem o co mu chodzi chyba się... teksty

big_love dodano: 17 stycznia 2013

Nie wiem, o co mu chodzi, chyba się obraził, fajnie byłoby wiedzieć za co. Zdechnąć, zdechnąć, zdechnąć..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV