głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
antyamy Może i to żałosne ale wiedz że codziennie rano wstaję i zapierdalam do tej jebanej szkoły mając nadzieję że znów w niej będziesz i zobaczę ten Twój zajebisty uś

antyamy

antyamy.moblo.pl
Może i to żałosne ale wiedz że codziennie rano wstaję i zapierdalam do tej jebanej szkoły mając nadzieję że znów w niej będziesz i zobaczę ten Twój zajebisty uśmiech..
Może i to żałosne ale wiedz że... teksty

antyamy dodano: 11 luty 2013

Może i to żałosne,ale wiedz,że codziennie rano wstaję i zapierdalam do tej jebanej szkoły mając nadzieję,że znów w niej będziesz i zobaczę ten Twój zajebisty uśmiech..

to  że odpuściłam nie znaczy  że... teksty

antyamy dodano: 10 luty 2013

to, że odpuściłam nie znaczy, że mi nie zależy.

nie chcę  aby jakiś inny chłopak... teksty

antyamy dodano: 9 luty 2013

nie chcę, aby jakiś inny chłopak poprawił mi moją czapkę, która zsuwa mi się wciąż na oczy. nie chcę, aby jakiś inny chłopak całował moje usta. nie chcę, aby jakiś inny chłopak dotykał mnie, moje ciało, aby jakiś inny chłopak szeptał mi do ucha, że lubi moje włosy. nie chcę, aby jakiś inny chłopak trzymał mnie za rękę, niespodziewanie łaskotał w każde możliwe miejsce. nie chcę, aby był jakiś inny. nie chcę nikogo innego. chcę tylko ciebie

siema. jestem kompletnym dnem. moim... teksty

antyamy dodano: 7 luty 2013

siema. jestem kompletnym dnem. moim hobby jest zakochiwanie się w niewłaściwych mężczyznach oraz za szybkie przywiązywanie się do ludzi. nie potrafię ogarnąć swoich uczuć i jestem zła kiedy kończą mi się fajki. kocham nad życie swoich przyjaciół i nie umiem sobie bez nich wyobrazić życia. lubię spoglądać w gwiazdy i wcale nie przeszkadza mi kiedy w moich oczach gromadzą się łzy.

ja wiem  że może herbata  ja ubrana... teksty

antyamy dodano: 7 luty 2013

ja wiem, że może herbata, ja ubrana w twoją bluzę, marudząca wciąż i śmiejąca się to może nie szczyt twoich marzeń, ale proszę - pozwól mi się w ciebie wtulać, przerywać pocałunki swoim uśmiechem i komentować co chwilę oglądany przez nas film. pozwól, że będę wkładać ci swoje dłonie pod twoją koszulkę, a mój śmiech połączony z twoim będzie nam towarzyszył średnio co parę minut. przytul mnie do siebie i nie puszczaj, przez cały wieczór, przez noc, przez dzień, przez kolejny tydzień. niech zostanie już tak jak jest - bądźmy dla siebie tlenem. /happylove

pozwalam mu na to. pozwalam  aby... teksty

antyamy dodano: 7 luty 2013

pozwalam mu na to. pozwalam, aby śledził mój każdy najdrobniejszy ruch, gest. aby intensywnie wsłuchiwał się w ton mojego głosu, aby wciągał do nozdrzy zapach moich perfum. pozwalam mu, choć przecież chwile, uczucia jakie nas łączyły już dawno minęły. zawsze, gdy spyta ktoś o ciebie odpowiadam, że nie ma o czym mówić, bo to dawno zakończony rozdział, a przecież oby dwoje doskonale wiemy, że każdy z nas ma swoje ulubione książki, ulubione rozdziały, ulubione fragmenty, do których często wracamy. lubię, czasem nawet za bardzo całkowicie przypadkiem spotykać cię gdzieś na mieście i czuć tą dziwną chemię, która pomiędzy nami ciągle jest. trochę przygaszona, nieśmiała, niepewna. wystarczyłoby dmuchnąć, a żar przeszłość i plątanin słów mógłby się odrodzić.

Nie da się określić miar kochania... teksty

antyamy dodano: 6 luty 2013

Nie da się określić miar kochania, schematów, następstw postępowania. Unikaty, każda miłość po kolei. Nieważne jak, ani trochę, nieważne jakimi słowami. Liczą się te gesty i to osobliwe odczucie gdzieś w środku. Kochamy się, na ten swój pojebany sposób, ale kochamy się, wbrew oczekiwaniom i zasadom, słabo widząc świat poza sobą, uznając się za największy priorytet nawzajem, nie planując wspólnej przyszłości, bo nie mamy pojęcia o jutrze, ale ze świadomością, że tylko śmierć może nas rozdzielić.

chciałbyś ją mieć tylko dla... teksty

antyamy dodano: 5 luty 2013

chciałbyś ją mieć tylko dla siebie. chciałbyś mieć do kogo przyjść w zimowy wieczór. chciałbyś móc zapewnić, że będziesz przy niej bez względu na wszystko. chciałbyś przynosić jej ulubione ciasteczka. chciałbyś spędzić z nią wakacje. chciałbyś pograć z nią na xboxie. chciałbyś się z nią zanudzić na śmierć. chciałbyś przedstawić ją rodzicom. chciałbyś kąpać się z nią w wannie pełnej piany. chciałbyś chodzić na długie spacery. chciałbyś widoku, gdy zasypia na twoim ramieniu. chciałbyś oszaleć z miłości. chciałbyś żeby kochała Cię tak bardzo jak Ty ją. chciałbyś przeżyć z nią całe życie. chciałbyś żeby była twoja na zawsze. chciałbyś, a jednak boisz się napisać głupiej wiadomości.

za niektórymi gestami i pewnymi... teksty

antyamy dodano: 5 luty 2013

za niektórymi gestami i pewnymi osobami, zawsze będziemy tęsknić.

jeżeli znów da Ci posmakować... teksty

antyamy dodano: 3 luty 2013

jeżeli znów da Ci posmakować szczęścia, przeczekaj. ono przejdzie.

mój problem polega na tym  że nie... teksty

antyamy dodano: 3 luty 2013

mój problem polega na tym, że nie umiem się z Tobą do końca pożegnać. mogę powiedzieć 'żegnaj' ale nie otworzę drzwi. nawet gdybyś mnie przez nie wypchnął, na pewno stawiałabym opór.

Takie jest już życie. Śmiejemy... teksty

antyamy dodano: 28 stycznia 2013

Takie jest już życie. Śmiejemy się by potem zalewać się łzami. Wywołujemy zazdrość, by potem zazdrościć. Kłamiemy by potem słuchać kłamstw. Kochamy by potem cierpieć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV