głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
antyamy czasem nie da się powiedzieć komuś co się czuje i ten ktoś po prostu odchodzi bo nie wie że powinien zostać. W naturze mamy te kłótnie o swoje to trzaskanie drz

antyamy

antyamy.moblo.pl
czasem nie da się powiedzieć komuś co się czuje i ten ktoś po prostu odchodzi bo nie wie że powinien zostać.
czasem nie da się powiedzieć komuś... teksty

antyamy dodano: 17 marca 2013

czasem nie da się powiedzieć komuś, co się czuje i ten ktoś po prostu odchodzi, bo nie wie, że powinien zostać.

W naturze mamy te kłótnie o swoje... teksty

antyamy dodano: 16 marca 2013

W naturze mamy te kłótnie o swoje, to trzaskanie drzwiami i w nerwach wypowiadanie zbyt wielu słów. Jesteśmy tylko ludźmi. Jak wszyscy w poruszeniu krzyczymy, że czegoś nienawidzimy, zdzierając przy tym prawie całkowicie gardło. Są momenty w których mamy ochotę się pozabijać, zapomnieć, zamknąć jakiś rozdział i zacząć od nowa. Chcemy odejść. Choć każdy jest dobrym aktorem w swoim życiu, każdy z nas ma serce, niektóre są idealnie gładkie, a niektóre lekko poszarpane, lecz pamiętaj, ma je każdy. Dlatego pomimo, że są chwile w których wszystko traci na znaczeniu, ludzie się kochają i to każe im powrócić.

Bywa  że spóźniasz się jak my  o... teksty

antyamy dodano: 13 marca 2013

Bywa, że spóźniasz się jak my, o ten jeden moment, o spojrzenie, uśmiech, o to jedno uczucie, a to mimo wszystko nie wróci już nigdy więcej. / Endoftime.

nie obchodziło ją  co inni o niej... teksty

antyamy dodano: 13 marca 2013

nie obchodziło ją, co inni o niej myślą . nauczyła się żyć po swojemu . w końcu doceniła życie

życie nie sprawia  że spotykasz... teksty

antyamy dodano: 13 marca 2013

życie nie sprawia, że spotykasz ludzi, których chcesz spotkać. życie daje Ci ludzi, którzy muszą Ci pomóc, zranić Cię, pokochać, opuścić i sprawić, że staniesz się osobą, którą masz się stać.

Szarpie się sama z sobą o resztki... teksty

antyamy dodano: 2 marca 2013

Szarpie się sama z sobą o resztki zdrowego rozsądku, śnią mi się Twoje oczy, zakochane, wielkie, z roku na rok coraz mniej błękitne, a Ty może patrzysz teraz na nią, a ja dzisiaj znowu kochałam się z innym, oh kochanie, jak bardzo wszystko się popierdoliło, jak bardzo wszystko było popierdolone od zawsze, jak katastrofalnie bardzo mnie to rozszarpało.

Nie wiem dlaczego nagle moje zasady... teksty

antyamy dodano: 2 marca 2013

Nie wiem dlaczego nagle moje zasady topią się pod temperaturą twojego spojrzenia. Wytłumacz mi dlaczego nagle słowa zastygają mi gdzieś w przełyku jak wylany wosk na opuszkach moich palców. Znajdź odpowiedź na pytanie dlaczego moje serce wariuję i uporczywie domaga się Twojej obecności. Pozwól mi może sprawdzić czy fakt, że moje usta tak bardzo pragną twoich da się w jakiś racjonalny sposób wytłumaczyć - może, może naprawdę mają one nadzwyczajny smak. Spójrz na moje roztrzęsione dłonie trzymające w jednej ręce niedopałek przeszłości, a w drugiej kubek kawy, która nie smakuję już tak dobrze jak kiedyś, gdy twoje uczucia zawarte w dwóch na pozór banalnych słowach były moim sensem, światełkiem w tunelu. Wytłumacz głupiej, naiwnej, śmiesznej dziewczynce dlaczego tak bardzo potrzebuję takiego niegrzecznego, urokliwego, upartego chłopczyka, a potem, potem zostań już do wschodu słońca, na śniadanie, na obiad, na kolacje, na całe życie. /happylove

życie stawia nas przed trudnym... teksty

antyamy dodano: 2 marca 2013

życie stawia nas przed trudnym wyborem. boimy się zmian. nie dlatego, że nie wiemy czy to się uda, po prostu ciężko rozstać nam się z tym, z czym się już nauczyliśmy radzić, zbyt często patrzymy w przeszłość i tracimy to co możemy zyskać.

Chciałabym  żeby ktoś mnie... teksty

antyamy dodano: 20 luty 2013

Chciałabym, żeby ktoś mnie przytulił, bo tak naprawdę nikt nigdy tego nie zrobił. Chciałabym usłyszeć jakieś piękne słowa, bo bez nich moje uszy przestają słyszeć cokolwiek.Potrzebuję kogoś, kto pomoże mi uciec od tego bólu. On mnie zabija, a ja tak bardzo chcę żyć.

Patrzę na to  co sobie robię i tak... teksty

antyamy dodano: 20 luty 2013

Patrzę na to, co sobie robię i tak bardzo chce mi się płakać

przestań winić wszystkich za to... teksty

antyamy dodano: 14 luty 2013

przestań winić wszystkich za to, że sam błądzisz.

nigdy nie rezygnuj z celu tylko... teksty

antyamy dodano: 14 luty 2013

nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV