głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
antyamy Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości opcji. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz akurat to czego s

antyamy

antyamy.moblo.pl
Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości opcji. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz akurat to czego się komp
Najlepiej nie planuj nic. Nie... teksty

antyamy dodano: 15 maja 2013

Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości, opcji. Daruj sobie myślenie o tym, co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz akurat to, czego się kompletnie nie spodziewasz.

dziwne  nie? ludzie przychodzą... teksty

antyamy dodano: 23 kwietnia 2013

dziwne, nie? ludzie przychodzą, zostają na chwilę albo dłużej. kreują nasz charakter, wmawiają nam miłość, a później tak bez większych lub mniejszych powodów zawodzą nasze zaufanie i odchodzą. akurat wtedy, kiedy Ty zaczynałeś wierzyć, że życie jest piękne. pasowałby tutaj słowa: 'takie jest życie', ale ono wcale takie nie jest - tacy są ludzie.

najgorszą rzeczą jaką możesz... teksty

antyamy dodano: 23 kwietnia 2013

najgorszą rzeczą jaką możesz zrobić dziewczynie, jest to, że poczuje, że ma szansę, gdy jej nie ma.

I jeśli kiedykolwiek za mną... teksty

antyamy dodano: 19 kwietnia 2013

I jeśli kiedykolwiek za mną zatęsknisz, to pamiętaj, ja nie uciekłam, to Ty pozwoliłeś mi odejść

I wtedy zdałam sobie sprawę  że... teksty

antyamy dodano: 19 kwietnia 2013

I wtedy zdałam sobie sprawę, że tęsknie...że wszystko mi go przypomina, że to wcale nie odeszło, że to cały czas we mnie jest. Zdałam sobie sprawę, że na zawsze pozostanie częścią mojego życia. Bo nawet po takim czasie pamiętam wszystkie wspomnienia ze szczegółami

żyj  ponosząc wszelkie tego... teksty

antyamy dodano: 19 kwietnia 2013

żyj, ponosząc wszelkie tego konsekwencje i niech będzie co będzie.

a gdy tak leżę z głową wbitą w... teksty

antyamy dodano: 28 marca 2013

a gdy tak leżę z głową wbitą w poduszkę, a w mej głowie setki myśli, zastanawiam się gdzie jesteś i czy jesteś szczęśliwy...

Wieczorami będziesz myśleć o... teksty

antyamy dodano: 28 marca 2013

Wieczorami będziesz myśleć o złych ruchach i źle postawionych krokach dążąc do spełnienia własnych marzeń. Będziesz obwiniać się, a gryząc wargi do krwi zagłuszać krzyk poduszką. Będziesz dusić się przeszłością, tamtym powietrzem i zapachem krążącym wokół.

Nie wiem kiedy to się zaczęło  nie... teksty

antyamy dodano: 27 marca 2013

Nie wiem kiedy to się zaczęło, nie pamiętam, kiedy straciłam głowę. Od jakiegoś czasu jestem dla siebie taka niezrozumiała. Nie potrafię odgadnąć swoich myśli. Wszystko, co moje stało się dla mnie obce. Nie wiem kim jestem, brakuje mi słów, mam pustą głowę, nie jestem w stanie zmienić swojego życia. Przeraża mnie to, naprawdę. Mój stan. Nie wiem jak się czuję, nie wiem, co myślę, nie wiem, co mówi moje serce. Wszystko krzyczy do mnie szyfrem, a ja nie potrafię zrozumieć ani słowa. Nikt nie chce zdradzić mi tych wszystkich sekretów, które świat ma przede mną. Dlaczego nikt nie chce mi powiedzieć, co się ze mną stało? Może wcale nie chce się dowiedzieć, może niewiedza mniej boli. Świat ma przede mną sekrety, a ja nie pozostaję mu dłużna.

Nigdy nie dowiesz się jak to jest... teksty

antyamy dodano: 17 marca 2013

Nigdy nie dowiesz się jak to jest mnie kochać, bo mnie się nie da. Jestem nieznośna, marudna, uparta i ciężko ze mną wytrzymać. Ciągle się sprzeczam i dokładam swoje trzy grosze do rozmowy. Nigdy nie dowiesz się jak to jest mnie przytulić, bo nie byłoby Cię tak naprawdę stać na to. Możesz tylko sobie wyobrażać jaka jestem i jak wyglądają moje oczy, gdy pozwolę komuś przeniknąć przez swoje serce.Poradzisz sobie z tym, że mam rację? Wiesz, chcę Cię poznać, wiedzieć co ukrywasz za tym grubym murem który ochrania Twoją duszę. Chcę wiedzieć jak zachowujesz się w danych sytuacjach, jak radzisz sobie z życiem, jak wytrzymujesz ze mną. Nie ważne jakie karty zostaną nam przydzielone i jak los nas potraktuje. Chciałabym w końcu by ktoś poznał moją prawdziwą osobowość i wnętrze. Chciałabym poznać prawdziwego Ciebie, tą osobę, którą jesteś, gdy nikt inny nie patrzy. Pozwolisz mi na to?

więc dzisiaj się rozerwiemy  ten... teksty

antyamy dodano: 17 marca 2013

więc dzisiaj się rozerwiemy, ten weekend będzie przedni, z euforią myślisz o przyszłym choć żałujesz poprzednich.

Dam Ci radę na przyszłość. Nie... teksty

antyamy dodano: 17 marca 2013

Dam Ci radę na przyszłość. Nie zaczynaj czegoś, czego nie jesteś w stanie skończyć. Nie zaczynaj czegoś, co budzi w Tobie strach. Nie zaczynaj czegoś, do czego jeszcze nie dorosłeś.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV