głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia znasz nie znasz co za różnica ? widzisz jaka jestem słaba tyle cierpienia już na mnie spadło tyle bólu dźwigam co dnia a za co ? za to że chce komuś ofiarować m

ansomia

ansomia.moblo.pl
znasz nie znasz co za różnica ?
znasz   nie znasz   co za różnica ? teksty

ansomia dodano: 14 kwietnia 2011

znasz , nie znasz , co za różnica ?

widzisz jaka jestem słaba   tyle... teksty

ansomia dodano: 14 kwietnia 2011

widzisz jaka jestem słaba , tyle cierpienia już na mnie spadło , tyle bólu dźwigam co dnia , a za co ? za to , że chce komuś ofiarować miłość - najpiękniejsze uczucie na świecie .. dlaczego ty masz zawsze rację , a ja naiwnie wierzę , że tym razem będzie inaczej , a potem znów cierpię , owijając bandażem kolejną ranę ?

  a ty   czego chcesz dziewczynko .?... teksty

ansomia dodano: 14 kwietnia 2011

- a ty , czego chcesz dziewczynko .? - ja ? ja chcę tylko , odzyskać utraconą nadzieję , wiarę w miłość i drugą połówkę swego serca .

jak ja kocham sobie wmawiać   że... teksty

ansomia dodano: 14 kwietnia 2011

jak ja kocham sobie wmawiać , że mnie nie obchodzisz . to taka moja mała bajka , w którą wierzę tylko ja .

i znów się zawiodłam   nie wiem... teksty

ansomia dodano: 14 kwietnia 2011

i znów się zawiodłam , nie wiem który to już raz . moje serce jest już odporniejsze , umysł woli przyjmować to na chłodno . nie krzyczę jak opętana , nie płaczę . po prostu przyjmuję do wiadomości i odchodzę . wydaję się być opanowana , ale gdzieś głęboko we mnie właśnie toczy się wojna sprzecznych myśli . za każdym razem boli jak nigdy .

  ona Cię nadal kocha .   wygląda... teksty

ansomia dodano: 14 kwietnia 2011

- ona Cię nadal kocha . - wygląda na obojętną. - a jak Ty byś się zachowywał , gdyby ktoś kogo kochasz , ranił Cię na każdym kroku ? obnosiłbyś się z taką miłością ? czy chował ją w sobie , tak jak robi to ona ?

nie bój się ponownie zakochać .... teksty

ansomia dodano: 14 kwietnia 2011

nie bój się ponownie zakochać . otwórz swe serce i podążaj tam , dokąd Cię ono wiedzie . i pamiętaj , fruń do księżyca .. PS . zawsze będę Cię kochała .

  co miało się zdarzyć ? nie wiem... teksty

ansomia dodano: 14 kwietnia 2011

- co miało się zdarzyć ? nie wiem .. jakieś love czy coś . - love to ja miałam , przeminęło z wiatrem .. - uważaj , bo wiatr często zmienia kierunek .

czasami wolę być zupełnie sama... teksty

ansomia dodano: 13 kwietnia 2011

czasami wolę być zupełnie sama , niezdarnie tańczyć na granicy zła i nawet stoczyć się na samo dno - czasami wolę to , niż czułość waszych obcych rąk .

ale ciebie nie można tak zaplanować... teksty

ansomia dodano: 13 kwietnia 2011

ale ciebie nie można tak zaplanować . można na tobie polegać . jesteś spolegliwy – lubię to słowo – spolegliwy do bólu . ale zaplanować ciebie się po prostu nie da . tak zresztą tylko przypuszczałam do dzisiaj . od dzisiaj wiem to na pewno . masz zbyt powikłany życiorys . poza tym zmieniasz życiorysy innych ludzi .

I feel so untouched .. and I want You... teksty

ansomia dodano: 13 kwietnia 2011

I feel so untouched .. and I want You so much that I just can't resist You ! It's not enough to say that I miss You ! - czuję się niedotknięta.. i tak bardzo Cię chcę , że nie mogę się Ci oprzeć ! to za mało , żeby powiedzieć , że za Tobą tęsknię !

gmatwam sobie życie jak mało kto . teksty

ansomia dodano: 13 kwietnia 2011

gmatwam sobie życie jak mało kto .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV