głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
piwa i pocałunków ! teksty

ansomia dodano: 11 maja 2011

piwa i pocałunków !

zrób mi jakąś krzywdę . teksty

ansomia dodano: 11 maja 2011

zrób mi jakąś krzywdę .

najpierw chowa pod łóżko w... teksty

ansomia dodano: 11 maja 2011

najpierw chowa pod łóżko w pudełkach po butach . po kilku tygodniach/miesiącach/latach wyjmiesz , otworzysz , i stwierdzisz , że naprawdę już nie pamiętasz . gruba kreska narysuje się sama i będziesz w stanie opróżnić pudełka , i odkurzyć pod łóżkiem . sprawdzone .

czuję się jak człowiek bez ambicji... teksty

ansomia dodano: 11 maja 2011

czuję się jak człowiek bez ambicji . jak kobieta pozbawiona resztek kobiecości . na niczym mi nie zależy . nic mnie już nie obchodzi . nic nie rusza . gdybym tylko mogła , przeleżałabym cały dzień w łóżku , nie drgnąc nawet . ale tak się po prostu nie da - debil z ulotkami ZAWSZE musi dzwonić do mojego mieszkania . jakby kurwa nie było 9 innych . ojciec zawsze zapomni kluczy . matka nadal dzwoni na domowy . a palić się chce - trzeba wyjść na balkon . no nie da się popłakać i poużalać nad sobą w pełnej samotności .

z punktu widzenia mężczyzny... teksty

ansomia dodano: 11 maja 2011

z punktu widzenia mężczyzny , każde jego zachowanie jest drobiazgiem , nawet jeśli wyszedł po papierosy i wrócił po trzech latach .

i to wszystko to jest nic – bo ja... teksty

ansomia dodano: 10 maja 2011

i to wszystko to jest nic – bo ja już ciebie nie znam . a więc to mi niepotrzebne już . niepotrzebne żadne zdarzenia , powitania , pożegnania , słowa . tramwaje i sklepy . i deszcz , i bieganie tymi ulicami po deszczu . to wszystko wcale nie musi być takie ważne . można to zgubić jednego dnia , zamknąć jednym słowem .

jeżeli ktoś   kogo kochałeś i z... teksty

ansomia dodano: 10 maja 2011

jeżeli ktoś , kogo kochałeś i z kim chciałeś mieć dzieci zostawił cię w wyjątkowo durny i obrzydliwie prosty sposób by teraz z jakimś frajerem/suką lepić się do siebie w rytmie piosenek , które sam jej/jemu przesłałeś - z miesiąca na miesiąc będzie nieco lżej , a w końcu umrzesz . i dopiero wtedy będzie zajebiście .

we wszystkich głupstwach   jakie... teksty

ansomia dodano: 10 maja 2011

we wszystkich głupstwach , jakie może popełnić kobieta , istnieje granica , przed którą zawsze jeszcze można się wycofać z honorem . potem można już tylko zwyciężyć lub zginąć . ja tę granicę przekroczyłam . postanowiłam zginąć .

my musimy korzystać z dużego zła... teksty

ansomia dodano: 10 maja 2011

my musimy korzystać z dużego zła , z prawdziwego zła dla dorosłych . pić alkohol , dotykać mężczyzn , palić papierosy .

tak   pieniądze są łatwe . możesz... teksty

ansomia dodano: 10 maja 2011

tak , pieniądze są łatwe . możesz je zarabiać w bramie lub we własnej sypialni albo na tylnym siedzeniu czyjegoś samochodu . używasz swojego ciała tak samo , jak inni ludzie - stolarze , mechanicy , ogrodnicy . wiem, co o tym sądzisz . myślisz pewnie , jakie to potworne , jakie poniżające , jakie obrzydliwe . mniej więcej tak poniżające , jak wyjście za mąż i rodzenie dzieci , a potem odkrycie , że to sukinsyn , który pomiata tobą i chce , żebyś dawała mu pięć razy tygodniowo , a ty nie możesz odmówić , chociaż go nienawidzisz - i to wszystko za mniej na tydzień niż Lily może zarobić w parę godzin .

nie puszczam się gdyż się brzydzę... teksty

ansomia dodano: 10 maja 2011

nie puszczam się gdyż się brzydzę i za bardzo się wstydzę i nawet gdy się schlam pion swój mam .

nie pamiętam tylko   czy miałam... teksty

ansomia dodano: 10 maja 2011

nie pamiętam tylko , czy miałam wtedy spodnie , getry , czy może spódnicę .. a może nic na sobie nie miałam ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV