głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia ona tak pragnie zapomnieć że nawet wypitą szklankę soku pomarańczowego traktuje jak pół litra wódki . nie jestem psychicznie chora nie mam adhd wszystko ze mną

ansomia

ansomia.moblo.pl
ona tak pragnie zapomnieć że nawet wypitą szklankę soku pomarańczowego traktuje jak pół litra wódki .
ona tak pragnie zapomnieć  że... teksty

ansomia dodano: 7 maja 2011

ona tak pragnie zapomnieć , że nawet wypitą szklankę soku pomarańczowego , traktuje jak pół litra wódki .

nie jestem psychicznie chora  nie... teksty

ansomia dodano: 6 maja 2011

nie jestem psychicznie chora , nie mam adhd , wszystko ze mną ok . wszystko prócz tego , że jestem zakochana .

szpilki bo sexowne . nike bo... teksty

ansomia dodano: 6 maja 2011

szpilki, bo sexowne . nike, bo wygodne . słowa, bo wieloznaczne . czyny, bo znaczące . miłość, bo uzależnia . obojętność, bo bezpieczna .

jestem niezadowolona z wszystkiego z... teksty

ansomia dodano: 6 maja 2011

jestem niezadowolona z wszystkiego, z tego co napisałam, z tego co nie napisałam, z tego co napiszę, z tego co mam na myśli, z tego czego nie mam na myśli, z tego co będę miała na myśli, z tego co się nie wydarzyło, z tego co się wydarzy, podobasz mi się kurwa .

i choć chcesz to wiesz  że... teksty

ansomia dodano: 6 maja 2011

i choć chcesz to wiesz , że pierwsza odezwać się nie możesz . bo coś trzyma cię tam w środku . wolisz pocierpieć niż myśleć później , że zrobiłaś z siebie idiotkę .

 na nic nie masz ochoty odkąd się... teksty

ansomia dodano: 6 maja 2011

- na nic nie masz ochoty odkąd się rozstaliście ? - owszem mam . mam ochotę chodzić cały dzień w szlafroku i jeść lody .

pamiętam jak siedzieliśmy w lato... teksty

ansomia dodano: 6 maja 2011

pamiętam, jak siedzieliśmy w lato na schodkach przed szkołą . wtedy jeszcze nie byłam w tobie zakochana ty zajadałeś spokojnie cukierki a ja bawiłam się piaskiem . nagle odgryzłeś połowę jednego a drugą szybkim ruchem wepchnąłeś mi do ust . całkowicie zaskoczona odruchowo go przełknęłam, a ty uśmiechnąłeś się szelmowsko i z jakimś triumfalnym błyskiem w oku oznajmiłeś, że to połowa pocałunku . wiesz, wiedziałam, że słodycze szkodzą zdrowiu, ale nigdy bym nie przypuszczała, że te pół kakaowego cukierka zaszkodzi mi tak bardzo ..

najbardziej boli kiedy chcesz czegoś... teksty

ansomia dodano: 6 maja 2011

najbardziej boli kiedy chcesz czegoś z całych sił i wierzysz w to na sto procent , a to po prostu jest dla ciebie tak odległe , jak planeta która jest podobna do ziemi , tak niewyobrażalnie nierealna .

i gdy wieczorem zamykam się w... teksty

ansomia dodano: 6 maja 2011

i gdy wieczorem zamykam się w czterech ścianach , zasłaniam żaluzje , gaszę światło , włączam muzykę na full , tylko po to , by zagłuszyć własne myśli , tylko po to by , oduczyć się myśli o tobie .

a potem powiedziałam mamie  że nie... teksty

ansomia dodano: 6 maja 2011

a potem powiedziałam mamie , że nie chce już innych kolegów . że lubię bawić się tylko z tobą . że ty w piaskownicy mi wystarczasz .

poczułam jego usta na moim uchu .... teksty

ansomia dodano: 6 maja 2011

poczułam jego usta na moim uchu . kocham cię - szepnął . – ja też cię kocham . – wiem - znów zaśmiał się cichutko . odwróciłam głowę w stronę jego twarzy . zgadł o co mi chodzi , pocałował mnie w usta . – dzięki - westchnęłam . – Do usług - wyszeptał .

małe blade wystraszone zaniedbane... teksty

ansomia dodano: 5 maja 2011

małe, blade, wystraszone, zaniedbane, odrzucone, niekochane, zapomniane, zapłakane, niewidziane . oto postać jest kruszynki, z pozytywką tej dziewczynki .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV