głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia przepraszam ale nie potrafię w tej chwili urwać uczuć . i to mnie wgniata w ziemię i równam się z brudem . no spróbuj zrozumieć teraz mnie nie ma chowam dusze w

ansomia

ansomia.moblo.pl
przepraszam ale nie potrafię w tej chwili urwać uczuć . i to mnie wgniata w ziemię i równam się z brudem . no spróbuj zrozumieć teraz mnie nie ma chowam dusze w asfal
przepraszam  ale nie potrafię w tej... teksty

ansomia dodano: 14 maja 2011

przepraszam, ale nie potrafię w tej chwili urwać uczuć . i to mnie wgniata w ziemię i równam się z brudem . no spróbuj zrozumieć, teraz mnie nie ma, chowam dusze w asfalt .

a ja ? jaka ja  mnie tutaj nie ma od... teksty

ansomia dodano: 14 maja 2011

a ja ? jaka ja, mnie tutaj nie ma od dawna, patrz stoję tam bez uczuć bez myśli, nic nie warta .

wiem  wiem .. potrafię zepsuć humor... teksty

ansomia dodano: 14 maja 2011

wiem, wiem .. potrafię zepsuć humor, a nawet bardzo zranić . lecz pomyśl o tym, że ty też kiedyś mi to zrobiłeś, i to "dzięki" tobie się taka stałam .

  no to potrzebna będzie ciężka... teksty

ansomia dodano: 13 maja 2011

- no to potrzebna będzie ciężka praca , silna wola i kilka tabliczek czekolady .. - po co ci to wszystko ? - bo zrzucam zbędny ciężar . - jaki ? - tą cholerną miłość do niego, i nadzieję na lepsze jutro .

mówią o niej szalona wariatka... teksty

ansomia dodano: 13 maja 2011

mówią o niej szalona wariatka, która cieszy się z byle czego jest wiecznie dziecinna i nie przejmuje się niczym . ona tylko gra . nie chce pokazać tego jak bardzo się pogubiła, i jak bardzo cholernie jej życie jest do dupy !

jest jak jest   a nie jak powinno być . teksty

ansomia dodano: 13 maja 2011

jest jak jest , a nie jak powinno być .

chciałabym do ciebie zadzwonić... teksty

ansomia dodano: 13 maja 2011

chciałabym do ciebie zadzwonić, powiedzieć tak po prostu, że tęsknię . nie wiem, czy to coś znaczy, nigdy nie chciałam niczego ci niszczyć, chciałam ci tylko powiedzieć, że tęsknię . że kurwa tęsknię .

nie oczekujcie ode mnie... teksty

ansomia dodano: 13 maja 2011

nie oczekujcie ode mnie optymistycznego podejścia do życia, ponieważ sytuacje, które ostatnio miały miejsce bardzo zmieniły moje podejście do wszystkiego . kolejny raz w moim życiu nastąpiły dość radykalne zmiany, których bardzo się bałam i wciąż się boję .

  miłych snów   śnij o mnie .   no... teksty

ansomia dodano: 13 maja 2011

- miłych snów , śnij o mnie . - no to weź się zdecyduj .

mówią mi  że on nie jest dla mnie... teksty

ansomia dodano: 12 maja 2011

mówią mi, że on nie jest dla mnie, że znajdę kogoś innego, lepszego . kogoś kto zasługuje na moją miłość i będzie ją doceniał i odwzajemniał . a tak naprawdę nie mają pojęcia, że ja każdego nowo poznanego chłopaka porównuje do niego, ba ! ja nawet szukam w nim chociaż najmniejszego podobieństwa do niego . i wiesz co się okazuje ? że nie ma nikogo tak pociągającego i zachwycającego jak on ! nie ma i nie będzie, bo to właśnie on jest tak cholernie nieosiągalny dla mnie . więc nie każcie mi rezygnować z marzeń, bo po stokroć powtarzaliście, że one się spełniają .

powiedziałam   że do ciebie... teksty

ansomia dodano: 12 maja 2011

powiedziałam , że do ciebie przyjdę , nie przyszłam . powiedziałam , że za ciebie wyjdę , nie wyszłam . powiedziałam , że nie umiem zdradzić , umiałam . powiedziałam , że chce się poprawić , nie chciałam . tłumaczyłam , że nie zapominam , no nie wiem .. raz już była przecież taka zima bez ciebie . przysięgałam : "jesteś całym światem" - niemądrze . obiecałam : "wrócę tu przed latem" - a skądże ..

dwoje to para . a troje ? para .. noja . teksty

ansomia dodano: 12 maja 2011

dwoje to para . a troje ? para .. noja .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV