głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia no to potrzebna będzie ciężka praca silna wola i kilka tabliczek czekolady .. po co ci to wszystko ? bo zrzucam zbędny ciężar . jaki ? tą cholerną miłość do ni

ansomia

ansomia.moblo.pl
no to potrzebna będzie ciężka praca silna wola i kilka tabliczek czekolady .. po co ci to wszystko ? bo zrzucam zbędny ciężar . jaki ? tą cholerną miłość do n
  no to potrzebna będzie ciężka... teksty

ansomia dodano: 13 maja 2011

- no to potrzebna będzie ciężka praca , silna wola i kilka tabliczek czekolady .. - po co ci to wszystko ? - bo zrzucam zbędny ciężar . - jaki ? - tą cholerną miłość do niego, i nadzieję na lepsze jutro .

mówią o niej szalona wariatka... teksty

ansomia dodano: 13 maja 2011

mówią o niej szalona wariatka, która cieszy się z byle czego jest wiecznie dziecinna i nie przejmuje się niczym . ona tylko gra . nie chce pokazać tego jak bardzo się pogubiła, i jak bardzo cholernie jej życie jest do dupy !

jest jak jest   a nie jak powinno być . teksty

ansomia dodano: 13 maja 2011

jest jak jest , a nie jak powinno być .

chciałabym do ciebie zadzwonić... teksty

ansomia dodano: 13 maja 2011

chciałabym do ciebie zadzwonić, powiedzieć tak po prostu, że tęsknię . nie wiem, czy to coś znaczy, nigdy nie chciałam niczego ci niszczyć, chciałam ci tylko powiedzieć, że tęsknię . że kurwa tęsknię .

nie oczekujcie ode mnie... teksty

ansomia dodano: 13 maja 2011

nie oczekujcie ode mnie optymistycznego podejścia do życia, ponieważ sytuacje, które ostatnio miały miejsce bardzo zmieniły moje podejście do wszystkiego . kolejny raz w moim życiu nastąpiły dość radykalne zmiany, których bardzo się bałam i wciąż się boję .

  miłych snów   śnij o mnie .   no... teksty

ansomia dodano: 13 maja 2011

- miłych snów , śnij o mnie . - no to weź się zdecyduj .

mówią mi  że on nie jest dla mnie... teksty

ansomia dodano: 12 maja 2011

mówią mi, że on nie jest dla mnie, że znajdę kogoś innego, lepszego . kogoś kto zasługuje na moją miłość i będzie ją doceniał i odwzajemniał . a tak naprawdę nie mają pojęcia, że ja każdego nowo poznanego chłopaka porównuje do niego, ba ! ja nawet szukam w nim chociaż najmniejszego podobieństwa do niego . i wiesz co się okazuje ? że nie ma nikogo tak pociągającego i zachwycającego jak on ! nie ma i nie będzie, bo to właśnie on jest tak cholernie nieosiągalny dla mnie . więc nie każcie mi rezygnować z marzeń, bo po stokroć powtarzaliście, że one się spełniają .

powiedziałam   że do ciebie... teksty

ansomia dodano: 12 maja 2011

powiedziałam , że do ciebie przyjdę , nie przyszłam . powiedziałam , że za ciebie wyjdę , nie wyszłam . powiedziałam , że nie umiem zdradzić , umiałam . powiedziałam , że chce się poprawić , nie chciałam . tłumaczyłam , że nie zapominam , no nie wiem .. raz już była przecież taka zima bez ciebie . przysięgałam : "jesteś całym światem" - niemądrze . obiecałam : "wrócę tu przed latem" - a skądże ..

dwoje to para . a troje ? para .. noja . teksty

ansomia dodano: 12 maja 2011

dwoje to para . a troje ? para .. noja .

biegła przed siebie ze łzami w... teksty

ansomia dodano: 12 maja 2011

biegła przed siebie ze łzami w oczach . nie wiedziała dokąd zmierza . czuła tylko wewnętrzną potrzebę , ucieknięcia od problemów , od wspomnień , którymi rozpaczliwie , dławiła się każdego dnia .

podgłosiła radio by zagłuszyć... teksty

ansomia dodano: 12 maja 2011

podgłosiła radio by zagłuszyć swoje myśli , bo jeszcze by wymyśliła , że tęskni albo coś równie głupiego .

bo jesteś śmieszna   znaczy zabawna... teksty

ansomia dodano: 12 maja 2011

bo jesteś śmieszna , znaczy zabawna . mówisz mi , że nie tańczysz , a potem nie mogę odkleić cię od parkietu . mówisz, że zbierasz znaczki z motylami . kto dzisiaj zbiera znaczki z motylami , dziewczyno . nie jesteś zwykła . masz w sobie coś , czego ja nawet nie umiem nazwać . masz taką tajemnicę , energię . i zawsze jak jesteśmy na sali , zanim zrobisz pierwszy krok , najpierw tak odgarniasz lewą ręką włosy z ucha . jesteś inna . po prostu chciałam powiedzieć , że cię lubię , bardzo .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV