głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia inteligenty mężczyzna nie potrzebuje rad i znaków na drodze by trafić do serca kobiety . poszukiwany więc inteligenty mężczyzna a nie chłopiec na posyłki którem

ansomia

ansomia.moblo.pl
inteligenty mężczyzna nie potrzebuje rad i znaków na drodze by trafić do serca kobiety . poszukiwany więc inteligenty mężczyzna a nie chłopiec na posyłki któremu powi
inteligenty mężczyzna nie... teksty

ansomia dodano: 31 stycznia 2012

inteligenty mężczyzna nie potrzebuje rad i znaków na drodze by trafić do serca kobiety . poszukiwany więc inteligenty mężczyzna, a nie chłopiec na posyłki, któremu powiesz stój, a on stać będzie .

jestem na jakiejś cholernej... teksty

ansomia dodano: 31 stycznia 2012

jestem na jakiejś cholernej huśtawce emocjonalnej i najgorsze jest to, że boję się z niej zeskoczyć . boję się wrócić do mojej szarej rzeczywistości .. raz pęka mi serce, raz rozkwitam szczęściem, ale przynajmniej coś się dzieje .

jeśli chcesz mnie uszczęśliwić... teksty

ansomia dodano: 31 stycznia 2012

jeśli chcesz mnie uszczęśliwić, nie zabieraj mi marzeń i tul najmocniej . bądź ze mną w dwóch miejscach jednocześnie i mocno trzymaj za lodowate dłonie . karm pocałunkami i oszukuj ze mną czas . pamiętaj o mnie i kochaj .

debilu   dla ciebie zrobiłabym... teksty

ansomia dodano: 30 stycznia 2012

debilu - dla ciebie zrobiłabym wszystko: wzięłabym do ręki pająka, spała sama w lesie, chodziła boso po szkle, wspięła na Mount Everest, zjadła pietruszkę, złapała krokodyla, wyplotła sobie wianek z cierni .. i wiesz co jest najśmieszniejsze ? to, że ty nawet o tym nie wiesz .

to ten  który pomaga mi wstać  gdy... teksty

ansomia dodano: 30 stycznia 2012

to ten, który pomaga mi wstać, gdy upadam . to ten, który krzyczy gdy zapale papierosa . to ten, który przychodzi do mnie o 7:10 kładzie się na łóżko i zasypiając mówi: "nie idziemy dziś do szkoły" . to ten, który potrafi wyprowadzić mnie z równowagi w przeciągu dwóch minut . to ten, który gdy zniknę mu z oczu na imprezie na kilka minut dzwoni do mnie z tekstem: "melduj się, ej !" . to ten, który zawsze stawia mi piwo, a później ma okazje do szantażu bym zrobiła mu obiad . to ten, który sprząta mi w pokoju jak ma dziwny odpał . to ten, który gdy wchodzi do mnie do domu najpierw idzie przywitać się z moimi rodzicami i spędza tam z pół godziny . to ten, który wpada do mnie w weekendy rano krzycząc: "wstawaj, szkoda dnia !" po czym wyciąga mnie na ośke kompletnie nieogarniętą . to ten, którego uwielbiam i za którym podreptam nawet w ogień .

i chyba nie potrafię powiedzieć... teksty

ansomia dodano: 30 stycznia 2012

i chyba nie potrafię powiedzieć, że nie chciała bym ciebie mieć .

wygłupiałam się z bratem .... teksty

ansomia dodano: 30 stycznia 2012

wygłupiałam się z bratem . lataliśmy między swoimi pokojami, biliśmy się nadmuchanym młotkiem . nagle on otworzył moje gg i zaczął wypisywać do znajomych różne głupoty . nie przeszkadzało mi to, ale gdy otworzył okienko mojego byłego ze łzami w oczach powiedziałam "proszę nie rób tego, błagam cię" a on jak gdyby nigdy nic przytulił mnie "co on ci zrobił, siostra" ?

nie szukaj księcia z bajki  bo... teksty

ansomia dodano: 30 stycznia 2012

nie szukaj księcia z bajki, bo ostatniego zabrał Kopciuszek .

konsekwentnie doprowadziła do końca... teksty

ansomia dodano: 29 stycznia 2012

konsekwentnie doprowadziła do końca wiele spraw w swoim życiu, tyle że nie były to sprawy istotne . zdarzało się, że nie chciała pogodzić się z kimś, z kim pokłóciła się o drobiazg albo przestawała dzwonić do mężczyzny, w którym była zakochana, bo dochodziła do wniosku, że związek z nim nie ma sensu . była bezkompromisowa w tym, co najprostsze ? chciała udowodnić sobie, że jest silna i obojętna, choć tak naprawdę była słaba . nigdy nie zdołała wybić się w nauce czy sporcie, nie potrafiła utrzymać harmonii w swojej rodzinie .

wszystko przepadło  a idiotyczne... teksty

ansomia dodano: 29 stycznia 2012

wszystko przepadło, a idiotyczne wizje o miłości zderzyły się z szarą rzeczywistością .

zapytałeś  czy wciąż cię kocham... teksty

ansomia dodano: 29 stycznia 2012

zapytałeś, czy wciąż cię kocham, czy nadal rysuję we wszystkich przedmiotowych zeszytach serduszka, a w nich twoje imię . czy nadal zrobiłabym dla ciebie wszystko, czy mam jeszcze motylki w brzuchu na twój widok, a ja skłamałam prosto w oczy, że nie . więc odszedłeś . ale licz się z tym, że to przez ciebie . to ty nauczyłeś mnie kłamać .

ty tak kłamałeś  ja tak kochałam . teksty

ansomia dodano: 29 stycznia 2012

ty tak kłamałeś, ja tak kochałam .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV