głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia i choćbym nie wiem jak była zła i nawet jeśli bym krzyczała że cię nienawidzę że masz się wynosić nie możesz odejść rozumiesz ? nie możesz . mam ochotę na ciebi

ansomia

ansomia.moblo.pl
i choćbym nie wiem jak była zła i nawet jeśli bym krzyczała że cię nienawidzę że masz się wynosić nie możesz odejść rozumiesz ? nie możesz .
i choćbym nie wiem jak była zła i... teksty

ansomia dodano: 1 luty 2012

i choćbym nie wiem jak była zła i nawet jeśli bym krzyczała że cię nienawidzę, że masz się wynosić, nie możesz odejść rozumiesz ? nie możesz .

mam ochotę  na ciebie  lody  ciebie... teksty

ansomia dodano: 1 luty 2012

mam ochotę, na ciebie, lody, ciebie, pizzę, ciebie, słońce, ciebie, gwiaździstą noc, ciebie, w sumie to tylko ciebie mi do szczęścia brakuje .

powiedz  że chcesz  że też czekasz... teksty

ansomia dodano: 1 luty 2012

powiedz, że chcesz, że też czekasz, że już dłużej nie możesz, że boisz się tak jak ja i że teraz już będzie dobrze .

stojąc na ulicy   w deszczu z... teksty

ansomia dodano: 1 luty 2012

stojąc na ulicy , w deszczu z papierosem w ręku , zrozumiała , że miłość nie istnieje . po czym ze sztuczny uśmiechem na twarzy weszła do monopolowego i poprosiła o chusteczki .

uczysz brać życie pełnymi... teksty

ansomia dodano: 1 luty 2012

uczysz brać życie pełnymi garściami . tulisz kiedy tęsknię . całujesz kiedy pragnę . jesteś kiedy trzeba . a potem milczysz . to bardzo boli ..

całował jej mokre od płaczu... teksty

ansomia dodano: 31 stycznia 2012

całował jej mokre od płaczu policzki, patrzył w zapuchnięte, czerwone oczy, gładził po nieułożonych włosach i powtarzał, że kocha . że, kocha najbardziej na świecie .

i siedziałam wczoraj w leginsach... teksty

ansomia dodano: 31 stycznia 2012

i siedziałam wczoraj w leginsach, jakimś starym za dużym podkoszulku i piłam już trzeci kubek gorącej czekolady z myślą o tym, że między nami nic więcej nigdy nie będzie . żadnego szczerego uczucia z twojej strony .

inteligenty mężczyzna nie... teksty

ansomia dodano: 31 stycznia 2012

inteligenty mężczyzna nie potrzebuje rad i znaków na drodze by trafić do serca kobiety . poszukiwany więc inteligenty mężczyzna, a nie chłopiec na posyłki, któremu powiesz stój, a on stać będzie .

jestem na jakiejś cholernej... teksty

ansomia dodano: 31 stycznia 2012

jestem na jakiejś cholernej huśtawce emocjonalnej i najgorsze jest to, że boję się z niej zeskoczyć . boję się wrócić do mojej szarej rzeczywistości .. raz pęka mi serce, raz rozkwitam szczęściem, ale przynajmniej coś się dzieje .

jeśli chcesz mnie uszczęśliwić... teksty

ansomia dodano: 31 stycznia 2012

jeśli chcesz mnie uszczęśliwić, nie zabieraj mi marzeń i tul najmocniej . bądź ze mną w dwóch miejscach jednocześnie i mocno trzymaj za lodowate dłonie . karm pocałunkami i oszukuj ze mną czas . pamiętaj o mnie i kochaj .

debilu   dla ciebie zrobiłabym... teksty

ansomia dodano: 30 stycznia 2012

debilu - dla ciebie zrobiłabym wszystko: wzięłabym do ręki pająka, spała sama w lesie, chodziła boso po szkle, wspięła na Mount Everest, zjadła pietruszkę, złapała krokodyla, wyplotła sobie wianek z cierni .. i wiesz co jest najśmieszniejsze ? to, że ty nawet o tym nie wiesz .

to ten  który pomaga mi wstać  gdy... teksty

ansomia dodano: 30 stycznia 2012

to ten, który pomaga mi wstać, gdy upadam . to ten, który krzyczy gdy zapale papierosa . to ten, który przychodzi do mnie o 7:10 kładzie się na łóżko i zasypiając mówi: "nie idziemy dziś do szkoły" . to ten, który potrafi wyprowadzić mnie z równowagi w przeciągu dwóch minut . to ten, który gdy zniknę mu z oczu na imprezie na kilka minut dzwoni do mnie z tekstem: "melduj się, ej !" . to ten, który zawsze stawia mi piwo, a później ma okazje do szantażu bym zrobiła mu obiad . to ten, który sprząta mi w pokoju jak ma dziwny odpał . to ten, który gdy wchodzi do mnie do domu najpierw idzie przywitać się z moimi rodzicami i spędza tam z pół godziny . to ten, który wpada do mnie w weekendy rano krzycząc: "wstawaj, szkoda dnia !" po czym wyciąga mnie na ośke kompletnie nieogarniętą . to ten, którego uwielbiam i za którym podreptam nawet w ogień .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV