głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia ważnym mężczyznom mojego życia od których dowiedziałam się jak intrygującymi skomplikowanymi denerwującymi niewiarygodnymi fascynującymi i pociągającymi istotam

ansomia

ansomia.moblo.pl
ważnym mężczyznom mojego życia od których dowiedziałam się jak intrygującymi skomplikowanymi denerwującymi niewiarygodnymi fascynującymi i pociągającymi istotami po
ważnym mężczyznom mojego życia... teksty

ansomia dodano: 21 luty 2012

ważnym mężczyznom mojego życia, od których dowiedziałam się, jak intrygującymi, skomplikowanymi, denerwującymi, niewiarygodnymi, fascynującymi i pociągającymi istotami potrafią być przedstawiciele płci męskiej .

przywiązanie  zakochanie... teksty

ansomia dodano: 21 luty 2012

przywiązanie, zakochanie, zauroczenie, sentyment ? ciężko stwierdzić .

teraz już tylko wiatr bawi się... teksty

ansomia dodano: 21 luty 2012

teraz już tylko wiatr bawi się moimi włosami .

to boli . kiedyś blisko  teraz obcy... teksty

ansomia dodano: 21 luty 2012

to boli . kiedyś blisko, teraz obcy sobie ludzie .

zaciągam się papierosowym dymem... teksty

ansomia dodano: 19 luty 2012

zaciągam się papierosowym dymem niemal czując jak rozsadza me płuca . zabawne . ciebie nie wdychałam, a mimo to, rozsadziłeś moje serce .

co ja mogłam w nim widzieć ?... teksty

ansomia dodano: 19 luty 2012

co ja mogłam w nim widzieć ? dopiero teraz, patrząc na niego, odczuwam żal, że tak bezsensownie zmarnowałam rok uganiając się za nim .

jeśli nie ty jesteś tym jedynym  to... teksty

ansomia dodano: 19 luty 2012

jeśli nie ty jesteś tym jedynym, to dlaczego moje serce przyspiesza, kiedy przechodzisz obok ? skoro nie jesteśmy sobie pisani, to dlaczego ciągle mam cię przed oczami ? jeśli Bóg nie zesłał cię po to, abyś był przy mnie, to dlaczego do cholery ciągle mam nadzieję, że przyjdzie taki dzień, kiedy obudzisz się rano i uświadomisz sobie jak bardzo ci mnie brakuje ?

po co mówiłeś mi tyle pięknych... teksty

ansomia dodano: 19 luty 2012

po co mówiłeś mi tyle pięknych rzeczy ? po co się ze mną spotykałeś i pozwoliłeś, żebym uwierzyła, że ja też mogę być szczęśliwa ? po co robiłeś mi nadzieję, skoro teraz mi mówisz, że nic do mnie nie czujesz ?

nie wiem czego chciałabym bardziej:... teksty

ansomia dodano: 19 luty 2012

nie wiem czego chciałabym bardziej: żeby to się inaczej skończyło, czy żeby w ogóle się nie zaczynało .

a wszystko wydaje się ze mnie kpić... teksty

ansomia dodano: 18 luty 2012

a wszystko wydaje się ze mnie kpić, każda rzecz przypomina mi ciebie, a wszyscy ludzie nagle zaczęli pytać jak nam się układa . jak mam im wytłumaczyć, że ciebie już nie ma w moim życiu ? jak mam im powiedzieć, że odszedłeś ?!

właśnie tego się bałam . że... teksty

ansomia dodano: 18 luty 2012

właśnie tego się bałam . że pokażesz mi jak to jest być szczęśliwą , a ja wtedy otworzę przed tobą swoją duszę, wpuszczę cię do mojego serca, a wtedy ty stwierdzisz, że to jednak nie to i odejdziesz . jednak tak bardzo chciałam, żeby moje obawy okazały się niepotrzebne .

kiedy mnie przytulałeś  mogłam... teksty

ansomia dodano: 18 luty 2012

kiedy mnie przytulałeś, mogłam uznać, że nie istnieje nic oprócz nas . kiedy patrzyłeś mi w oczy, byłam skłonna uwierzyć w każde twoje słowo . kiedy mnie całowałeś, mogłam nawet zgodzić się z tym, że istnieje miłość . a teraz, gdy leżę sama, a telefon milczy, nie chcę przyjąć do świadomości, że to może być już koniec .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV