głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia pierwszy uśmiech pierwszy napad szalonego śmiechu pierwsza noc pierwsza kłótnia pierwsze pojednanie pierwsza nuda pierwsze nieporozumienie pierwsze nieudane wak

ansomia

ansomia.moblo.pl
pierwszy uśmiech pierwszy napad szalonego śmiechu pierwsza noc pierwsza kłótnia pierwsze pojednanie pierwsza nuda pierwsze nieporozumienie pierwsze nieudane wak
pierwszy uśmiech  pierwszy napad... teksty

ansomia dodano: 5 sierpnia 2012

pierwszy uśmiech, pierwszy napad szalonego śmiechu, pierwsza noc, pierwsza kłótnia, pierwsze pojednanie, pierwsza nuda, pierwsze nieporozumienie, pierwsze nieudane wakacje, pierwsze rozstanie, drugie, trzecie, w końcu to prawdziwe . potem wszystko od nowa . tak samo, tyle że z kimś innym .

zauroczyć jest się łatwo .... teksty

ansomia dodano: 4 sierpnia 2012

zauroczyć jest się łatwo . wystarczy, że zobaczysz chłopaka, który ma ładny uśmiech . jego charakter jeszcze bardziej utwierdza w przekonaniu, że możecie się zaprzyjaźnić . tylko kilka spojrzeń, gestów, spotkań, słów i zaczynasz patrzeć na niego zupełnie inaczej . na jego widok przechodzą cię dreszcze, zapamiętujesz każde słowo . wszystko co powie ma większą wartość od innych . to jego głos chcesz usłyszeć, to jego zapach sprawia, że tracisz kontrolę . z nikim innym nie chcesz spędzać wieczorów . nie ma godziny w której byś o nim nie myślała . spacerujecie razem, rozmawiacie, żartujecie, słuchacie muzyki, robicie zakupy, oglądacie filmy . zawsze zamyślona, rozkojarzona, ale uśmiechnięta . chcesz być w jego życiu tą jedyną i najwspanialszą . czas "przed nim" nie istnieje, jakby zawsze był i będzie .

rzucę krótkie przepraszam i z... teksty

ansomia dodano: 4 sierpnia 2012

rzucę krótkie przepraszam i z twojego życia zniknę .

a teraz  a teraz zakochaj się we... teksty

ansomia dodano: 4 sierpnia 2012

a teraz, a teraz zakochaj się we mnie tak na serio .

zapomnijmy o honorze  tej pieprzonej... teksty

ansomia dodano: 4 sierpnia 2012

zapomnijmy o honorze, tej pieprzonej godności, która nie pozwala nam być razem . skończmy z obojętnym przechodzeniem obok siebie, udając, że się nie znamy . poniżę się . powiem ci, że nadal cię kocham . nie jestem jednak pewna, czy usłyszę odpowiedź . nie wiem, czy jest to możliwe z tak wybujałym ego, jak twoje .

  nasz związek powinien się... teksty

ansomia dodano: 4 sierpnia 2012

- nasz związek powinien się zrysycklujo .. zrusycjlow .. - kochanie, jesteś pijany, bełkoczesz . - nie skarbie, jestem zakochany a to słowo jest pojebane .

pamiętam jak pani na polskim... teksty

ansomia dodano: 2 sierpnia 2012

pamiętam jak pani na polskim mówiła o ekspozycji, przebiegu akcji, punkcie kulminacyjnym i rozwiązaniu . wiesz, nasz związek też byłabym w stanie przedstawić w taki sposób . ekspozycja: poznanie ciebie i zakochanie się . przebieg akcji: wszystkie spędzone razem chwile . punkt kulminacyjny: zdrada . rozwiązanie akcji: mój płacz i twoje olewanie wszystkiego .

przeglądałam ostatnio mój... teksty

ansomia dodano: 2 sierpnia 2012

przeglądałam ostatnio mój pamiętnik . i bardzo się zdziwiłam czytając wpisy . wszystkie były o miłości, o chłopakach których "kochałam" i którzy mi się podobali . i wiesz ? wpisów o tobie było najwięcej . i były najciekawsze . była opisana każda przerwa, każde mijanie cię na korytarzu, to co czułam kiedy cię widziałam z inną dziewczyną, to kiedy pierwszy raz powiedziałeś mi "cześć" . były opisane wszystkie początki naszego związku . pierwsze przytulanie, całowanie, to kiedy kupiłeś mi miśka na urodziny też tam było i nawet to jak pierwszy raz przyszedłeś do mnie do domu . miło teraz mieć taką pamiątkę i zaglądać do niej co jakiś czas, aby przypominać jak było nam wspaniale i mogłoby być dalej, gdyby nie jedna suka .

to nie ty siedziałeś całą noc... teksty

ansomia dodano: 2 sierpnia 2012

to nie ty siedziałeś całą noc zakryty kołdrą, ze łzami w oczach i telefonem w ręku mając nadzieję, że może jednak dzisiaj piłeś i może sobie o mnie przypomniałeś i może zadzwonisz .

stałam pod klasą czekając na... teksty

ansomia dodano: 2 sierpnia 2012

stałam pod klasą czekając na lekcje, on miał lekcje w sali obok . siedział na ławce i cały czas się na mnie patrzył . podszedł do mnie kolega z klasy, zamieniliśmy parę słów, po czym zaczął mnie gilgotać . zaczęłam krzyczeć, a zarazem śmieć się głośno . on to usłyszał, wstał z ławki, podszedł do mnie, chwycił mocno za rękę i pociągnął do siebie . na jego twarzy zobaczyłam niezbyt wesołą minę . popatrzył mi głęboko w oczy, po czym powiedział: "mała, nie rób mi tego . dobrze wiesz, że jestem zazdrosny o każdego kolesia, który cię dotknie" . ja patrząc w jego oczy, uśmiechnęłam się i powiedziałam "wiem" po czym pocałowałam go w policzek . za chwilę zadzwonił dzwonek . to była chyba najlepsza przerwa do tej pory .

też ci kiedyś spierdolę sens... teksty

ansomia dodano: 2 sierpnia 2012

też ci kiedyś spierdolę sens życia, skarbie .

ależ nie ma sprawy  też będę... teksty

ansomia dodano: 1 sierpnia 2012

ależ nie ma sprawy, też będę mieć cię w dupie . też będę tulić się do kolegów, kiedy ty będziesz przechodził obok, naprawdę żaden problem .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV