głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia wiedziałam od samego początku wiedziałam że cię stracę i że nigdy nie ujrzysz we mnie tego co ja ujrzałam w tobie . chcę żebyś wiedział że pokochałam cię od pie

ansomia

ansomia.moblo.pl
wiedziałam od samego początku wiedziałam że cię stracę i że nigdy nie ujrzysz we mnie tego co ja ujrzałam w tobie . chcę żebyś wiedział że pokochałam cię od pierws
wiedziałam od samego początku... teksty

ansomia dodano: 5 sierpnia 2012

wiedziałam od samego początku, wiedziałam, że cię stracę i że nigdy nie ujrzysz we mnie tego, co ja ujrzałam w tobie . chcę, żebyś wiedział, że pokochałam cię od pierwszego dnia i nadal cię kocham, teraz bardziej, niż kiedykolwiek, choćby miało ci być z tym ciężko .

kurwa  życzę ci  żebyś kiedyś... teksty

ansomia dodano: 5 sierpnia 2012

kurwa, życzę ci, żebyś kiedyś czuł się tak jak ja, kiedy cię widzę. żeby żal wpierdalał twoje serce, a sumienie mówiło "widzisz kurwa, pojebańcu? ona cię kochała, ale ty nie potrafiłeś powiedzieć do niej nawet 'cześć' ".

pierwszy uśmiech  pierwszy napad... teksty

ansomia dodano: 5 sierpnia 2012

pierwszy uśmiech, pierwszy napad szalonego śmiechu, pierwsza noc, pierwsza kłótnia, pierwsze pojednanie, pierwsza nuda, pierwsze nieporozumienie, pierwsze nieudane wakacje, pierwsze rozstanie, drugie, trzecie, w końcu to prawdziwe . potem wszystko od nowa . tak samo, tyle że z kimś innym .

zauroczyć jest się łatwo .... teksty

ansomia dodano: 4 sierpnia 2012

zauroczyć jest się łatwo . wystarczy, że zobaczysz chłopaka, który ma ładny uśmiech . jego charakter jeszcze bardziej utwierdza w przekonaniu, że możecie się zaprzyjaźnić . tylko kilka spojrzeń, gestów, spotkań, słów i zaczynasz patrzeć na niego zupełnie inaczej . na jego widok przechodzą cię dreszcze, zapamiętujesz każde słowo . wszystko co powie ma większą wartość od innych . to jego głos chcesz usłyszeć, to jego zapach sprawia, że tracisz kontrolę . z nikim innym nie chcesz spędzać wieczorów . nie ma godziny w której byś o nim nie myślała . spacerujecie razem, rozmawiacie, żartujecie, słuchacie muzyki, robicie zakupy, oglądacie filmy . zawsze zamyślona, rozkojarzona, ale uśmiechnięta . chcesz być w jego życiu tą jedyną i najwspanialszą . czas "przed nim" nie istnieje, jakby zawsze był i będzie .

rzucę krótkie przepraszam i z... teksty

ansomia dodano: 4 sierpnia 2012

rzucę krótkie przepraszam i z twojego życia zniknę .

a teraz  a teraz zakochaj się we... teksty

ansomia dodano: 4 sierpnia 2012

a teraz, a teraz zakochaj się we mnie tak na serio .

zapomnijmy o honorze  tej pieprzonej... teksty

ansomia dodano: 4 sierpnia 2012

zapomnijmy o honorze, tej pieprzonej godności, która nie pozwala nam być razem . skończmy z obojętnym przechodzeniem obok siebie, udając, że się nie znamy . poniżę się . powiem ci, że nadal cię kocham . nie jestem jednak pewna, czy usłyszę odpowiedź . nie wiem, czy jest to możliwe z tak wybujałym ego, jak twoje .

  nasz związek powinien się... teksty

ansomia dodano: 4 sierpnia 2012

- nasz związek powinien się zrysycklujo .. zrusycjlow .. - kochanie, jesteś pijany, bełkoczesz . - nie skarbie, jestem zakochany a to słowo jest pojebane .

pamiętam jak pani na polskim... teksty

ansomia dodano: 2 sierpnia 2012

pamiętam jak pani na polskim mówiła o ekspozycji, przebiegu akcji, punkcie kulminacyjnym i rozwiązaniu . wiesz, nasz związek też byłabym w stanie przedstawić w taki sposób . ekspozycja: poznanie ciebie i zakochanie się . przebieg akcji: wszystkie spędzone razem chwile . punkt kulminacyjny: zdrada . rozwiązanie akcji: mój płacz i twoje olewanie wszystkiego .

przeglądałam ostatnio mój... teksty

ansomia dodano: 2 sierpnia 2012

przeglądałam ostatnio mój pamiętnik . i bardzo się zdziwiłam czytając wpisy . wszystkie były o miłości, o chłopakach których "kochałam" i którzy mi się podobali . i wiesz ? wpisów o tobie było najwięcej . i były najciekawsze . była opisana każda przerwa, każde mijanie cię na korytarzu, to co czułam kiedy cię widziałam z inną dziewczyną, to kiedy pierwszy raz powiedziałeś mi "cześć" . były opisane wszystkie początki naszego związku . pierwsze przytulanie, całowanie, to kiedy kupiłeś mi miśka na urodziny też tam było i nawet to jak pierwszy raz przyszedłeś do mnie do domu . miło teraz mieć taką pamiątkę i zaglądać do niej co jakiś czas, aby przypominać jak było nam wspaniale i mogłoby być dalej, gdyby nie jedna suka .

to nie ty siedziałeś całą noc... teksty

ansomia dodano: 2 sierpnia 2012

to nie ty siedziałeś całą noc zakryty kołdrą, ze łzami w oczach i telefonem w ręku mając nadzieję, że może jednak dzisiaj piłeś i może sobie o mnie przypomniałeś i może zadzwonisz .

stałam pod klasą czekając na... teksty

ansomia dodano: 2 sierpnia 2012

stałam pod klasą czekając na lekcje, on miał lekcje w sali obok . siedział na ławce i cały czas się na mnie patrzył . podszedł do mnie kolega z klasy, zamieniliśmy parę słów, po czym zaczął mnie gilgotać . zaczęłam krzyczeć, a zarazem śmieć się głośno . on to usłyszał, wstał z ławki, podszedł do mnie, chwycił mocno za rękę i pociągnął do siebie . na jego twarzy zobaczyłam niezbyt wesołą minę . popatrzył mi głęboko w oczy, po czym powiedział: "mała, nie rób mi tego . dobrze wiesz, że jestem zazdrosny o każdego kolesia, który cię dotknie" . ja patrząc w jego oczy, uśmiechnęłam się i powiedziałam "wiem" po czym pocałowałam go w policzek . za chwilę zadzwonił dzwonek . to była chyba najlepsza przerwa do tej pory .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV