głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia zadzwonił telefon. odebrałam. nie powiedziałeś nic ja również. siedzieliśmy w takiej ciszy. nie wytrzymałam powiedziałam: miło cię słyszeć. mam nadzieję że u ci

ansomia

ansomia.moblo.pl
zadzwonił telefon. odebrałam. nie powiedziałeś nic ja również. siedzieliśmy w takiej ciszy. nie wytrzymałam powiedziałam: miło cię słyszeć. mam nadzieję że u ciebie d
zadzwonił telefon. odebrałam. nie... teksty

ansomia dodano: 8 sierpnia 2012

zadzwonił telefon. odebrałam. nie powiedziałeś nic, ja również. siedzieliśmy w takiej ciszy. nie wytrzymałam, powiedziałam: "miło cię słyszeć. mam nadzieję, że u ciebie dobrze. i jeśli cię to ciekawi, jestem teraz sama, zupełnie sama w domu. siedzę tak, a noc mi się dłuży. tęsknie za tobą, i bardzo cię potrzebuję. tak dawno cię nie widziałam, że powoli zapominam, jak wyglądasz" . nastała cisza, słyszałam tylko twój oddech. zaczęłam dalej nawijać: "próbowałam żyć bez ciebie, ale nie potrafię. po prostu nie da się wszystkiego wymazać. za bardzo cię kocham, by o tobie zapomnieć" . nie powiedziałeś nic. zrobiło mi się głupio, bo prowadziłam monolog, byłam taka żałosna. nie mogłam już tak siedzieć, z nadzieją, że coś powiesz, a nie potrafiłam się rozłączyć. czekałam aż ty to zrobisz. "chciałem usłyszeć twój głos. kocham cię i nie zapomnę, nigdy" - powiedziałeś, i po tym zakończyłeś rozmowę . a ja zaczęłam ryczeć, potrzebowałam tego. ja też cię kocham - dopowiedziałam po chwili, do siebie.

wiesz  mógłbyś napisać książkę... teksty

ansomia dodano: 8 sierpnia 2012

wiesz, mógłbyś napisać książkę o tym, jak spieprzyć komuś życie, skarbie .

on ciągle opowiada  jaka jest... teksty

ansomia dodano: 7 sierpnia 2012

on ciągle opowiada, jaka jest wspaniała, a ja przytakuję udawanym uśmiechem . szkoda, że nie wie, jak bardzo jest mi bliski . ta dziewczyna to szczęściara, że go ma . ja powstrzymuję się od płaczu, a on wciąż uśmiecha się, dalej o niej opowiadając . - musi być świetna - odpowiadam, po czym patrzę na niego i znów myślę tylko o tym, jaki jest idealny . jego oczy, uśmiech, miny, są tak perfekcyjne . i czuję taki ból, ale wiem, że nie mogę mu powiedzieć prawdy . mam tylko nadzieję, że będzie z nią szczęśliwy .

to nie tak  że on nie kochał . po... teksty

ansomia dodano: 6 sierpnia 2012

to nie tak, że on nie kochał . po prostu nie potrafił się zmienić .

nie stracę cię znowu . nie pozwolę... teksty

ansomia dodano: 6 sierpnia 2012

nie stracę cię znowu . nie pozwolę na to .

siedzieliśmy przy ognisku  nad... teksty

ansomia dodano: 6 sierpnia 2012

siedzieliśmy przy ognisku, nad jeziorem . noc zapowiadała się ciekawie - najlepsza ekipa, namioty, alkohol . w tle słychać było reggae i rap . było nas całkiem sporo, bo około 30 osób . siedziałam, wtulona w niego, paląc papierosa . patrząc raz na niego, raz na resztę . zauważyłam, że gapi się na inną, siedzącą na przeciwko . ona na niego też . kiedy się jej przyjrzałam, uznałam, że naprawdę jest ładna . i nie powiem, stałam się zazdrosna . odsunęłam się od niego, biorąc do ręki butelkę wódki, wciąż patrząc na ich dwoje, pijąc to kolejny łyk . - idę, zaraz wracam - uśmiechnął się, po czym wstał i poszedł w stronę lasu . kiedy zauważyłam, że przymierzała się do wstania, w celu pójścia za nim, podeszłam do niej, popychając ją na trawę . - on jest mój, szmato - i usiadłam na trawie, koło kumpla, prosząc go, by po niego poszedł i przyprowadził z powrotem . wiedziałam, że tam na nią czekał . był skurwysynem, ale ogromnie go kochałam .

znasz to uczucie  kiedy wiesz  że on... teksty

ansomia dodano: 6 sierpnia 2012

znasz to uczucie, kiedy wiesz, że on nie jest ciebie wart, ale robisz wszystko, by cię nie zostawił ? zależy ci nawet na tym pocałunku, choć wiesz, że wolałby zrobić to z kimś innym . starasz się sprostać jego ideałom i robisz wszystko inne, by tylko nie powiedział ci "wypierdalaj dziwko" . wmawiasz sobie, że cię kocha, a prawda jest taka, że idzie do łóżka z każdą, która wpadnie mu w ręce . i choć nazywa cię swoją wierną suką, to uśmiechasz się i udajesz, że to lubisz, choć słysząc te słowa, boli cię serce . tak ogromnie go nienawidzisz, brzydzisz się go, ale nie potrafisz odejść . znasz to ? jeśli nie, to ci tego nie życzę .

próbowałam żyć bez ciebie  ale... teksty

ansomia dodano: 6 sierpnia 2012

próbowałam żyć bez ciebie, ale nie było dnia, w którym bym za tobą nie płakała . chodziłam z kąta, w kąt, nie mogąc znaleźć sobie miejsca, bo wiedziałam, że moje miejsce jest przy tobie . mówiłam sama do siebie, już serio zaczynałam wariować . i robiłam coś, z myślą, że ty w tej chwili robisz to samo . przepraszam, ale nie sprostałam temu zadaniu .

siedziałam ze znajomymi w parku .... teksty

ansomia dodano: 5 sierpnia 2012

siedziałam ze znajomymi w parku . kumpela kłóciła się z chłopakiem, a my siedzieliśmy milcząc . kiedy po raz kolejny usłyszałam, jak ją wyzywał, coś we mnie pękło . przypomniało mi się, jak byłam traktowana przez swojego chłopaka i że wtedy nikt mnie nie poparł, nie pomógł . nie zastanawiając się nad tym, co robię, wstałam, podeszłam do niego i przypierdoliłam mu ręką w twarz, z dość dużego zamachu . nie powiedział mi nic, bo zawsze się mnie bał . a ona popatrzyła na mnie, rozpłakała się i powiedziała, że jeśli jeszcze raz go tknę, pożałuję . nieco zdziwiłam się jej odpowiedzią, ale w końcu zrozumiałam, że wtedy, kiedy tak mnie traktowano, powiedziałabym tak samo . stwierdziłam, że dam już temu spokój, że sama musi przejrzeć na oczy, dopiero to zrozumie .

Panie Boże . dlaczego stawiasz mi go... teksty

ansomia dodano: 5 sierpnia 2012

Panie Boże . dlaczego stawiasz mi go na drodze, skoro wiesz, że nie pozwolisz nam być razem ?

wiedziałam od samego początku... teksty

ansomia dodano: 5 sierpnia 2012

wiedziałam od samego początku, wiedziałam, że cię stracę i że nigdy nie ujrzysz we mnie tego, co ja ujrzałam w tobie . chcę, żebyś wiedział, że pokochałam cię od pierwszego dnia i nadal cię kocham, teraz bardziej, niż kiedykolwiek, choćby miało ci być z tym ciężko .

kurwa  życzę ci  żebyś kiedyś... teksty

ansomia dodano: 5 sierpnia 2012

kurwa, życzę ci, żebyś kiedyś czuł się tak jak ja, kiedy cię widzę. żeby żal wpierdalał twoje serce, a sumienie mówiło "widzisz kurwa, pojebańcu? ona cię kochała, ale ty nie potrafiłeś powiedzieć do niej nawet 'cześć' ".

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV