głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia spotkałam go na mieście . powiedział głupie cześć odpowiedziałam przyspieszając patrzyłam w bok żeby tylko nie spotkać się z nim spojrzeniem . złapał mnie za rę

ansomia

ansomia.moblo.pl
spotkałam go na mieście . powiedział głupie cześć odpowiedziałam przyspieszając patrzyłam w bok żeby tylko nie spotkać się z nim spojrzeniem . złapał mnie za rękaw
spotkałam go na mieście .... teksty

ansomia dodano: 1 września 2012

spotkałam go na mieście . powiedział głupie "cześć", odpowiedziałam, przyspieszając, patrzyłam w bok, żeby tylko nie spotkać się z nim spojrzeniem . złapał mnie za rękaw, prosił o rozmowę . na wstępie oznajmił, że nie będzie to kolejna rozmowa z tych typu "wróć do mnie" . zgodziłam się, bo w sumie czemu nie . poszliśmy do parku, powiedział, że już to sobie wszystko przemyślał i najlepszym wyjściem będzie przyjaźń, koleżeństwo . wiedziałam, że to będzie trudne, po tym wszystkim, dla niego i dla mnie, ale zgodziłam się, bo nie chciałam tracić z nim kontaktu . "to przyjaźń?" spytał i podał mi rękę . kiwnęłam głową twierdząco, po czym złapałam go za rękę . niespodziewanie pocałował mnie, trwało to chwilę . oderwałam się "ej! miała być przyjaźń", on na to "no tak, wiem . yy .. zapomniałem" i oboje zaczęliśmy się śmiać, a każde z nas poszło w inną stronę . a kiedy odwracałam się w jego stronę, dopiero zdałam sobie sprawę, że już nigdy nie będziemy razem . do oczu zaczęły napływać mi łzy .

kiedy musiałam się przeprowadzić... teksty

ansomia dodano: 1 września 2012

kiedy musiałam się przeprowadzić do innego miasta, on wpadł w szał . wykrzykiwał, że jak ja sobie wyobrażam związek na odległość, a ja stałam ze spuszczoną głową, nie mówiąc nic . wiedziałam, że to będzie trudne, że możemy tego nie przetrwać, dlatego rozstaliśmy się . jednak nie dzieliło nas dużo kilometrów, mogłam odwiedzać go w każdy weekend, lub on mnie . kiedy przyjechałam po miesiącu, miał już inną . okazało się, że cały tamten "cyrk" zrobił na pokaz, a tak naprawdę ogromnie cieszył się z mojego wyjazdu . nie tęsknił . nie kochał .

wybiegłam z jego domu... teksty

ansomia dodano: 1 września 2012

wybiegłam z jego domu, pokłóciliśmy się . pobiegł za mną . złapał mnie za ręce, ścisnął je . cała drżałam, z oczu lały mi się łzy . patrzyłam w ziemię, próbowałam się wyrwać . "koniec z nami, koniec! rozumiesz?!" - zaczęłam krzyczeć . uderzył mnie, nazwał suką, a kiedy zrozumiał, co powiedział, stanął jak wryty, puścił mnie, zaczęły mu napływać łzy do oczu . popatrzyłam na niego, wyrwałam się, zaczęłam biec, co chwilę odwracając się, w celu sprawdzenia, czy za mną nie biegnie . przeżyłam koszmar, po raz pierwszy mnie uderzył . od tamtej pory nie rozmawialiśmy . mijamy się tylko w szkole, nie mówiąc nawet "cześć" . nie przebaczyłam mu . nawet nie tęskniłam . może nawet nigdy go nie kochałam .

nigdy nie chciałam pokazać ci  że... teksty

ansomia dodano: 31 sierpnia 2012

nigdy nie chciałam pokazać ci, że jestem słaba, moich wad, nałogów . chciałam być w twoich oczach idealna . być może ta obawa, że nie zaakceptujesz "prawdziwej mnie", tak mną kierowała .

i wtedy mnie to cholernie dziwiło... teksty

ansomia dodano: 31 sierpnia 2012

i wtedy mnie to cholernie dziwiło, czego nie mogę zrozumieć do teraz, że kiedy miałam zły humor i wyzywałam go od najgorszych, on mi wybaczał, nawet jeśli nie usłyszał słowa "przepraszam" . tłumaczył to tak "rozumiem cię, nie gniewam się" . był jedyną osobą, która reagowała na moje złe humory i fochy w taki sposób .

jeszcze kilka lat temu... teksty

ansomia dodano: 31 sierpnia 2012

jeszcze kilka lat temu powiedziałabym, że każda miłość jest piękna, tęsknota za kimś, to wspaniałe uczucie, życie jest kolorowe, w dzisiejszym świecie nie ma czegoś takiego jak nienawiść, a ludzie darzą się wzajemnym szacunkiem . do tej pory nie mogę uwierzyć w to, że byłam taka głupia .

a kiedyś  w niedalekiej... teksty

ansomia dodano: 30 sierpnia 2012

a kiedyś, w niedalekiej przyszłości, wydam własną książkę, o naszej miłości . i tak, "wkleję" tam kilka kartek z mojego pamiętnika . sprzeda się jako bestseller, zobaczysz . ludzie czytający ją dowiedzą się, jak ogromnie można za kimś tęsknić, robić wszystko, by próbować zatrzymać ukochaną osobę . napiszę tam również, jak czuję się dziewczyna, która zakochała się tak niesamowicie, że mogłaby zabić, ile wieczorów, nocy spędziła nieustannie patrząc się w telefon, czekając na jakąkolwiek wiadomość, znak życia od ciebie . i przeczytają również o tym, jak można kogoś jednocześnie nienawidzić, ale i ogromnie kochać, jak jedna, wielka miłość, może zniszczyć nam całe życie . mam nadzieję, że ty również ją przeczytasz, i zrobi ci się wtedy cholernie głupio .

i ten wielki ból  który czuje w... teksty

ansomia dodano: 30 sierpnia 2012

i ten wielki ból, który czuje w sercu za każdym razem, kiedy widzę go z inną .

siedzieliśmy przytuleni do siebie... teksty

ansomia dodano: 29 sierpnia 2012

siedzieliśmy przytuleni do siebie pod kocem, trzymając się za ręce, a w myślach modliłam się do Boga, aby już nigdy więcej mi go nie odbierał .

dlaczego zwykle jest tak  że kiedy... teksty

ansomia dodano: 29 sierpnia 2012

dlaczego zwykle jest tak, że kiedy zaczynam przyzwyczajać się do samotności, zaczynam lubić samotne wieczory, z butelką wina, godzę się z faktem, że miłość nie jest dla mnie, pojawiasz się i wszystko komplikujesz ? sprawiasz, że wszystko wraca . robisz mi nadzieje, składasz nieszczere obietnice . a ja znowu staje się tą naiwną idiotką, która nie może poradzić sobie z własnymi problemami .

najgorsza jest ta bezsilność  kiedy... teksty

ansomia dodano: 29 sierpnia 2012

najgorsza jest ta bezsilność, kiedy on wciąż cię całuję, a ty, pomimo bólu, który zadał ci tyle razy, godzisz się na pocałunki, pozwalając robić mu to dalej, choć wiesz, że on cię nie kocha, gardzi tobą i zdradza z każdą inną .

chcę po prostu  żeby był przy mnie... teksty

ansomia dodano: 29 sierpnia 2012

chcę po prostu, żeby był przy mnie zawsze, kiedy tylko będę tego potrzebowała . chcę, żeby przytulił mnie, kiedy poczuję się niekochana i samotna . on chyba uważa, że chcę zbyt wiele, bo odszedł .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV