głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia tyle nocy spędziłam siedząc na parapecie z klejącymi się od zmęczenia oczami . czekałam na ciebie mając nadzieję która nie odchodziła ode mnie nawet na krok że

ansomia

ansomia.moblo.pl
tyle nocy spędziłam siedząc na parapecie z klejącymi się od zmęczenia oczami . czekałam na ciebie mając nadzieję która nie odchodziła ode mnie nawet na krok że w końc
tyle nocy spędziłam siedząc na... teksty

ansomia dodano: 28 sierpnia 2012

tyle nocy spędziłam siedząc na parapecie, z klejącymi się od zmęczenia oczami . czekałam na ciebie, mając nadzieję, która nie odchodziła ode mnie nawet na krok, że w końcu wrócisz .

i nie  nie oczekuję od niego  że... teksty

ansomia dodano: 28 sierpnia 2012

i nie, nie oczekuję od niego, że zadzwoni i powie, jak bardzo mnie kocha, tęskni, pragnie . wiem, że tak już nie będzie, bo to spieprzyłam, ale chciałabym po prostu wiedzieć, co u niego . wiem, że to by mi wystarczyło, przynajmniej na jakiś czas .

a zawsze jak chciałam na niego... teksty

ansomia dodano: 28 sierpnia 2012

a zawsze jak chciałam na niego nakrzyczeć, to on przerywał mi pocałunkiem, co sprawiało, że nie miałam siły wypowiedzieć potem żadnego słowa .

uwielbiałam  kiedy całował mnie po... teksty

ansomia dodano: 27 sierpnia 2012

uwielbiałam, kiedy całował mnie po szyi, nie mówiąc ani słowa . nie obchodziła mnie wtedy dzwoniąca komórka, pukanie do drzwi, czy kumple, którzy siedzieli w pokoju obok . nie obchodziło mnie kompletnie nic, liczyła się tylko ta chwila, o której kiedyś mogłam tylko śnić .

poszłam do naszego ulubionego... teksty

ansomia dodano: 27 sierpnia 2012

poszłam do naszego ulubionego miejsca . siadłam na trawie, patrząc na wielkie jezioro i zachód słońca, a włosy rozwiewał mi lekki wiatr, w którym czuć było jeszcze naszą miłość .

zawsze wiedziałeś  co boli mnie w... teksty

ansomia dodano: 27 sierpnia 2012

zawsze wiedziałeś, co boli mnie w twoich słowach najbardziej, a ja wiedziałam, co w moich ciebie . i ciągle robiliśmy sobie na złość, tocząc jakąś dziecinną walkę, której zasadą było ranienie się na wzajem, aż do bólu . a potem znów się godziliśmy, bo nie potrafiliśmy bez siebie żyć .

  szaleje za tobą   podskoczyłam... teksty

ansomia dodano: 27 sierpnia 2012

- szaleje za tobą - podskoczyłam, słysząc te słowa, wypowiadane z jego ust . z lekkim zaskoczeniem w głosie spytałam . - co ? ty za mną ? - i byłam prawie pewna, że odpowie twierdząco, a na mojej twarzy pojawił się uśmiech . - hehe, nie, koleżanka z klasy mi tak napisała . wariatka - odpowiedział, śmiejąc się . spuściłam wzrok, a w środku mnie zginęły wszystkie nadzieje .

a z każdą kolejną minutą naszej... teksty

ansomia dodano: 27 sierpnia 2012

a z każdą kolejną minutą naszej rozmowy, jego słowa bolały mnie bardziej . nie wyobrażał sobie nawet, jak niszczy mnie od środka . siedziałam płacząc, oszukując się, że on nie mówi prawdy, bo przecież jest pod wpływem alkoholu . zawsze tak było, wmawiałam sobie, że jest inaczej, że się zmieni, ale za każdym razem było tak samo .

prawie zawsze  gdy się... teksty

ansomia dodano: 10 sierpnia 2012

prawie zawsze, gdy się pokłóciliśmy, wychodziłeś do kolegów, żeby chlać z nimi wódkę, a potem dzwoniłeś do mnie pijany, przepraszając za wszystko, a krzycząc, wyznawałeś mi miłość i mówiłeś po kilkanaście razy, jak dużo dla ciebie znaczę .

i nawet nie wiedział  jak czułam... teksty

ansomia dodano: 10 sierpnia 2012

i nawet nie wiedział, jak czułam się, kiedy przechodziłam w szkole, obok wyśmiewających mnie dziewczyn, z którymi przelizał się zeszłego dnia na imprezie . znosiłam to i nadal z nim byłam, bo kochałam go naprawdę .

tyle było chwil  kiedy chciałam... teksty

ansomia dodano: 10 sierpnia 2012

tyle było chwil, kiedy chciałam popełnić samobójstwo . wtedy zjawiał się on i wszystkie moje czarne myśli ginęły momentalnie . boje się, że teraz, kiedy będę chciała zrobić coś głupiego, to już mnie nie uratuje, nie powie "jesteś mi potrzebna, kocham cię", nie przytuli, nie pocałuje, bo przecież jego już nie ma .

nie było dnia  żebym za nim nie... teksty

ansomia dodano: 10 sierpnia 2012

nie było dnia, żebym za nim nie tęskniła, choć minęło już tyle czasu .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV