głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia widząc że dziewczyna taka jak ja nie ma żadnych szans by przyćmić szkolną gwiazdę szłam korytarzem on szedł z naprzeciwka sam. uśmiechnął się przeniknęło to cał

ansomia

ansomia.moblo.pl
widząc że dziewczyna taka jak ja nie ma żadnych szans by przyćmić szkolną gwiazdę szłam korytarzem on szedł z naprzeciwka sam. uśmiechnął się przeniknęło to całe m
widząc  że dziewczyna taka jak ja... teksty

ansomia dodano: 9 grudnia 2012

widząc, że dziewczyna taka jak ja nie ma żadnych szans, by przyćmić szkolną gwiazdę, szłam korytarzem, on szedł z naprzeciwka - sam. uśmiechnął się, przeniknęło to całe moje ciało. stuknęliśmy się łokciami i szliśmy dalej. nie mogłam tak tego zostawić. odwróciłam głowę, był już prawie na końcu korytarza. zaczęłam biec w jego stronę przepychając się z ludźmi. dogoniłam go, dłońmi zakryłam mu oczy. - kochanie, mówiłem ci, żebyś więcej tak nie robiła - powiedział żartobliwym tonem. nie wiedziałam co myśleć. ściągnął moje dłonie ze swoich powiek. jego dotyk był taki subtelny, oddech przyśpieszał mi z każdą sekundą. odwrócił głowę i zobaczył mnie, patrzył mi w oczy, czułam, że pragnie więcej. - przepraszam.. nie powinnam - powiedziałam spuszczając głowę. zobaczył swoje kochanie, szkolną gwiazdę. puścił mnie i szepnął - nawet ja udaję szczęśliwego, przy tobie nie musiałbym. przyszła ona, zmierzyła mnie, złapała go za rękę i poszli dalej. on śmiał się do niej, był niezłym aktorem .

potknęłam się na twoim spojrzeniu . teksty

ansomia dodano: 9 grudnia 2012

potknęłam się na twoim spojrzeniu .

pójdę spać . ze złamanym sercem .... teksty

ansomia dodano: 9 grudnia 2012

pójdę spać . ze złamanym sercem . z opuchniętymi oczami . nie łudząc się, że jutro będzie lepiej .

szaleńczo zakochana po 28 dniach od... teksty

ansomia dodano: 9 grudnia 2012

szaleńczo zakochana po 28 dniach od rozstania dostała wiadomość informującą o tym, że jest dla niego ważna i że kocha ją niezmiernie . odpisała bez chwili zwątpienia informując jak bardzo źle jej było bez niego . na drugi dzień rano dostała kolejną wiadomość, przepraszam byłem pijany, jesteś fajną dziewczyną ale to nie to . i zrozum tu tych facetów .

kiedy życie daje ci Bad Romance... teksty

ansomia dodano: 9 grudnia 2012

kiedy życie daje ci Bad Romance, pokaż mu swoją Poker Face, weź swój Telephone, zadzwoń do Alejandro i Just Dance . tylko uważaj na Papparazzi .

oni wciąż mi powtarzają:  dzisiaj... teksty

ansomia dodano: 8 grudnia 2012

oni wciąż mi powtarzają: "dzisiaj go widziałam", "wczoraj go spotkałam", "znalazł sobie inną" .. tylko pytanie, dlaczego mi to mówią ?

kiedy układałam się już do snu... teksty

ansomia dodano: 8 grudnia 2012

kiedy układałam się już do snu, poczułam wibracje pod poduszką . sięgnęłam po komórkę i odebrałam nie patrząc na ekran . - jesteś głupia, wiesz ? w cholerę - usłyszałam zachrypnięty głos najlepszego kumpla . - dzięki, miło - odparłam oschle . - przestań, kurwa . nie lubię tej ironii, dobrze o tym wiesz . znów próbujesz się zmienić dla niego, tak ? znów stajesz się zimną suką, rzucającą co chwila jakąś ostrą ripostę ? zamierzasz na nowo zamieniać się w tamtą chamską, bezczelną dziewuchę bez serca ? - wygarnął mi . - kocham go .. - odpowiedziałam cicho . - a on i tak cię zostawi - dodał na koniec, po czym zakończył połączenie, pozostawiając mnie z totalnym burdelem w głowie .

wiesz  że ta cała sytuacja mnie... teksty

ansomia dodano: 8 grudnia 2012

wiesz, że ta cała sytuacja mnie przerasta ? proszę wróć .

nie kocham nikogo  czasem może ciebie . teksty

ansomia dodano: 8 grudnia 2012

nie kocham nikogo, czasem może ciebie .

zabierz ten cholerny ból ze sobą i... teksty

ansomia dodano: 8 grudnia 2012

zabierz ten cholerny ból ze sobą i wyjedzcie daleko stąd, jak najdalej ode mnie .

wszyscy moi znajomi nie dowierzają w... teksty

ansomia dodano: 7 grudnia 2012

wszyscy moi znajomi nie dowierzają w moje aktualne podejście do niego i do wszystkiego, co z nim związane . wyleczyłam się z tej choroby zwanej jego imieniem . moje uczucie nie minęło, ale przysłoniła je ogromna nienawiść, za to wszystko, co mi zrobił . otworzyłam oczy, ale nie żałuję, on i tak by mnie prędzej, czy później zniszczył .

czasami chcę zamknąć się w pokoju... teksty

ansomia dodano: 7 grudnia 2012

czasami chcę zamknąć się w pokoju, płacząc i pić w samotności wódkę, przez ciebie . a czasami jest też tak, że mogę przypierdolić ci w twarz, krzycząc w oczy, jakim zerem jesteś . więc mam prośbę: nie próbuj mnie rozumieć, po prostu zaakceptuj taką, jaką jestem .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV