głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia wiem że kiedyś czekałam dniami i nocami na to aż w końcu mnie przeprosisz . doczekałam się przeprosiłeś ale nie wyobrażasz sobie jak bardzo mam te twoje przepro

ansomia

ansomia.moblo.pl
wiem że kiedyś czekałam dniami i nocami na to aż w końcu mnie przeprosisz . doczekałam się przeprosiłeś ale nie wyobrażasz sobie jak bardzo mam te twoje przeprosi
wiem  że kiedyś czekałam dniami i... teksty

ansomia dodano: 6 grudnia 2012

wiem, że kiedyś czekałam dniami i nocami na to, aż w końcu mnie przeprosisz . doczekałam się, przeprosiłeś, ale nie wyobrażasz sobie, jak bardzo mam te twoje przeprosiny w dupie .

weź mi chociaż teraz nie pierdol... teksty

ansomia dodano: 6 grudnia 2012

weź mi chociaż teraz nie pierdol, jak bardzo mnie kochasz . nie było cię przy mnie, kiedy bardzo tego potrzebowałam . nie było, kiedy przystawiali się do mnie inni kolesie . kiedy straciłam najlepszą przyjaciółkę . byłeś wtedy przy boku jakiejś szmaty .więc bądź tak miły i spierdalaj, a jak sam nie zechcesz, to ci kurwa pomogę .

a całując się z nią  czujesz to... teksty

ansomia dodano: 6 grudnia 2012

a całując się z nią, czujesz to samo, co czułeś całując się ze mną ?

nawet jeśli nie do końca mi coś... teksty

ansomia dodano: 6 grudnia 2012

nawet jeśli nie do końca mi coś wychodzi, on potrafi przymknąć na to oko, uśmiechnąć się tym swoim szczerym uśmiechem i przekonującym głosem powiedzieć, że nic się nie stało . gdy jestem na prostej drodze wiodącej do załamania nerwowego, jednym zdaniem potrafi wyrwać mnie z udręki . nigdy za nic mnie nie potępiał, akceptował mnie taką, jaką jestem . a ja nadal nie wiem, co takiego zrobiłam, co jest powodem tego, że on wciąż przy mnie jest i ani mu się śni, żeby mnie zostawić .

bez wątpienia była to miłość od... teksty

ansomia dodano: 6 grudnia 2012

bez wątpienia była to miłość od pierwszego wejrzenia . przynajmniej z mojej strony . dla niego była to po prostu gra i zdecydował się grać ze mną do samego końca .

czasami wolę sobie wmówić  że nie... teksty

ansomia dodano: 26 listopada 2012

czasami wolę sobie wmówić, że nie miałeś czasu, by zadzwonić, niż cierpieć przez prawdę .

był całym moim światem  który... teksty

ansomia dodano: 26 listopada 2012

był całym moim światem, który nosiłam głęboko w sercu, nikomu o tym nie mówiąc .

przez lata  dusiłam  w sobie tą... teksty

ansomia dodano: 26 listopada 2012

przez lata "dusiłam" w sobie tą wielką miłość do ciebie . nie potrafiłam o tym nikomu powiedzieć, a zresztą - nikt by nie uwierzył . zawsze wolałam wolne związki, niż te prawdziwe, z miłości . potrafiłam zepsuć czyjś związek, by tylko dostać tego, którego sobie namierzyłam na celownik . ale zrozum, bałam się miłości do ciebie . tego ogromnego uczucia, które tak bardzo mnie zmieniło . bałam się, że przez to zwariuję . ta nienawiść, którą czułam do każdej dziewczyny znajdującej się na twoich kolanach, rozmawiającą z tobą . to uczucie mnie zniszczyło .

a jeśli chcesz  to możesz mnie... teksty

ansomia dodano: 26 listopada 2012

a jeśli chcesz, to możesz mnie nawet zabić . i tak nic nie zaboli bardziej, niż twoje zdrady .

składał na moim ciele czułe... teksty

ansomia dodano: 26 listopada 2012

składał na moim ciele czułe pocałunki . począwszy od mojego ramienia, po kark, szyję, aż do obojczyka . przechodziły mnie przyjemne dreszcze . odchyliłam głowę do tyłu, opierając ją na jego ramieniu . - jesteś cudowna . piękna . słodka . jedyna - szeptał mi wprost do ucha, a ja mruczałam pod nosem w odpowiedzi, delektując się chwilą . zaczął muskać palcami moje biodra, podciągając bluzkę coraz bardziej ku górze . rozchyliłam przymknięte powieki . - boję się - wyznałam mu . położył mi palec na ustach, po chwili zastępując go swoimi wargami . doszczętnie odebrał mi mowę pocałunkiem, równocześnie ściągając ze mnie kolejne części garderoby . w końcu odsunął się ode mnie na kilka centymetrów, przerywając wszystkie wykonywane czynności . - kocham cię. wciąż się boisz ? - usłyszałam słowa, płynące z jego ust . - już nie - odparłam, zaczynając ściągać z niego koszulkę .

poczułam ciepły powiew na szyi .... teksty

ansomia dodano: 22 listopada 2012

poczułam ciepły powiew na szyi . energicznie się odwróciłam, chcąc sprawdzić co jest grane . stałeś za mną, mój idealny . patrzyłeś tymi cudownymi patrzałkami o szmaragdowych tęczówkach, wzbudzając ze mnie przyjemne dreszcze . odnalazłeś moją dłoń, i mocną ścisnąłeś ją w swojej . spuściłam głowę, zamykając oczy . - daj mi szansę .. - usłyszałam .

obudził mnie po szóstej  delikatnym... teksty

ansomia dodano: 22 listopada 2012

obudził mnie po szóstej, delikatnym pocałunkiem . wydałam z siebie cichy pomruk, przewracając się na drugi bok . energicznym ruchem ściągnął ze mnie kołdrę . owiana zimnym podmuchem zerwałam się nad na równe nogi . - zjebało cię ?! - wykrzyczałam, łapiąc po poduszkę . - przemyśl to ! wiesz czym ta bitwa się zakończy, kochanie ! - ostrzegł mnie . nie zważając na jego groźby wymierzyłam rzut . uchylił głowę w ostatnim momencie . w dwie sekundy znalazł się przy moim boku, łapiąc mocno i kładąc delikatnie na łóżku . usiadł na mnie rozkrokiem, i zaczął łaskotać . kiedy uznał, że piszczę za głośno zamknął mi usta swoimi wargami, od tak . kochałam te poranki .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV