głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia mogę coś dla ciebie zrobić ? a no . pokochać możesz . cierpię . dla ciebie znoszę te katusze nie dla nikogo innego . dla ciebie . tak jakby jutro wszystko miał

ansomia

ansomia.moblo.pl
mogę coś dla ciebie zrobić ? a no . pokochać możesz .
  mogę coś dla ciebie zrobić ?   a... teksty

ansomia dodano: 19 listopada 2012

- mogę coś dla ciebie zrobić ? - a no . pokochać możesz .

cierpię . dla ciebie znoszę te... teksty

ansomia dodano: 19 listopada 2012

cierpię . dla ciebie znoszę te katusze, nie dla nikogo innego . dla ciebie .

tak  jakby jutro wszystko miało się... teksty

ansomia dodano: 19 listopada 2012

tak, jakby jutro wszystko miało się skończyć . tak, jakby jutro miała nastać nicość . tak mnie kochaj .

kiedy szepcze mi wprost do ucha te... teksty

ansomia dodano: 19 listopada 2012

kiedy szepcze mi wprost do ucha te najbardziej wymyślone, a zarazem najczulsze słowa pod słońcem wszystko inne się nie liczy . każdy aspekt, który na pozór dręczy mnie po nocach - staję się mało istotny, wręcz w ogóle nieważny . to, że nikt nie akceptuje naszego związku jest zupełnie banalnym zmartwieniem . to jak kiedyś się nie znosiliśmy, rozmywa się w przestrzeni czasu . teraz jest tylko on i ja - my, tworzący na chwilę obecną idealną całość .

było około dwunastej  kiedy... teksty

ansomia dodano: 18 listopada 2012

było około dwunastej, kiedy wracałam z klubu, zalewając się łzami . był z nią, z tą, którą żywię odwiecznie nienawiścią, której nie znoszę do potęgi entej . wyciągnęłam z torebki komórkę, i ledwo co odnalazłam jego kontakt . odebrał po chwili . z oddali dochodził odgłos głośnej muzyki, po czym dobiegł mnie komunikat "zaraz wracam" kierowany do znajomych . odczekałam jakieś pół minuty, kiedy usłyszałam jego głos w słuchawce, tym razem przemawiający do mnie . - mała, jest sobota, panny czekają, a mój chuj domaga się pieszczot - powiedział . pokręciłam z niedowierzaniem głową . - zastanawiam się po prostu, czy z czasem zapomnę . chciałam wiedzieć, jak długo kocha się skurwieli, oraz czy istnieje jakaś recepta na tęsknotę - wydukałam, przez łzy . - skończyłaś ? miłej nocy, piękna - odrzekł z szyderczym śmiechem, rozłączając się .

pewien aspekt działa mi od jakiegoś... teksty

ansomia dodano: 18 listopada 2012

pewien aspekt działa mi od jakiegoś czasu potwornie na nerwy . czas . kiedy byliśmy razem - mijał jak pojebany, pozostawiając po poprzednim dniu jedynie mgielne wspomnienie . a teraz, leżąc na łóżku w środku nocy, kurczowo ściskając w dłoniach misia mam wrażenie, że mija wieczność, a gdy spoglądam na tarczę zegara oświetloną od blasku księżyca, zauważam, że wskazówki posunęły się raptem o kilkanaście minut . ktoś nacisnął hamulec, ktoś mi cię odebrał .

  nie daję już tak rady  wiesz ?!... teksty

ansomia dodano: 18 listopada 2012

- nie daję już tak rady, wiesz ?! mam dosyć . nie potrafię patrzeć na to, jak te wszystkie laski kleją się do ciebie, a ty nie reagujesz ! podoba ci się to - wydusiłam z siebie, mierząc go przeszklonym łzami spojrzeniem . wściekła, wybiegłam z domu, trzaskając drzwiami . ruszył za mną, wołając moje imię, coraz głośniej . w końcu zdołał złapać mnie za rękę i obrócić w swoją stronę . uśmiechnął się czule . - kochasz mnie jeszcze ? - zapytał, obejmując mnie w pasie . nachylił się i pocałował mnie w nos, policzek . poczułam ciepły powiew na szyi, potem delikatne muśnięcie . zbliżył wargi do mojego ucha, drażniąc je . - powiedz, że kochasz . powiedz. chcę to usłyszeć - zaczął szeptać . - jestem idiotką . kocham cię - zdołałam w końcu wykrztusić . przytulił mnie do siebie mocniej, a jego klatka piersiowa zaczęła się szybko unosić i opadać, poczułam coś mokrego na ramieniu . płakał - kochał . kochał, jak ja .

pytasz o moje marzenia ? od jakiegoś... teksty

ansomia dodano: 18 listopada 2012

pytasz o moje marzenia ? od jakiegoś czasu dręczy mnie nieodparte pragnienie, żeby za kilka lat dzień w dzień budzić się przy twoim boku, wsłuchiwać się w twój równomierny oddech, muskać opuszkami twój policzek, kiedy nie będziesz miał o tym zielonego pojęcia .

odważyła się  napisała do niego... teksty

ansomia dodano: 18 listopada 2012

odważyła się, napisała do niego długą wiadomość, a w niej napisała że go kocha . on po chwili odpisał "muszę spadać, cześć" . rozpłakała się, zaczęła wyzywać siebie i jego . jaka była głupia, dlaczego do niego napisała . wyłączyła gadu i zeszła na dół . kiedy była przy drzwiach do łazienki, zadzwonił ktoś do drzwi . otworzyła je i zobaczyła twarz zasłoniętą kwiatami . uśmiechnęła się, wzięła kwiatki na dół i bez chwili zastanowienia przytuliła go . tak, to był ten chłopak który musiał spadać z gadu-gadu, to był ten chłopak którego tak mocno kochała .

po prostu nie ogarniam siebie  ciebie... teksty

ansomia dodano: 17 listopada 2012

po prostu nie ogarniam siebie, ciebie, jej, ich, was, tego że wam się tak układa, że jesteś szczęśliwy i nie ogarniam tego, że się przestałeś odzywać .

godzina 3:00 w nocy  dźwięk smsa... teksty

ansomia dodano: 17 listopada 2012

godzina 3:00 w nocy, dźwięk smsa zerwał mnie z łóżka . wstałam, popatrzyłam na ekran i pokazało się jego imię . myślałam, że umrę ze szczęścia jak przeczytałam jego treść . dwie minuty po odczytaniu, zadzwonił . odebrałam pierwsze jego słowa "odpowiedz, kochasz mnie?" chwile milczałam, rozpłakałam się i odpowiedziałam że nie wie nawet jak bardzo, nie wie jaki jest dla mnie ważny . a kiedy powiedziałam, że kocham go najmocniej na świecie, kazał mi wyjść na balkon . wyszłam i pod nim stał on, krzycząc że mnie kocha . piękne, nie ? tylko szkoda, że mi się to śniło .

znalazłam starą kartę .... teksty

ansomia dodano: 17 listopada 2012

znalazłam starą kartę . włożyłam ją do telefonu i włączyłam go . pierwsze co, to dałam na skrzynkę odbiorczą a w niej ? tysiące smsów od ciebie typu: "kocham cię, tęsknię, jesteś moim skarbem itp." zaczęły lecieć mi łzy, serce zabiło mocniej . straciłam cię, już nie będzie tych słodkich smsów na pożegnanie i powitanie, kto wyśle więcej serduszek, czy kto kogo bardziej kocha . skończyło się to . teraz bardzo bym chciała wysłać takiego smsa o treści "kochanie lub skarbie" ale nie mam do kogo . nie jesteś już mój . wyciągnęłam kartę i wsadziłam ją do pudełka gdzie były nasze zdjęcia . tak na pamiątkę .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV