głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia szaleńczo zakochana po 28 dniach od rozstania dostała wiadomość informującą o tym że jest dla niego ważna i że kocha ją niezmiernie . odpisała bez chwili zwątpi

ansomia

ansomia.moblo.pl
szaleńczo zakochana po 28 dniach od rozstania dostała wiadomość informującą o tym że jest dla niego ważna i że kocha ją niezmiernie . odpisała bez chwili zwątpienia inf
szaleńczo zakochana po 28 dniach od... teksty

ansomia dodano: 9 grudnia 2012

szaleńczo zakochana po 28 dniach od rozstania dostała wiadomość informującą o tym, że jest dla niego ważna i że kocha ją niezmiernie . odpisała bez chwili zwątpienia informując jak bardzo źle jej było bez niego . na drugi dzień rano dostała kolejną wiadomość, przepraszam byłem pijany, jesteś fajną dziewczyną ale to nie to . i zrozum tu tych facetów .

kiedy życie daje ci Bad Romance... teksty

ansomia dodano: 9 grudnia 2012

kiedy życie daje ci Bad Romance, pokaż mu swoją Poker Face, weź swój Telephone, zadzwoń do Alejandro i Just Dance . tylko uważaj na Papparazzi .

oni wciąż mi powtarzają:  dzisiaj... teksty

ansomia dodano: 8 grudnia 2012

oni wciąż mi powtarzają: "dzisiaj go widziałam", "wczoraj go spotkałam", "znalazł sobie inną" .. tylko pytanie, dlaczego mi to mówią ?

kiedy układałam się już do snu... teksty

ansomia dodano: 8 grudnia 2012

kiedy układałam się już do snu, poczułam wibracje pod poduszką . sięgnęłam po komórkę i odebrałam nie patrząc na ekran . - jesteś głupia, wiesz ? w cholerę - usłyszałam zachrypnięty głos najlepszego kumpla . - dzięki, miło - odparłam oschle . - przestań, kurwa . nie lubię tej ironii, dobrze o tym wiesz . znów próbujesz się zmienić dla niego, tak ? znów stajesz się zimną suką, rzucającą co chwila jakąś ostrą ripostę ? zamierzasz na nowo zamieniać się w tamtą chamską, bezczelną dziewuchę bez serca ? - wygarnął mi . - kocham go .. - odpowiedziałam cicho . - a on i tak cię zostawi - dodał na koniec, po czym zakończył połączenie, pozostawiając mnie z totalnym burdelem w głowie .

wiesz  że ta cała sytuacja mnie... teksty

ansomia dodano: 8 grudnia 2012

wiesz, że ta cała sytuacja mnie przerasta ? proszę wróć .

nie kocham nikogo  czasem może ciebie . teksty

ansomia dodano: 8 grudnia 2012

nie kocham nikogo, czasem może ciebie .

zabierz ten cholerny ból ze sobą i... teksty

ansomia dodano: 8 grudnia 2012

zabierz ten cholerny ból ze sobą i wyjedzcie daleko stąd, jak najdalej ode mnie .

wszyscy moi znajomi nie dowierzają w... teksty

ansomia dodano: 7 grudnia 2012

wszyscy moi znajomi nie dowierzają w moje aktualne podejście do niego i do wszystkiego, co z nim związane . wyleczyłam się z tej choroby zwanej jego imieniem . moje uczucie nie minęło, ale przysłoniła je ogromna nienawiść, za to wszystko, co mi zrobił . otworzyłam oczy, ale nie żałuję, on i tak by mnie prędzej, czy później zniszczył .

czasami chcę zamknąć się w pokoju... teksty

ansomia dodano: 7 grudnia 2012

czasami chcę zamknąć się w pokoju, płacząc i pić w samotności wódkę, przez ciebie . a czasami jest też tak, że mogę przypierdolić ci w twarz, krzycząc w oczy, jakim zerem jesteś . więc mam prośbę: nie próbuj mnie rozumieć, po prostu zaakceptuj taką, jaką jestem .

widocznie nie jest dla ciebie  skoro... teksty

ansomia dodano: 7 grudnia 2012

widocznie nie jest dla ciebie, skoro pozwala, by z twoich oczu płynęły łzy .

wiesz  już nie rozumiem nic  już... teksty

ansomia dodano: 7 grudnia 2012

wiesz, już nie rozumiem nic, już nic nie kumam, już nie umiem żyć, nie umiem być, już nie umiem czuwać, już nie umiem nic .

a teraz mam odwagę stanąć przed... teksty

ansomia dodano: 7 grudnia 2012

a teraz mam odwagę stanąć przed tobą, popatrzeć ci prosto w oczy i wykrzyczeć całą nienawiść, którą do ciebie aktualnie czuję .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV