głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia angielski prawdę ci powie . użycie czasu przeszłego w języku angielskim sugeruje że to miało miejsce jedynie w przeszłości i nie wiadomo jak sytuacja przedstawi

ansomia

ansomia.moblo.pl
angielski prawdę ci powie . użycie czasu przeszłego w języku angielskim sugeruje że to miało miejsce jedynie w przeszłości i nie wiadomo jak sytuacja przedstawia się w d
angielski prawdę ci powie . użycie... teksty

ansomia dodano: 17 listopada 2012

angielski prawdę ci powie . użycie czasu przeszłego w języku angielskim sugeruje, że to miało miejsce jedynie w przeszłości i nie wiadomo jak sytuacja przedstawia się w dniu dzisiejszym . czyli zdanie typu: "he told me he loved me" oznacza, że kochał mnie wtedy kiedy mi to mówił, ale niekoniecznie oznacza, że kocha mnie w dniu dzisiejszym .

czuję się jak dziwka  a nawet nie... teksty

ansomia dodano: 16 listopada 2012

czuję się jak dziwka, a nawet nie dziwka - bo dziwce się chociaż za to płaci . jestem zwykła szmatą, nienawidzę cię, a siebie brzydzę .

brakuje mi ciebie bardziej niż... teksty

ansomia dodano: 15 listopada 2012

brakuje mi ciebie bardziej niż myślałam . tych oczu, tych ust, tego przytulenia . brakuje mi rozmów z tobą wieczorami . brakuje mi ciebie tak cholernie, i z każdym dniem zamiast o tobie zapomnieć ja tęsknie coraz bardziej .

koniec lekcji . poszłam do szatni... teksty

ansomia dodano: 15 listopada 2012

koniec lekcji . poszłam do szatni żeby założyć kurtkę i wyjść na autobus . zapinając guziki przy płaszczu zauważyłam jego . też zakładał kurtkę . nasze spojrzenia spotkały się . patrzyliśmy na siebie . on uśmiechnął się do mnie lekko, po czym podszedł . dał mi buziaka i powiedział, że przeprasza, ale zaraz mu autobus ucieknie i musi lecieć . uśmiechnęłam się . pomyślałam, że może się pogodzimy i będzie tak, jak dawniej . szedł w kierunku wyjścia, ale wtedy zastąpiła mu drogę ona . zapytała takim uwodzicielskim głosem czy ją opuszcza, a potem zaczęli się całować . ze łzami w oczach wybiegłam z szatni .

wykorzystując okazję  że jesteś... teksty

ansomia dodano: 15 listopada 2012

wykorzystując okazję, że jesteś dobry z fizyki, to właśnie ciebie wybrałam na korepetytora . gdy wchodziłam już do twojego pokoju, dowiedziałam się, że jesteśmy zupełnie sami . uśmiechnąłeś się tajemniczo i wyciągnąłeś książki . po jakiejś godzinie zażądałam przerwy . poszedłeś po coś do picia a ja rozglądałam się po twoim pokoju . właśnie oglądałam twoje klasowe zdjęcie, gdy zgasło światło . zdezorientowana próbowałam po omacku znaleźć swoją komórkę i chociaż nią poświecić . zaczęłam cię wołać, ale nie słyszałam odpowiedzi . nagle usłyszałam skrzypienie podłogi, po chwili poczułam czyjeś ręce na biodrach i delikatne pocałunki w szyję . chciałam to przerwać, jednak nie potrafiłam . było tak cudownie . byłeś taki delikatny i czuły . z każdym pocałunkiem pragnęłam więcej . ty również . na szczęście w samą porę wróciła twoja mama, dając nam czas na pozbieranie porozrzucanych po pokoju ubrań .

wracała ze spotkania z nim... teksty

ansomia dodano: 15 listopada 2012

wracała ze spotkania z nim, powtarzając przez łzy i zaciśnięte zęby: "ostatni raz, ostatni raz .. ostatni kurwa raz dałam ci się oszukać" .

kiedyś ci opowiem czemu trzęsą mi... teksty

ansomia dodano: 15 listopada 2012

kiedyś ci opowiem czemu trzęsą mi się ręce . czemu jak rozbitek chowam się przed snem w butelce . czemu lepię z piachu z cudzych myśli własny obraz . chciałabym w twoich oczach tak po prostu się przeglądać .

wciąż czuję ten dreszcz  który... teksty

ansomia dodano: 14 listopada 2012

wciąż czuję ten dreszcz, który poczułam, gdy ujrzałam cię po raz pierwszy . gdy po raz pierwszy spojrzałeś na mnie, gdy na twojej twarzy pojawił się uśmiech tylko dla mnie . gdy pierwszy raz złapałeś mnie za rękę, pocałowałeś . wciąż czuję twój zapach . zapach, który jest nieskazitelny, idealniejszy od woni najpiękniejszych kwiatów świata . wciąż czuję tą niesamowitą euforię, gdy poprosiłeś mnie o numer telefonu, gdy zaproponowałeś pierwsze spotkanie . i będę czuć nadal, bo gdy zacznę, nie przestanę . to jest wieczne . byłeś tym jedynym .

  kocham cię   powiedziała patrząc... teksty

ansomia dodano: 14 listopada 2012

- kocham cię - powiedziała patrząc w najpiękniejsze oczy świata . - mówiłaś coś ? - powiedział chłopak wyciągając z uszu słuchawki, z których słychać było basowy głos gitary . - mówiłam, że ładna dziś pogoda .

wiesz  bo dla niej nie kocham cię... teksty

ansomia dodano: 14 listopada 2012

wiesz, bo dla niej nie kocham cię równało się z końcem świata .

było pochmurne popołudnie wzięłam... teksty

ansomia dodano: 14 listopada 2012

było pochmurne popołudnie wzięłam do ręki słuchawki i postanowiłam iść na spacer . podążyłam w stronę pobliskiego parku i usiadłam na jednej z ławek . brakowało mi ciebie . rodzice zawsze wszystko nam komplikowali . wsłuchałam się w tekst piosenki i zamknęłam oczy . po chwili usłyszałam dziwnie znajomy śmiech . otworzyłam oczy i dostrzegłam jakąś dziewczynę u twojego boku . o dziwo nie wpadłam w histerie . wystukałam jedynie wiadomość: "nie wspominałeś, że rodzice dali ci jakąś sukę pod opiekę" . po jej przeczytaniu rozejrzałeś się dookoła a twoje przerażone oczy zatrzymały się na mnie . wstałam z miejsca i ruszyłam w stronę domu . dostawałam coraz to więcej wiadomości od ciebie lecz zaśmiałam się tylko gorzko i wyrzuciłam kartę sim do śmieci . dopiero wtedy zauważyłam łzy spływające po moim policzku . odwróciłam się, lecz ciebie nie było . właśnie wtedy zaczęłam nowy etap w swoim życiu .

po prostu stój i słuchaj jak... teksty

ansomia dodano: 14 listopada 2012

po prostu stój i słuchaj jak płaczę .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV