głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia jesteś doskonały w tym co robisz po tym wszystkim co się stało piszesz do mnie jak gdyby nigdy nic . dobrze wiesz że gdy się ze mną pożegnasz będę zamulać patrz

ansomia

ansomia.moblo.pl
jesteś doskonały w tym co robisz po tym wszystkim co się stało piszesz do mnie jak gdyby nigdy nic . dobrze wiesz że gdy się ze mną pożegnasz będę zamulać patrząc w
jesteś doskonały w tym co robisz... teksty

ansomia dodano: 15 czerwca 2013

jesteś doskonały w tym co robisz, po tym wszystkim co się stało piszesz do mnie jak gdyby nigdy nic . dobrze wiesz, że gdy się ze mną pożegnasz będę zamulać patrząc w okno i wspominając. nie pisz, nie warto .

szła roztrzęsiona ulicą... teksty

ansomia dodano: 14 czerwca 2013

szła roztrzęsiona ulicą, próbowała sobie wmówić różne rzeczy, które nie miały najmniejszego sensu ''może to jego siostra'' podpowiadała nadzieja . ''przecież siostry się kurwa nie całuje'' skomentował rozum .

17:17   po chuj ? teksty

ansomia dodano: 14 czerwca 2013

17:17 - po chuj ?

tak świrujesz  że to wszystko przez... teksty

ansomia dodano: 14 czerwca 2013

tak świrujesz, że to wszystko przez niego, że tak cię zranił, że jest szmaciarzem i na pewno znalazła byś więcej rzeczowników odzwierciedlających jego osobę, ale pomyśl gdyby nie on nie przeżyłabyś tych wszystkich cudownych chwil, namiętnych pocałunków na deszczu, objęć przy panu policjancie byle tylko nie zauważył że coś piliście, słów które nie brzmią od kogoś innego tak samo . nie przeżyła byś miłości swojego życia, chuj, że twoja miłość mizia się teraz z jakimś plastikiem jego strata ''wyjebane i do przodu'' tak ?

kotku  ty chyba nie wiesz jak to jest... teksty

ansomia dodano: 14 czerwca 2013

kotku, ty chyba nie wiesz jak to jest . kotku, naprawdę szkoda twoich łez . kotku, lubimy to słowo na S, a najlepszym przyjacielem kobiety jest pies .

idąc ulicą z bitem w słuchawkach... teksty

ansomia dodano: 14 czerwca 2013

idąc ulicą z bitem w słuchawkach, który nucił naszą piosenkę zauważyłam ciebie . gdy już mieliśmy się minąć niby przypadkiem odłączyłam słuchawki, nasza piosenka przedarła wieczorną ciszę, żebyś widział swoją minę .

założę dresy  zepnę włosy w... teksty

ansomia dodano: 13 czerwca 2013

założę dresy, zepnę włosy w wysoką kitkę, zrobię sobie na policzku tatuaż z henny z napisem ''JP'', włożę ulubione nike i chodząc ulicą będę zarzucać do ciach tekstem: ''no chłopie, kochasz albo wpierdol'' .

od zawsze powtarzałeś  że związek... teksty

ansomia dodano: 13 czerwca 2013

od zawsze powtarzałeś, że związek na który ja liczę zdarza się tylko w komediach romantycznych . zapomniałam dodać, że związek który dla ciebie byłby idealny zobaczysz tylko w słabych pornosach kotek .

dołujący jest fakt  że już nigdy... teksty

ansomia dodano: 13 czerwca 2013

dołujący jest fakt, że już nigdy nie zobaczę migającej koperty przy twoim imieniu .

bezsenne noce mam przez pana . teksty

ansomia dodano: 13 czerwca 2013

bezsenne noce mam przez pana .

miałeś mnie kochać  ale nie... teksty

ansomia dodano: 13 czerwca 2013

miałeś mnie kochać, ale nie podołałeś temu zadaniu .

i kiedy stawała się szczęśliwa... teksty

ansomia dodano: 12 czerwca 2013

i kiedy stawała się szczęśliwa, kiedy nowe uczucia zagrzmiały do nowego chłopaka, odezwał się ten, który jej nie zauważał dobre pół roku .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV