głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia tak świrujesz że to wszystko przez niego że tak cię zranił że jest szmaciarzem i na pewno znalazła byś więcej rzeczowników odzwierciedlających jego osobę ale po

ansomia

ansomia.moblo.pl
tak świrujesz że to wszystko przez niego że tak cię zranił że jest szmaciarzem i na pewno znalazła byś więcej rzeczowników odzwierciedlających jego osobę ale pomyśl
tak świrujesz  że to wszystko przez... teksty

ansomia dodano: 14 czerwca 2013

tak świrujesz, że to wszystko przez niego, że tak cię zranił, że jest szmaciarzem i na pewno znalazła byś więcej rzeczowników odzwierciedlających jego osobę, ale pomyśl gdyby nie on nie przeżyłabyś tych wszystkich cudownych chwil, namiętnych pocałunków na deszczu, objęć przy panu policjancie byle tylko nie zauważył że coś piliście, słów które nie brzmią od kogoś innego tak samo . nie przeżyła byś miłości swojego życia, chuj, że twoja miłość mizia się teraz z jakimś plastikiem jego strata ''wyjebane i do przodu'' tak ?

kotku  ty chyba nie wiesz jak to jest... teksty

ansomia dodano: 14 czerwca 2013

kotku, ty chyba nie wiesz jak to jest . kotku, naprawdę szkoda twoich łez . kotku, lubimy to słowo na S, a najlepszym przyjacielem kobiety jest pies .

idąc ulicą z bitem w słuchawkach... teksty

ansomia dodano: 14 czerwca 2013

idąc ulicą z bitem w słuchawkach, który nucił naszą piosenkę zauważyłam ciebie . gdy już mieliśmy się minąć niby przypadkiem odłączyłam słuchawki, nasza piosenka przedarła wieczorną ciszę, żebyś widział swoją minę .

założę dresy  zepnę włosy w... teksty

ansomia dodano: 13 czerwca 2013

założę dresy, zepnę włosy w wysoką kitkę, zrobię sobie na policzku tatuaż z henny z napisem ''JP'', włożę ulubione nike i chodząc ulicą będę zarzucać do ciach tekstem: ''no chłopie, kochasz albo wpierdol'' .

od zawsze powtarzałeś  że związek... teksty

ansomia dodano: 13 czerwca 2013

od zawsze powtarzałeś, że związek na który ja liczę zdarza się tylko w komediach romantycznych . zapomniałam dodać, że związek który dla ciebie byłby idealny zobaczysz tylko w słabych pornosach kotek .

dołujący jest fakt  że już nigdy... teksty

ansomia dodano: 13 czerwca 2013

dołujący jest fakt, że już nigdy nie zobaczę migającej koperty przy twoim imieniu .

bezsenne noce mam przez pana . teksty

ansomia dodano: 13 czerwca 2013

bezsenne noce mam przez pana .

miałeś mnie kochać  ale nie... teksty

ansomia dodano: 13 czerwca 2013

miałeś mnie kochać, ale nie podołałeś temu zadaniu .

i kiedy stawała się szczęśliwa... teksty

ansomia dodano: 12 czerwca 2013

i kiedy stawała się szczęśliwa, kiedy nowe uczucia zagrzmiały do nowego chłopaka, odezwał się ten, który jej nie zauważał dobre pół roku .

jesteś dla mnie kimś ale... teksty

ansomia dodano: 12 czerwca 2013

jesteś dla mnie kimś ale jednocześnie nikim, jesteś dla mnie czymś ale jesteś też niczym .

nie będę dziewczynką do której... teksty

ansomia dodano: 12 czerwca 2013

nie będę dziewczynką do której zawsze możesz wrócić. nie będę jebanym planem B . jakimś kurwa, wyjściem awaryjnym, nie .

zrywasz  zaczynasz chodzić z laską... teksty

ansomia dodano: 12 czerwca 2013

zrywasz, zaczynasz chodzić z laską która nie wie co to IQ, ryjesz mi banie tekstem ''ogarnij dziecko'', wrabiasz w jakieś gówno, po czym nie odzywasz przez pięć miesięcy i co potem robisz ? piszesz na gg jak gdyby nigdy nic pytając: ''jak leci?'', a po moim chyba oczywistym zbulwersowaniu, udając zaskoczenie mówisz: ''przecież myślałem, że jesteśmy przyjaciółmi'' . następnie wkraczam ja ze łzami w oczach ale nie ze smutku, po prostu rechoczę się tak, że oddychać nie mogę . serio jesteś takim palantem czy ktoś ci scenografie pisze ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV