głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia już mnie nie kochasz ? oczywiście że Cię kocham głupi sukinsynu . ale nie jestem w Tobie zakochana . kochasz mnie ale nie jesteś we mnie zakochana ? co to ma z

ansomia

ansomia.moblo.pl
już mnie nie kochasz ? oczywiście że Cię kocham głupi sukinsynu . ale nie jestem w Tobie zakochana . kochasz mnie ale nie jesteś we mnie zakochana ? co to ma zn
  już mnie nie kochasz ?... teksty

ansomia dodano: 17 marca 2016

- już mnie nie kochasz ? - oczywiście, że Cię kocham, głupi sukinsynu . ale nie jestem w Tobie zakochana . - kochasz mnie, ale nie jesteś we mnie zakochana ? co to ma znaczyć ? - miłość jest tym, co zostaje, gdy mija zakochanie, rozumiesz ? kiedy niepokoisz się o kogoś i masz nadzieję, że jest szczęśliwy, ale nie żywisz już co do niego złudzeń . być może ten rodzaj miłości nie jest podniecający i namiętny, nie ma w nim tych wszystkich rzeczy, na których Ci tak zależy . ale w ostatecznym rozrachunku to jedyny rodzaj miłości, który się naprawdę liczy .

kocham go tak naprawdę mocno .... teksty

ansomia dodano: 17 marca 2016

kocham go tak naprawdę mocno . kocham go za wszystko . za to, że jest, za jego słodki uśmiech, czułe słowa . kocham go za to, że jest mój . kocham jego dołek w policzku, jego usta, policzki, szyję i ręce, którymi mnie przytula . kocham go za wszystko i za nic . kocham go całym sercem i nie zamierzam tego zmieniać .

  mam wyjebane na to co robisz  kim... teksty

ansomia dodano: 15 marca 2016

- mam wyjebane na to co robisz, kim jesteś, co o mnie sądzisz, kim dla Ciebie jestem, czy mówisz cześć czy nie, na to jaki kolor bluzy dzisiaj zakładasz . - nie . - tak kurwa masz racje, nie mam ..

dziś księżniczki to bezczelne suki... teksty

ansomia dodano: 15 marca 2016

dziś księżniczki to bezczelne suki z papierosem zamiast berła, kieliszkiem wódki zamiast rękawiczek i prezerwatywą w torebce zamiast chusteczek .

nie sztuką jest zdobyć mężczyznę... teksty

ansomia dodano: 15 marca 2016

nie sztuką jest zdobyć mężczyznę . sztuką jest go przy sobie zatrzymać . bez przymusu czy szantażu . z jego osobistej woli .

Twoje problemy ? tak  kiedyś były... teksty

ansomia dodano: 15 marca 2016

Twoje problemy ? tak, kiedyś były moimi . przejmowałam się nimi bardziej niż Ty . a teraz ? skoro nie potrafisz znaleźć dla mnie chwili czasu, przykro mi - rozwiązuj je sam .

a teraz będę żyła dla siebie  dla... teksty

ansomia dodano: 15 marca 2016

a teraz będę żyła dla siebie, dla drzewa, dla chodnika i dla cegły, będę żyła chociażby dla podmuchu wiatru, będę żyła dla wszystkiego żeby nie dać Ci tej satysfakcji, że żyłam tylko dla Ciebie .

wszyscy ronią łzy  ale nie płaczą... teksty

ansomia dodano: 8 marca 2016

wszyscy ronią łzy, ale nie płaczą, wszyscy nienawidzą, a są obojętni, wszyscy kochają, ale nic nie czują . jeden wielki natłok myśli, a słowa miażdżą jak słoń indyjski . sekundy, minuty, miesiąc, dzień - czas jest beznamiętny, nie czuły . później zaczął padać deszcz, wtedy nie było różnicy co mi rozmazuje, tusz na rzęsach, czy deszcz czy łzy szczęścia .

rozkochałeś mnie w sobie... teksty

ansomia dodano: 8 marca 2016

rozkochałeś mnie w sobie, pokochałam Cię tak mocno, że nie chciałam Cię odstępować na krok, nawet na jedną sekundę . a potem rozdarłeś mi serce i pozostawiłeś samą, bez miłości, bez szczęścia, bez uczuć, bez radości i chęci do życia .

w momencie kiedy powiedziałam Ci... teksty

ansomia dodano: 8 marca 2016

w momencie kiedy powiedziałam Ci, że Cię nienawidzę i że, nie jesteś mi już potrzebny, zakochałam się w Tobie do szaleństwa .

chociaż powinien już Cię nie... teksty

ansomia dodano: 8 marca 2016

chociaż powinien już Cię nie obchodzić, to myślisz o nim cały czas, rozlewasz mleko do masy na babeczki i nie potrafisz zasnąć .

trzymając kubek gorącej herbaty... teksty

ansomia dodano: 8 marca 2016

trzymając kubek gorącej herbaty między kolanami dochodzę do wniosku, że nie chcę miłości . nie potrzebuję tych wszystkich uniesień, fajerwerków czy rzucania się pod tramwaj, w ramach ukazania aktu własnej rozpaczy .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV