głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia wielkie sorry za to że nie umiem się powstrzymać od śmiechu kiedy przytulasz laskę której największym problemem jest złamany tips . zszedłeś na dno . totalne gł

ansomia

ansomia.moblo.pl
wielkie sorry za to że nie umiem się powstrzymać od śmiechu kiedy przytulasz laskę której największym problemem jest złamany tips . zszedłeś na dno . totalne głęb
wielkie sorry  za to  że nie umiem... teksty

ansomia dodano: 20 marca 2016

wielkie sorry, za to, że nie umiem się powstrzymać od śmiechu, kiedy przytulasz laskę, której największym problemem jest złamany tips . zszedłeś na dno . totalne, głębokie dno, frajerze .

uwielbiam flirtować . na pewno... teksty

ansomia dodano: 20 marca 2016

uwielbiam flirtować . na pewno chcesz wiązać się z osobą, która będzie siedzieć innemu na kolanach, i doprowadzać do dwuznacznych sytuacji między sobą, a innymi chłopakami ? pragniesz być z dziewczyną, która kocha uwodzić swoim biustem ? zastanów się, koleś . ostrzegam Cię, bo ranienie to moje uzależnienie, a ranię naprawdę głęboko .

jestem na Ciebie troszkę zła  ale... teksty

ansomia dodano: 18 marca 2016

jestem na Ciebie troszkę zła, ale chyba nie będziesz długo siedział w tym niebie, prawda ? wróć już, bo nudno tutaj strasznie i tak smutno . już nie lubię jej pokoju, jest ciemny, wilgotny od łez, a powietrze jest tak ciężkie, boję się go, a ona ciągle w nim siedzi . wróć i ją weź na spacer jak dawniej, bo myślę, że to już przestało być śmieszne, to Twoje całe zniknięcie chociaż mamusia kiedyś wykrzyczała, że nienawidzi Cię za to co zrobiłeś jej córce, ale potem zaczęła płakać i przepraszać wszystkich . nie rozumiem dorosłych . tak myślę, że w niebie musi być Ci fajnie skoro tyle z niego nie wracasz, kupiłam Ci bilet, wsadzam go do koperty, bo pomyślałam, że możesz nie mieć pieniążków . kochamy Cię tutaj wszyscy i nie gniewaj się już, że czasami tatuś nazywał cię ćpunem, on teraz żałuje . Twoja dziewczyna z tej miłości ma Twoje imię wydrapane na rękach, ale mi się nie podoba ta nowa moda . czekamy tutaj na Ciebie, nie uwierzę, że kochasz bardziej niebo niż moją siostrę .

czasem podświadomie pragniemy  aby... teksty

ansomia dodano: 18 marca 2016

czasem podświadomie pragniemy, aby ktoś poznał nasze najskrytsze myśli i uczucia, najlepiej bez potrzeby wymawiania ich na głos .

życie jest łatwiejsze niż się... teksty

ansomia dodano: 18 marca 2016

życie jest łatwiejsze niż się wydaje . wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego, co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia .

jeśli masz w życiu choć jeden... teksty

ansomia dodano: 18 marca 2016

jeśli masz w życiu choć jeden adres pod który zawsze możesz pójść i być pewien, że zostaniesz przyjęty . jeśli znasz choć jeden numer telefonu pod którym zawsze się ktoś odezwie, bez względu na porę, bez względu na wszystko, to znaczy, że jesteś naprawdę szczęśliwym człowiekiem .

wolę myśleć  że mnie nienawidzisz... teksty

ansomia dodano: 18 marca 2016

wolę myśleć, że mnie nienawidzisz, niż mieć świadomość, iż jestem dla Ciebie obojętna, ponieważ myśl, że zupełnie nic do mnie nie czujesz, byłaby nie do zniesienia . nienawiść to przynajmniej jakieś silne uczucie .

tylko on wiedział o tym  że kiedy... teksty

ansomia dodano: 18 marca 2016

tylko on wiedział o tym, że kiedy mam związane włosy, to sobie nie radzę . kiedy u mnie w pokoju góruje zapach papierosów, a nie moich ulubionych perfum . kiedy nie słodzę herbaty, kiedy siedzę po ciemku, i oglądam gwiazdy . kiedy w plecaku mam te same książki od kilku tygodni . kiedy wszystkie świeczki w pokoju są wypalone . tylko on o tym wszystkim wiedział . on - mój przyjaciel .

nasze drzewo i ławka . po naszej... teksty

ansomia dodano: 18 marca 2016

nasze drzewo i ławka . po naszej kłótni, która była dotąd największą z naszych kłótni, myślałam, że już nie da się nic naprawić, że padło za dużo słów . któregoś wieczora, poszłam do parku, usiadłam na naszej ławce koło naszego drzewa razem z przyjaciółką . na drzewie wyryłam serce a w nim nasze inicjały, napisałam, że i tak będę Cię kochać, na zawsze . kilka dni potem przyszłam tu z powrotem, a na drzewie był nowy napis "ja Ciebie też będę kochał zawsze, księżniczko" .

bo jestem kurwa tą dziewczyną... teksty

ansomia dodano: 17 marca 2016

bo jestem kurwa tą dziewczyną, która zapamiętuje dokładnie to wszystko zło, które jej wyrządzili innymi frajerzy i suki . następnie w przyszłości mszczę się po kolei, wypisując nazwiska osób, których już zniszczyłam .

  już mnie nie kochasz ?... teksty

ansomia dodano: 17 marca 2016

- już mnie nie kochasz ? - oczywiście, że Cię kocham, głupi sukinsynu . ale nie jestem w Tobie zakochana . - kochasz mnie, ale nie jesteś we mnie zakochana ? co to ma znaczyć ? - miłość jest tym, co zostaje, gdy mija zakochanie, rozumiesz ? kiedy niepokoisz się o kogoś i masz nadzieję, że jest szczęśliwy, ale nie żywisz już co do niego złudzeń . być może ten rodzaj miłości nie jest podniecający i namiętny, nie ma w nim tych wszystkich rzeczy, na których Ci tak zależy . ale w ostatecznym rozrachunku to jedyny rodzaj miłości, który się naprawdę liczy .

kocham go tak naprawdę mocno .... teksty

ansomia dodano: 17 marca 2016

kocham go tak naprawdę mocno . kocham go za wszystko . za to, że jest, za jego słodki uśmiech, czułe słowa . kocham go za to, że jest mój . kocham jego dołek w policzku, jego usta, policzki, szyję i ręce, którymi mnie przytula . kocham go za wszystko i za nic . kocham go całym sercem i nie zamierzam tego zmieniać .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV