głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia czasem podświadomie pragniemy aby ktoś poznał nasze najskrytsze myśli i uczucia najlepiej bez potrzeby wymawiania ich na głos . życie jest łatwiejsze niż się wy

ansomia

ansomia.moblo.pl
czasem podświadomie pragniemy aby ktoś poznał nasze najskrytsze myśli i uczucia najlepiej bez potrzeby wymawiania ich na głos .
czasem podświadomie pragniemy  aby... teksty

ansomia dodano: 18 marca 2016

czasem podświadomie pragniemy, aby ktoś poznał nasze najskrytsze myśli i uczucia, najlepiej bez potrzeby wymawiania ich na głos .

życie jest łatwiejsze niż się... teksty

ansomia dodano: 18 marca 2016

życie jest łatwiejsze niż się wydaje . wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego, co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia .

jeśli masz w życiu choć jeden... teksty

ansomia dodano: 18 marca 2016

jeśli masz w życiu choć jeden adres pod który zawsze możesz pójść i być pewien, że zostaniesz przyjęty . jeśli znasz choć jeden numer telefonu pod którym zawsze się ktoś odezwie, bez względu na porę, bez względu na wszystko, to znaczy, że jesteś naprawdę szczęśliwym człowiekiem .

wolę myśleć  że mnie nienawidzisz... teksty

ansomia dodano: 18 marca 2016

wolę myśleć, że mnie nienawidzisz, niż mieć świadomość, iż jestem dla Ciebie obojętna, ponieważ myśl, że zupełnie nic do mnie nie czujesz, byłaby nie do zniesienia . nienawiść to przynajmniej jakieś silne uczucie .

tylko on wiedział o tym  że kiedy... teksty

ansomia dodano: 18 marca 2016

tylko on wiedział o tym, że kiedy mam związane włosy, to sobie nie radzę . kiedy u mnie w pokoju góruje zapach papierosów, a nie moich ulubionych perfum . kiedy nie słodzę herbaty, kiedy siedzę po ciemku, i oglądam gwiazdy . kiedy w plecaku mam te same książki od kilku tygodni . kiedy wszystkie świeczki w pokoju są wypalone . tylko on o tym wszystkim wiedział . on - mój przyjaciel .

nasze drzewo i ławka . po naszej... teksty

ansomia dodano: 18 marca 2016

nasze drzewo i ławka . po naszej kłótni, która była dotąd największą z naszych kłótni, myślałam, że już nie da się nic naprawić, że padło za dużo słów . któregoś wieczora, poszłam do parku, usiadłam na naszej ławce koło naszego drzewa razem z przyjaciółką . na drzewie wyryłam serce a w nim nasze inicjały, napisałam, że i tak będę Cię kochać, na zawsze . kilka dni potem przyszłam tu z powrotem, a na drzewie był nowy napis "ja Ciebie też będę kochał zawsze, księżniczko" .

bo jestem kurwa tą dziewczyną... teksty

ansomia dodano: 17 marca 2016

bo jestem kurwa tą dziewczyną, która zapamiętuje dokładnie to wszystko zło, które jej wyrządzili innymi frajerzy i suki . następnie w przyszłości mszczę się po kolei, wypisując nazwiska osób, których już zniszczyłam .

  już mnie nie kochasz ?... teksty

ansomia dodano: 17 marca 2016

- już mnie nie kochasz ? - oczywiście, że Cię kocham, głupi sukinsynu . ale nie jestem w Tobie zakochana . - kochasz mnie, ale nie jesteś we mnie zakochana ? co to ma znaczyć ? - miłość jest tym, co zostaje, gdy mija zakochanie, rozumiesz ? kiedy niepokoisz się o kogoś i masz nadzieję, że jest szczęśliwy, ale nie żywisz już co do niego złudzeń . być może ten rodzaj miłości nie jest podniecający i namiętny, nie ma w nim tych wszystkich rzeczy, na których Ci tak zależy . ale w ostatecznym rozrachunku to jedyny rodzaj miłości, który się naprawdę liczy .

kocham go tak naprawdę mocno .... teksty

ansomia dodano: 17 marca 2016

kocham go tak naprawdę mocno . kocham go za wszystko . za to, że jest, za jego słodki uśmiech, czułe słowa . kocham go za to, że jest mój . kocham jego dołek w policzku, jego usta, policzki, szyję i ręce, którymi mnie przytula . kocham go za wszystko i za nic . kocham go całym sercem i nie zamierzam tego zmieniać .

  mam wyjebane na to co robisz  kim... teksty

ansomia dodano: 15 marca 2016

- mam wyjebane na to co robisz, kim jesteś, co o mnie sądzisz, kim dla Ciebie jestem, czy mówisz cześć czy nie, na to jaki kolor bluzy dzisiaj zakładasz . - nie . - tak kurwa masz racje, nie mam ..

dziś księżniczki to bezczelne suki... teksty

ansomia dodano: 15 marca 2016

dziś księżniczki to bezczelne suki z papierosem zamiast berła, kieliszkiem wódki zamiast rękawiczek i prezerwatywą w torebce zamiast chusteczek .

nie sztuką jest zdobyć mężczyznę... teksty

ansomia dodano: 15 marca 2016

nie sztuką jest zdobyć mężczyznę . sztuką jest go przy sobie zatrzymać . bez przymusu czy szantażu . z jego osobistej woli .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV