głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia najsmutniejszy rodzaj smutku to kiedy płaczesz pod prysznicem albo w łóżku w nocy ponieważ nikomu nie pokazujesz co naprawdę czujesz . prawdziwy mężczyzna pod T

ansomia

ansomia.moblo.pl
najsmutniejszy rodzaj smutku to kiedy płaczesz pod prysznicem albo w łóżku w nocy ponieważ nikomu nie pokazujesz co naprawdę czujesz .
najsmutniejszy rodzaj smutku to kiedy... teksty

ansomia dodano: 21 marca 2016

najsmutniejszy rodzaj smutku to kiedy płaczesz pod prysznicem albo w łóżku w nocy, ponieważ nikomu nie pokazujesz, co naprawdę czujesz .

prawdziwy mężczyzna pod Twoją... teksty

ansomia dodano: 21 marca 2016

prawdziwy mężczyzna pod Twoją bluzką nie będzie szukał biustu, lecz serca .

powiedział  że gdy ktoś mnie... teksty

ansomia dodano: 21 marca 2016

powiedział, że gdy ktoś mnie skrzywdzi to będzie mógł liczyć sobie szwy, nie chcę by sam się okaleczał .

za każdym razem kiedy Cię widzę... teksty

ansomia dodano: 21 marca 2016

za każdym razem kiedy Cię widzę ktoś obok szturcha mnie łokciem, żebym przypomniała sobie, że mam oddychać .

to jest tak  jakbyś krzyczał  ale... teksty

ansomia dodano: 20 marca 2016

to jest tak, jakbyś krzyczał, ale nikt nie może Cię usłyszeć . czujesz się zawstydzony, że ktoś może znaczyć dla Ciebie tak wiele, że bez niego czujesz się nikim . nikt nigdy nie zrozumie, jak bardzo to boli . czujesz się beznadziejnie, ale nic nie może Cię uratować . a kiedy jest już po wszystkim, praktycznie marzysz o tym, by ponownie przeżywać to całe piekło, bo razem z nim przychodzą też miłe chwile .

z czasem uda Ci się zmyć z ciała... teksty

ansomia dodano: 20 marca 2016

z czasem uda Ci się zmyć z ciała odciski jego palców . gorzej jest z sercem . tam nie dostaniesz się, ani z gąbką ani z żelem pod prysznic .

raz w życiu spotyka się taką... teksty

ansomia dodano: 20 marca 2016

raz w życiu spotyka się taką osobę na swojej drodze, z którą chce się iść pomimo wszystko przez ten nieobliczalny świat . raz w życiu kocha się tą prawdziwą miłością, która w sercu na zawsze zostawia ślad . bo tylko raz, ten jedyny raz ta miłość sprawia, że pojawia się szczęście, siła do życia bez względu na to co się stanie . Ty jesteś moim szczęściem, mą bezcenną miłością . bądź ze mną i mnie kochaj już zawsze, kochanie .

chcę z Tobą być  ale nie chcę... teksty

ansomia dodano: 20 marca 2016

chcę z Tobą być, ale nie chcę, żebyś Ty ze mną był . chcę Twojego dobra, a przy mnie dobra nikt nie znajdzie . przecież ja tylko Cię zranię, warto się poświęcać ?

siedząc na moim ulubionym fotelu... teksty

ansomia dodano: 20 marca 2016

siedząc na moim ulubionym fotelu, macham nogami jak kilkuletnie dziecko i ze słuchawkami w uszach, żuję moją ulubioną gumę balonową . uwielbiam ten stan . stan, kiedy wiem, że mogę sobie pozwolić na obojętność w stosunku do mojego przeznaczenia . stan, kiedy wiem, że nie muszę walczyć z losem, aby wyszarpać mu szczęście .

zdecyduj  co jesteś  a czego nie... teksty

ansomia dodano: 20 marca 2016

zdecyduj, co jesteś, a czego nie jesteś w stanie zrobić, traktuj przeszłość jak przeszłość, nie negując jej ani nie odrzucając . naucz się wybaczać sobie i wybaczać innym . nigdy nie mów, że jest na coś za późno .

napisał wiadomość  że jest już w... teksty

ansomia dodano: 20 marca 2016

napisał wiadomość, że jest już w naszym miejscu . szybko próbowałam się ogarnąć, niedokładnie wyprostowałam włosy, pociągnęłam rzęsy i wrzuciłam jakieś ubrania . nie zdążyłam dopić herbaty, gdy napisał "no ile można?" . zaśmiałam się cicho wysuwając klawiaturę telefonu i odpisując "jak kochasz to poczekasz" . wzięłam łyk gorącej cytrynowej herbaty i owijając się szalikiem szłam w jego kierunku . uśmiechnięta, z dokładnością słuchałam piosenek, które obijały mi się o uszy . dotarłam nad jezioro, które dotychczas było częścią naszych spotkań . usiadłam na zielonej trawie rozglądając się za jego osobą . czekałam tak godzinę, po czym drżącymi rękoma odczytałam wiadomość "jakbym kochał, to bym poczekał" .

wszyscy jej mówili  że to cholerny... teksty

ansomia dodano: 20 marca 2016

wszyscy jej mówili, że to cholerny podrywacz i sama też o tym wiedziała .. była przekonana, że go nie kocha tylko nie wiedziała dlaczego serce zawsze biło jej jak oszalałe, kiedy tylko napisał .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV