głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia za każdym razem kiedy Cię widzę ktoś obok szturcha mnie łokciem żebym przypomniała sobie że mam oddychać . to jest tak jakbyś krzyczał ale nikt nie może Cię usł

ansomia

ansomia.moblo.pl
za każdym razem kiedy Cię widzę ktoś obok szturcha mnie łokciem żebym przypomniała sobie że mam oddychać .
za każdym razem kiedy Cię widzę... teksty

ansomia dodano: 21 marca 2016

za każdym razem kiedy Cię widzę ktoś obok szturcha mnie łokciem, żebym przypomniała sobie, że mam oddychać .

to jest tak  jakbyś krzyczał  ale... teksty

ansomia dodano: 20 marca 2016

to jest tak, jakbyś krzyczał, ale nikt nie może Cię usłyszeć . czujesz się zawstydzony, że ktoś może znaczyć dla Ciebie tak wiele, że bez niego czujesz się nikim . nikt nigdy nie zrozumie, jak bardzo to boli . czujesz się beznadziejnie, ale nic nie może Cię uratować . a kiedy jest już po wszystkim, praktycznie marzysz o tym, by ponownie przeżywać to całe piekło, bo razem z nim przychodzą też miłe chwile .

z czasem uda Ci się zmyć z ciała... teksty

ansomia dodano: 20 marca 2016

z czasem uda Ci się zmyć z ciała odciski jego palców . gorzej jest z sercem . tam nie dostaniesz się, ani z gąbką ani z żelem pod prysznic .

raz w życiu spotyka się taką... teksty

ansomia dodano: 20 marca 2016

raz w życiu spotyka się taką osobę na swojej drodze, z którą chce się iść pomimo wszystko przez ten nieobliczalny świat . raz w życiu kocha się tą prawdziwą miłością, która w sercu na zawsze zostawia ślad . bo tylko raz, ten jedyny raz ta miłość sprawia, że pojawia się szczęście, siła do życia bez względu na to co się stanie . Ty jesteś moim szczęściem, mą bezcenną miłością . bądź ze mną i mnie kochaj już zawsze, kochanie .

chcę z Tobą być  ale nie chcę... teksty

ansomia dodano: 20 marca 2016

chcę z Tobą być, ale nie chcę, żebyś Ty ze mną był . chcę Twojego dobra, a przy mnie dobra nikt nie znajdzie . przecież ja tylko Cię zranię, warto się poświęcać ?

siedząc na moim ulubionym fotelu... teksty

ansomia dodano: 20 marca 2016

siedząc na moim ulubionym fotelu, macham nogami jak kilkuletnie dziecko i ze słuchawkami w uszach, żuję moją ulubioną gumę balonową . uwielbiam ten stan . stan, kiedy wiem, że mogę sobie pozwolić na obojętność w stosunku do mojego przeznaczenia . stan, kiedy wiem, że nie muszę walczyć z losem, aby wyszarpać mu szczęście .

zdecyduj  co jesteś  a czego nie... teksty

ansomia dodano: 20 marca 2016

zdecyduj, co jesteś, a czego nie jesteś w stanie zrobić, traktuj przeszłość jak przeszłość, nie negując jej ani nie odrzucając . naucz się wybaczać sobie i wybaczać innym . nigdy nie mów, że jest na coś za późno .

napisał wiadomość  że jest już w... teksty

ansomia dodano: 20 marca 2016

napisał wiadomość, że jest już w naszym miejscu . szybko próbowałam się ogarnąć, niedokładnie wyprostowałam włosy, pociągnęłam rzęsy i wrzuciłam jakieś ubrania . nie zdążyłam dopić herbaty, gdy napisał "no ile można?" . zaśmiałam się cicho wysuwając klawiaturę telefonu i odpisując "jak kochasz to poczekasz" . wzięłam łyk gorącej cytrynowej herbaty i owijając się szalikiem szłam w jego kierunku . uśmiechnięta, z dokładnością słuchałam piosenek, które obijały mi się o uszy . dotarłam nad jezioro, które dotychczas było częścią naszych spotkań . usiadłam na zielonej trawie rozglądając się za jego osobą . czekałam tak godzinę, po czym drżącymi rękoma odczytałam wiadomość "jakbym kochał, to bym poczekał" .

wszyscy jej mówili  że to cholerny... teksty

ansomia dodano: 20 marca 2016

wszyscy jej mówili, że to cholerny podrywacz i sama też o tym wiedziała .. była przekonana, że go nie kocha tylko nie wiedziała dlaczego serce zawsze biło jej jak oszalałe, kiedy tylko napisał .

wielkie sorry  za to  że nie umiem... teksty

ansomia dodano: 20 marca 2016

wielkie sorry, za to, że nie umiem się powstrzymać od śmiechu, kiedy przytulasz laskę, której największym problemem jest złamany tips . zszedłeś na dno . totalne, głębokie dno, frajerze .

uwielbiam flirtować . na pewno... teksty

ansomia dodano: 20 marca 2016

uwielbiam flirtować . na pewno chcesz wiązać się z osobą, która będzie siedzieć innemu na kolanach, i doprowadzać do dwuznacznych sytuacji między sobą, a innymi chłopakami ? pragniesz być z dziewczyną, która kocha uwodzić swoim biustem ? zastanów się, koleś . ostrzegam Cię, bo ranienie to moje uzależnienie, a ranię naprawdę głęboko .

jestem na Ciebie troszkę zła  ale... teksty

ansomia dodano: 18 marca 2016

jestem na Ciebie troszkę zła, ale chyba nie będziesz długo siedział w tym niebie, prawda ? wróć już, bo nudno tutaj strasznie i tak smutno . już nie lubię jej pokoju, jest ciemny, wilgotny od łez, a powietrze jest tak ciężkie, boję się go, a ona ciągle w nim siedzi . wróć i ją weź na spacer jak dawniej, bo myślę, że to już przestało być śmieszne, to Twoje całe zniknięcie chociaż mamusia kiedyś wykrzyczała, że nienawidzi Cię za to co zrobiłeś jej córce, ale potem zaczęła płakać i przepraszać wszystkich . nie rozumiem dorosłych . tak myślę, że w niebie musi być Ci fajnie skoro tyle z niego nie wracasz, kupiłam Ci bilet, wsadzam go do koperty, bo pomyślałam, że możesz nie mieć pieniążków . kochamy Cię tutaj wszyscy i nie gniewaj się już, że czasami tatuś nazywał cię ćpunem, on teraz żałuje . Twoja dziewczyna z tej miłości ma Twoje imię wydrapane na rękach, ale mi się nie podoba ta nowa moda . czekamy tutaj na Ciebie, nie uwierzę, że kochasz bardziej niebo niż moją siostrę .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV