głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia brakowało mi Ciebie to były pierwsze słowa jakie wypowiedział podczas spotkania . nie widzieli się dwa tygodnie . mocno ją przytulił i zaczął całować . odwróci

ansomia

ansomia.moblo.pl
brakowało mi Ciebie to były pierwsze słowa jakie wypowiedział podczas spotkania . nie widzieli się dwa tygodnie . mocno ją przytulił i zaczął całować . odwróciła
 brakowało mi Ciebie    to były... teksty

ansomia dodano: 29 marca 2016

"brakowało mi Ciebie" - to były pierwsze słowa jakie wypowiedział podczas spotkania . nie widzieli się dwa tygodnie . mocno ją przytulił i zaczął całować . odwróciła głowę i patrząc na sąsiadującą ławkę na której leżały kolorowe liście powiedziała: "brakowało Ci mnie ? a ja ? a myślisz, że mi nie brakowało Ciebie ? myślisz, że nie chciałam Cię przytulić, podczas gdy Ty nie miałeś czasu bo leciałeś na kolejną imprezę ? myślisz, że ja Ciebie nie potrzebowałam ? potrzebowałam, ale przecież byli koledzy, których nie mogłeś zostawić" . zamilkł . w jej oczach pojawiły się łzy - każda była coraz cięższa, i z każdym opadnięciem na ziemię, uderzała jak gdyby w dno serca. to nie było to samo - to nie była już ta sama para, to nie Ci sami ludzie, to nie to samo uczucie .

nie spieprz najlepszej rzeczy jaka... teksty

ansomia dodano: 29 marca 2016

nie spieprz najlepszej rzeczy jaka Cię kiedykolwiek spotkała, tylko dlatego, że nie jesteś do końca pewny .

uwielbiam  kiedy bierzesz moją... teksty

ansomia dodano: 29 marca 2016

uwielbiam, kiedy bierzesz moją dłoń w swoją i ściskasz mocno, bo wtedy czuję się dla Ciebie ważna . uwielbiam się do Ciebie przytulać i czuć Twoje ciepło, które działa na mnie kojąco, jak nic innego na świecie .

jestem głupia  niepoprawna  szalona... teksty

ansomia dodano: 29 marca 2016

jestem głupia, niepoprawna, szalona, zakręcona, mam fioła na Twoim punkcie .. jestem chora z miłości do Ciebie . rozumiem, ale chociaż jedno spojrzenie, jeden miły gest, jeden uśmiech .. byłby lekarstwem na moją chorobę .

nad bramą mojego serca napisałam:... teksty

ansomia dodano: 29 marca 2016

nad bramą mojego serca napisałam: "wstęp wzbroniony"' ale miłość, która przechodziła obok, zaśmiała się i zawołała: "a ja i tak wejdę" .

jeżeli nazywasz tęsknotą to  że... teksty

ansomia dodano: 27 marca 2016

jeżeli nazywasz tęsknotą to, że myślisz o nim przez każdą sekundę, minutę, że piszesz każdego smsa z myślą o nim i przez pomyłkę wysyłasz go do niego, że herbata pachnie Ci nim i wszystko Ci się z nim kojarzy, jeśli trudno Ci usnąć bez jego "dobranoc" to tak, to jest tęsknota i przyznaje, że tęsknie . cholernie tęsknie ..

to dziwne spotykam w życiu ludzi... teksty

ansomia dodano: 27 marca 2016

to dziwne spotykam w życiu ludzi, którzy pasują do mojego życia jak dopełnienie do układanki . po których odejściu odczuwam pustkę, spotykam też takich, których odejście jest mi całkowicie obojętne .

może to czas zagoi rany . a może... teksty

ansomia dodano: 27 marca 2016

może to czas zagoi rany . a może tylko ostudzi emocje i będzie kazał spojrzeć w drugą stronę . być może to bezsilność moich naiwnych oczekiwań, że to wszystko da się jeszcze odwrócić, cofnąć o parę tygodni, miesięcy, zmieniła moje nastawienie .

to co  że się w Tobie zakochałam .... teksty

ansomia dodano: 27 marca 2016

to co, że się w Tobie zakochałam . po prostu się tym jaram, jaram się Tobą i tym wszystkim co piszesz i mówisz do mnie .

pozwólcie mi samej podejmować... teksty

ansomia dodano: 27 marca 2016

pozwólcie mi samej podejmować decyzje, pozwólcie samej ponosić konsekwencje, pozwólcie mi popełniać błędy . nie jestem ideałem, wiele decyzji było nietrafionych - od wielu nie dostałam wybaczenia .

proszę  zobacz jak Ty na mnie... teksty

ansomia dodano: 26 marca 2016

proszę, zobacz jak Ty na mnie działasz . co Ty ze mną wyprawiasz ? spójrz mi w oczy . widzisz, one patrzą na Ciebie . dotnij mojej piersi . czujesz ? bije dla Ciebie ! wejdź dalej w głąb mojej duszy, rozczytaj się w moich myślach, są tylko o Tobie . widzisz, moje oczy płaczą ? czy Ty czujesz jak me serce bije ? jak ucieka gwałtownie na boki, jak we mnie się wszystko rozrywa, gdy Cie widzę . chce byś był . zrób to dla mnie bo zwariuje . nie mogę już . cała drżę, przytul mnie proszę, boję się, że Cie stracę . dlaczego Ty nic nie mówisz ? nie odchodź jeszcze, proszę . wybacz, że Ci to mówię, ale nie potrafię inaczej . posłuchaj, popatrz co ze mną się dzieje . mam lodowate ręce, jakoś mi dziwnie słabo . czuje, że odejdziesz, machniesz tylko ręką na pożegnanie znaczące żegnaj . nie, jeżeli masz mi to zrobić, to odejdź bez słowa . tylko przysięgnij, że o mnie nie zapomnisz, rozumiesz ? i zapamiętaj, że moje serce zawsze będzie biło dla Ciebie, nawet w małej części, najmniejszej .

budzę się czasem rano z sercem... teksty

ansomia dodano: 26 marca 2016

budzę się czasem rano z sercem pełnym nadziei i ubieram starannie jak na jakieś spotkanie, wierząc, że zakochasz się we mnie na rogu ulicy .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV