głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia wszyscy ronią łzy ale nie płaczą wszyscy nienawidzą a są obojętni wszyscy kochają ale nic nie czują . jeden wielki natłok myśli a słowa miażdżą jak słoń indyjsk

ansomia

ansomia.moblo.pl
wszyscy ronią łzy ale nie płaczą wszyscy nienawidzą a są obojętni wszyscy kochają ale nic nie czują . jeden wielki natłok myśli a słowa miażdżą jak słoń indyjski .
wszyscy ronią łzy  ale nie płaczą... teksty

ansomia dodano: 8 marca 2016

wszyscy ronią łzy, ale nie płaczą, wszyscy nienawidzą, a są obojętni, wszyscy kochają, ale nic nie czują . jeden wielki natłok myśli, a słowa miażdżą jak słoń indyjski . sekundy, minuty, miesiąc, dzień - czas jest beznamiętny, nie czuły . później zaczął padać deszcz, wtedy nie było różnicy co mi rozmazuje, tusz na rzęsach, czy deszcz czy łzy szczęścia .

rozkochałeś mnie w sobie... teksty

ansomia dodano: 8 marca 2016

rozkochałeś mnie w sobie, pokochałam Cię tak mocno, że nie chciałam Cię odstępować na krok, nawet na jedną sekundę . a potem rozdarłeś mi serce i pozostawiłeś samą, bez miłości, bez szczęścia, bez uczuć, bez radości i chęci do życia .

w momencie kiedy powiedziałam Ci... teksty

ansomia dodano: 8 marca 2016

w momencie kiedy powiedziałam Ci, że Cię nienawidzę i że, nie jesteś mi już potrzebny, zakochałam się w Tobie do szaleństwa .

chociaż powinien już Cię nie... teksty

ansomia dodano: 8 marca 2016

chociaż powinien już Cię nie obchodzić, to myślisz o nim cały czas, rozlewasz mleko do masy na babeczki i nie potrafisz zasnąć .

trzymając kubek gorącej herbaty... teksty

ansomia dodano: 8 marca 2016

trzymając kubek gorącej herbaty między kolanami dochodzę do wniosku, że nie chcę miłości . nie potrzebuję tych wszystkich uniesień, fajerwerków czy rzucania się pod tramwaj, w ramach ukazania aktu własnej rozpaczy .

z własnej inicjatywy tracisz kogoś... teksty

ansomia dodano: 7 marca 2016

z własnej inicjatywy tracisz kogoś kto był dla Ciebie wszystkim . udając przed samą sobą, że sobie bez niego poradzisz - zrywasz bo nie jest dość dobry . właśnie wtedy zaczynasz się dusić, jakby ktoś jednym przecięciem odciął Ci dopływ tlenu . właśnie wtedy na klatkę piersiową spada Ci gigantyczny głaz, a Ty nie wychodzisz z pokoju, łudząc się, że poza nim jeszcze dogłębniej będzie do Ciebie dochodzić, że jego już nie ma .

wcale nie tak dawno wybrałabym... teksty

ansomia dodano: 7 marca 2016

wcale nie tak dawno wybrałabym perłowe szpilki, białą sukienkę, słodkie kokardy między włosami i lukrowane babeczki . dziś potargane czarne rajstopy, szorty, zawiniętą bluzkę i trampki z czerwonymi sznurówkami, a w ręku mam tanie wino z monopolowego za rogiem .

sabotaż to Twoja broń . teksty

ansomia dodano: 7 marca 2016

sabotaż to Twoja broń .

kiedy czujesz  że to koniec  starasz... teksty

ansomia dodano: 7 marca 2016

kiedy czujesz, że to koniec, starasz się naprawić wszystko .

nigdy nie przepraszaj za to  co... teksty

ansomia dodano: 7 marca 2016

nigdy nie przepraszaj za to, co czujesz . to tak jak przepraszanie za bycie prawdziwym .

są takie wspomnienia  o których nie... teksty

ansomia dodano: 7 marca 2016

są takie wspomnienia, o których nie chce się mówić, ale mimo wszystkiego chce się o nich pamiętać .

nieodwzajemniona miłość po prostu... teksty

ansomia dodano: 7 marca 2016

nieodwzajemniona miłość po prostu ją niszczyła, odbierała szansę na normalne ułożenie sobie życia . a zarazem gdzieś w głębi duszy wciąż tliła się głupia nadzieja .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV