głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia proszę zobacz jak Ty na mnie działasz . co Ty ze mną wyprawiasz ? spójrz mi w oczy . widzisz one patrzą na Ciebie . dotnij mojej piersi . czujesz ? bije dla Cie

ansomia

ansomia.moblo.pl
proszę zobacz jak Ty na mnie działasz . co Ty ze mną wyprawiasz ? spójrz mi w oczy . widzisz one patrzą na Ciebie . dotnij mojej piersi . czujesz ? bije dla Ciebie ! we
proszę  zobacz jak Ty na mnie... teksty

ansomia dodano: 26 marca 2016

proszę, zobacz jak Ty na mnie działasz . co Ty ze mną wyprawiasz ? spójrz mi w oczy . widzisz, one patrzą na Ciebie . dotnij mojej piersi . czujesz ? bije dla Ciebie ! wejdź dalej w głąb mojej duszy, rozczytaj się w moich myślach, są tylko o Tobie . widzisz, moje oczy płaczą ? czy Ty czujesz jak me serce bije ? jak ucieka gwałtownie na boki, jak we mnie się wszystko rozrywa, gdy Cie widzę . chce byś był . zrób to dla mnie bo zwariuje . nie mogę już . cała drżę, przytul mnie proszę, boję się, że Cie stracę . dlaczego Ty nic nie mówisz ? nie odchodź jeszcze, proszę . wybacz, że Ci to mówię, ale nie potrafię inaczej . posłuchaj, popatrz co ze mną się dzieje . mam lodowate ręce, jakoś mi dziwnie słabo . czuje, że odejdziesz, machniesz tylko ręką na pożegnanie znaczące żegnaj . nie, jeżeli masz mi to zrobić, to odejdź bez słowa . tylko przysięgnij, że o mnie nie zapomnisz, rozumiesz ? i zapamiętaj, że moje serce zawsze będzie biło dla Ciebie, nawet w małej części, najmniejszej .

budzę się czasem rano z sercem... teksty

ansomia dodano: 26 marca 2016

budzę się czasem rano z sercem pełnym nadziei i ubieram starannie jak na jakieś spotkanie, wierząc, że zakochasz się we mnie na rogu ulicy .

tak naprawdę to ja na to wszystko... teksty

ansomia dodano: 26 marca 2016

tak naprawdę to ja na to wszystko kurwa nie zasługuje, być może dlatego tego nie potrafię docenić, dlatego tak bardzo ranię, dlatego potrafię to wszystko spierdolić jednym głupim słowem .

mówisz  że to jebany margines... teksty

ansomia dodano: 26 marca 2016

mówisz, że to jebany margines społeczny - bo ćpają, piją, rozwalają przystanki, napierdalają się na środku drogi, wyrywają ławki, malują po murach, chodzą w kapturach na głowach i odpierdala im szajba ? chuj mnie to boli - ja kocham tych zdemoralizowanych ludzi, i zabiłabym za te mordy .

bywałam miła  bywałam uprzejma... teksty

ansomia dodano: 26 marca 2016

bywałam miła, bywałam uprzejma, bywałam rozmowna, bywałam zdołowana, pomocna, irytująca, zabawna i dziwna bywałam, a teraz, teraz nie bywam, teraz jestem pusta, mechaniczna, zimna i zaprogramowana, nie mam już niczego z dawnej siebie .

całe moje życie polega na tym  że... teksty

ansomia dodano: 25 marca 2016

całe moje życie polega na tym, że uciekam tylko po to, żeby sprawdzić komu zależy na mnie na tyle, żeby mnie gonić i zatrzymać .

nie każda dziewczyna to zimna suka i... teksty

ansomia dodano: 25 marca 2016

nie każda dziewczyna to zimna suka i nie każdy chłopak to bezuczuciowy palant, ale każda dziewczyna może stać się zimną suką przez któregoś bezuczuciowego palanta, a każdy chłopak bezuczuciowym palantem przez jakąś zimną sukę .

rozum   a dlaczego zwracasz uwagę na... teksty

ansomia dodano: 25 marca 2016

rozum - a dlaczego zwracasz uwagę na samych kretynów ? serce - to Ty bijesz jak popierdolone na ich widok .

kobiety w ciągu swojego życia... teksty

ansomia dodano: 25 marca 2016

kobiety w ciągu swojego życia spędzają średnio 3 miesiące na szukaniu czegoś w torebce oraz około 8 lat w łazience .

przeszłość mnie boli i nie daje... teksty

ansomia dodano: 25 marca 2016

przeszłość mnie boli i nie daje spokoju, kiedy siedzę sama w zamkniętym pokoju, kiedy łzy cisną się same na zewnątrz . ja umieram od środka, krwawiąc od wewnątrz, bez cienia nadziei staram się wciąż to zmienić by uwolnić swe myśli i na nowo ze wszystkim znów uwierzyć w marzenia, które chcą przyszłość zmieniać z każdą chwilą być pewna, że dam radę przetrwać . mijają miesiące, a tkwi wciąż ten sam problem, jak obudzić się z marzeń i zacząć żyć dalej, jak przemówić do serca by przestało się lękać .

większość ludzi  chce cofnąć... teksty

ansomia dodano: 24 marca 2016

większość ludzi, chce cofnąć się w czasie, aby naprawić swoje błędy . ja chcę to zrobić, aby przeżyć te wszystkie chwile jeszcze raz .

pomimo tego  jak bardzo mnie... teksty

ansomia dodano: 24 marca 2016

pomimo tego, jak bardzo mnie zraniłeś nie życzę Ci źle . wręcz przeciwnie . zależy mi tylko na tym, żebyś był szczęśliwy . nie ważne z kim .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV