głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia jestem głupia niepoprawna szalona zakręcona mam fioła na Twoim punkcie .. jestem chora z miłości do Ciebie . rozumiem ale chociaż jedno spojrzenie jeden miły ge

ansomia

ansomia.moblo.pl
jestem głupia niepoprawna szalona zakręcona mam fioła na Twoim punkcie .. jestem chora z miłości do Ciebie . rozumiem ale chociaż jedno spojrzenie jeden miły gest
jestem głupia  niepoprawna  szalona... teksty

ansomia dodano: 29 marca 2016

jestem głupia, niepoprawna, szalona, zakręcona, mam fioła na Twoim punkcie .. jestem chora z miłości do Ciebie . rozumiem, ale chociaż jedno spojrzenie, jeden miły gest, jeden uśmiech .. byłby lekarstwem na moją chorobę .

nad bramą mojego serca napisałam:... teksty

ansomia dodano: 29 marca 2016

nad bramą mojego serca napisałam: "wstęp wzbroniony"' ale miłość, która przechodziła obok, zaśmiała się i zawołała: "a ja i tak wejdę" .

jeżeli nazywasz tęsknotą to  że... teksty

ansomia dodano: 27 marca 2016

jeżeli nazywasz tęsknotą to, że myślisz o nim przez każdą sekundę, minutę, że piszesz każdego smsa z myślą o nim i przez pomyłkę wysyłasz go do niego, że herbata pachnie Ci nim i wszystko Ci się z nim kojarzy, jeśli trudno Ci usnąć bez jego "dobranoc" to tak, to jest tęsknota i przyznaje, że tęsknie . cholernie tęsknie ..

to dziwne spotykam w życiu ludzi... teksty

ansomia dodano: 27 marca 2016

to dziwne spotykam w życiu ludzi, którzy pasują do mojego życia jak dopełnienie do układanki . po których odejściu odczuwam pustkę, spotykam też takich, których odejście jest mi całkowicie obojętne .

może to czas zagoi rany . a może... teksty

ansomia dodano: 27 marca 2016

może to czas zagoi rany . a może tylko ostudzi emocje i będzie kazał spojrzeć w drugą stronę . być może to bezsilność moich naiwnych oczekiwań, że to wszystko da się jeszcze odwrócić, cofnąć o parę tygodni, miesięcy, zmieniła moje nastawienie .

to co  że się w Tobie zakochałam .... teksty

ansomia dodano: 27 marca 2016

to co, że się w Tobie zakochałam . po prostu się tym jaram, jaram się Tobą i tym wszystkim co piszesz i mówisz do mnie .

pozwólcie mi samej podejmować... teksty

ansomia dodano: 27 marca 2016

pozwólcie mi samej podejmować decyzje, pozwólcie samej ponosić konsekwencje, pozwólcie mi popełniać błędy . nie jestem ideałem, wiele decyzji było nietrafionych - od wielu nie dostałam wybaczenia .

proszę  zobacz jak Ty na mnie... teksty

ansomia dodano: 26 marca 2016

proszę, zobacz jak Ty na mnie działasz . co Ty ze mną wyprawiasz ? spójrz mi w oczy . widzisz, one patrzą na Ciebie . dotnij mojej piersi . czujesz ? bije dla Ciebie ! wejdź dalej w głąb mojej duszy, rozczytaj się w moich myślach, są tylko o Tobie . widzisz, moje oczy płaczą ? czy Ty czujesz jak me serce bije ? jak ucieka gwałtownie na boki, jak we mnie się wszystko rozrywa, gdy Cie widzę . chce byś był . zrób to dla mnie bo zwariuje . nie mogę już . cała drżę, przytul mnie proszę, boję się, że Cie stracę . dlaczego Ty nic nie mówisz ? nie odchodź jeszcze, proszę . wybacz, że Ci to mówię, ale nie potrafię inaczej . posłuchaj, popatrz co ze mną się dzieje . mam lodowate ręce, jakoś mi dziwnie słabo . czuje, że odejdziesz, machniesz tylko ręką na pożegnanie znaczące żegnaj . nie, jeżeli masz mi to zrobić, to odejdź bez słowa . tylko przysięgnij, że o mnie nie zapomnisz, rozumiesz ? i zapamiętaj, że moje serce zawsze będzie biło dla Ciebie, nawet w małej części, najmniejszej .

budzę się czasem rano z sercem... teksty

ansomia dodano: 26 marca 2016

budzę się czasem rano z sercem pełnym nadziei i ubieram starannie jak na jakieś spotkanie, wierząc, że zakochasz się we mnie na rogu ulicy .

tak naprawdę to ja na to wszystko... teksty

ansomia dodano: 26 marca 2016

tak naprawdę to ja na to wszystko kurwa nie zasługuje, być może dlatego tego nie potrafię docenić, dlatego tak bardzo ranię, dlatego potrafię to wszystko spierdolić jednym głupim słowem .

mówisz  że to jebany margines... teksty

ansomia dodano: 26 marca 2016

mówisz, że to jebany margines społeczny - bo ćpają, piją, rozwalają przystanki, napierdalają się na środku drogi, wyrywają ławki, malują po murach, chodzą w kapturach na głowach i odpierdala im szajba ? chuj mnie to boli - ja kocham tych zdemoralizowanych ludzi, i zabiłabym za te mordy .

bywałam miła  bywałam uprzejma... teksty

ansomia dodano: 26 marca 2016

bywałam miła, bywałam uprzejma, bywałam rozmowna, bywałam zdołowana, pomocna, irytująca, zabawna i dziwna bywałam, a teraz, teraz nie bywam, teraz jestem pusta, mechaniczna, zimna i zaprogramowana, nie mam już niczego z dawnej siebie .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV