głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia miał napisać i nie napisał . trudno przecież dam sobie radę . najwyżej się potne powieszę albo umrę z tęsknoty co mi tam . myśl sobie o mnie co tylko chcesz ale

ansomia

ansomia.moblo.pl
miał napisać i nie napisał . trudno przecież dam sobie radę . najwyżej się potne powieszę albo umrę z tęsknoty co mi tam .
miał napisać i nie napisał .... teksty

ansomia dodano: 9 kwietnia 2016

miał napisać i nie napisał . trudno, przecież dam sobie radę . najwyżej się potne, powieszę, albo umrę z tęsknoty, co mi tam .

myśl sobie o mnie co tylko chcesz... teksty

ansomia dodano: 9 kwietnia 2016

myśl sobie o mnie co tylko chcesz, ale wtedy się do mnie nie odzywaj, odezwij się jak będziesz chciał poznać prawdziwą mnie, a nie tą z plotek innych .

za każdym razem sobie przyrzekam... teksty

ansomia dodano: 7 kwietnia 2016

za każdym razem sobie przyrzekam "nigdy więcej facetów" i co ? przyjdzie taki wysoki brunet, troskliwy, czuły, i niszczy wszystkie moje przysięgi .

zastanawiam się co teraz robisz ..... teksty

ansomia dodano: 7 kwietnia 2016

zastanawiam się co teraz robisz .. może już śpisz, siedzisz z kumplami przy piwie i oglądasz mecz a może tak jak ja .. może myślisz o mnie ?

postanowiłam  że już nigdy nie... teksty

ansomia dodano: 7 kwietnia 2016

postanowiłam, że już nigdy nie wezmę żyletki do ręki . że już nigdy więcej nie zrobię kolejnej sznyty . ale jak na złość już 3 raz z rzędu śnią mi się pocięte, zakrwawione ręce . nie wytrzymuję, ale dam radę . muszę . nie chcę znowu tego robić . nosić nieskończoną ilość bransoletek, naciągać rękawy, kiedy tylko ktoś przypadkowo spojrzy na moje ręce . mam dość tego cholernego ukrywania i bania się, że ktoś może to zauważyć . mam po prostu dość . i chcę z tym skończyć .

bo są ludzie którym jesteśmy w... teksty

ansomia dodano: 7 kwietnia 2016

bo są ludzie którym jesteśmy w stanie wybaczyć wszystko . to oni najczęściej gdy orientują się ile dla nas znaczą wykorzystują to i ranią wiedząc, że i tak wybaczymy . niekończąca się historia której nigdy nie skończymy bo będziemy wybaczać zawsze .

wiesz co ? to prawda  nikt nie... teksty

ansomia dodano: 7 kwietnia 2016

wiesz co ? to prawda, nikt nie będzie się uśmiechał tak jak Ty, nikt nie będzie umiał mnie rozbawić tak jak Ty, nikt nie spojrzy mi w oczy tak jak Ty, ale pocieszam się tym, że może kiedyś, Ty poznasz kogoś kogo pokochasz tak mocno, jak ja pokochałam Ciebie, a on złamie Ci serce . pocieszam się też tym, że wierzę (może to niewiele), że kiedyś spotkam kogoś takiego kto będzie miał dla mnie najpiękniejszy uśmiech na świecie, będzie mnie umiał rozbawić najlepiej na świecie, spojrzy mi w oczy, w sposób jaki Ty tego nie robiłeś i zostanie ze mną na zawsze .

może chcę dobrze  ale przynoszę... teksty

ansomia dodano: 30 marca 2016

może chcę dobrze, ale przynoszę ból . i nagle wszystko wokół warte jest .. biegnę do nikąd, choć coś mówi stój . otwarta rana, ja znów sypię sól . braterstwo tej samej niedoli, los rzuca kłody pod nogi . nerwy rwą się spod kontroli, zawsze muszę coś spierdolić .

nie ma zbyt wiele czasu  by być... teksty

ansomia dodano: 30 marca 2016

nie ma zbyt wiele czasu, by być szczęśliwym . dni przemijają szybko . życie jest krótkie . w księdze naszej przyszłości wpisujemy marzenia, a jakaś niewidzialna ręka nam je przekreśla . nie mamy wtedy żadnego wyboru . jeżeli nie jesteśmy szczęśliwi dziś, jak potrafimy być nimi jutro ?

zaciągam się papierosowym dymem... teksty

ansomia dodano: 30 marca 2016

zaciągam się papierosowym dymem niemal czując jak rozsadza me płuca . zabawne . Ciebie nie wdychałam, a mimo to, rozsadziłeś me serce .

moim marzeniem na dzień dzisiejszy... teksty

ansomia dodano: 30 marca 2016

moim marzeniem na dzień dzisiejszy jest rzucić wszystko i wyjechać, serio . i przysięgam, że jeśli teraz ktoś dałby mi taką propozycję, skorzystałabym . zostawiłabym szkołę, przyjaciół, rodzinę, znajomych . głupota, nie ? żyję tylko raz . ten jeden pierdolony raz . ten jeden pierdolony raz mogę poczuć się szczęśliwa . tutaj tego szczęścia nie znajdę . ono jest daleko . bardzo daleko . a moim zadaniem jest o nie zawalczyć . nie jutro, nie za kilka dni, miesięcy, czy za kilka lat . teraz . teraz albo nigdy .

kiedy ktoś Cię opuści  poza tym... teksty

ansomia dodano: 30 marca 2016

kiedy ktoś Cię opuści, poza tym, że tęsknisz, poza tym, że rozpada się cały ten mały świat, który razem stworzyliście i, że wszystko co widzisz albo robisz przypomina Ci o tej osobie, najgorsza jest myśl, że była to próba jakości i teraz wszystkie części, z których się składasz, noszą stempel ODRZUT przystawiony przez kogoś, kogo kochasz .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV