głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ansomia mam wyjebane na to co robisz kim jesteś co o mnie sądzisz kim dla Ciebie jestem czy mówisz cześć czy nie na to jaki kolor bluzy dzisiaj zakładasz . nie . tak k

ansomia

ansomia.moblo.pl
mam wyjebane na to co robisz kim jesteś co o mnie sądzisz kim dla Ciebie jestem czy mówisz cześć czy nie na to jaki kolor bluzy dzisiaj zakładasz . nie . tak k
  mam wyjebane na to co robisz  kim... teksty

ansomia dodano: 15 marca 2016

- mam wyjebane na to co robisz, kim jesteś, co o mnie sądzisz, kim dla Ciebie jestem, czy mówisz cześć czy nie, na to jaki kolor bluzy dzisiaj zakładasz . - nie . - tak kurwa masz racje, nie mam ..

dziś księżniczki to bezczelne suki... teksty

ansomia dodano: 15 marca 2016

dziś księżniczki to bezczelne suki z papierosem zamiast berła, kieliszkiem wódki zamiast rękawiczek i prezerwatywą w torebce zamiast chusteczek .

nie sztuką jest zdobyć mężczyznę... teksty

ansomia dodano: 15 marca 2016

nie sztuką jest zdobyć mężczyznę . sztuką jest go przy sobie zatrzymać . bez przymusu czy szantażu . z jego osobistej woli .

Twoje problemy ? tak  kiedyś były... teksty

ansomia dodano: 15 marca 2016

Twoje problemy ? tak, kiedyś były moimi . przejmowałam się nimi bardziej niż Ty . a teraz ? skoro nie potrafisz znaleźć dla mnie chwili czasu, przykro mi - rozwiązuj je sam .

a teraz będę żyła dla siebie  dla... teksty

ansomia dodano: 15 marca 2016

a teraz będę żyła dla siebie, dla drzewa, dla chodnika i dla cegły, będę żyła chociażby dla podmuchu wiatru, będę żyła dla wszystkiego żeby nie dać Ci tej satysfakcji, że żyłam tylko dla Ciebie .

wszyscy ronią łzy  ale nie płaczą... teksty

ansomia dodano: 8 marca 2016

wszyscy ronią łzy, ale nie płaczą, wszyscy nienawidzą, a są obojętni, wszyscy kochają, ale nic nie czują . jeden wielki natłok myśli, a słowa miażdżą jak słoń indyjski . sekundy, minuty, miesiąc, dzień - czas jest beznamiętny, nie czuły . później zaczął padać deszcz, wtedy nie było różnicy co mi rozmazuje, tusz na rzęsach, czy deszcz czy łzy szczęścia .

rozkochałeś mnie w sobie... teksty

ansomia dodano: 8 marca 2016

rozkochałeś mnie w sobie, pokochałam Cię tak mocno, że nie chciałam Cię odstępować na krok, nawet na jedną sekundę . a potem rozdarłeś mi serce i pozostawiłeś samą, bez miłości, bez szczęścia, bez uczuć, bez radości i chęci do życia .

w momencie kiedy powiedziałam Ci... teksty

ansomia dodano: 8 marca 2016

w momencie kiedy powiedziałam Ci, że Cię nienawidzę i że, nie jesteś mi już potrzebny, zakochałam się w Tobie do szaleństwa .

chociaż powinien już Cię nie... teksty

ansomia dodano: 8 marca 2016

chociaż powinien już Cię nie obchodzić, to myślisz o nim cały czas, rozlewasz mleko do masy na babeczki i nie potrafisz zasnąć .

trzymając kubek gorącej herbaty... teksty

ansomia dodano: 8 marca 2016

trzymając kubek gorącej herbaty między kolanami dochodzę do wniosku, że nie chcę miłości . nie potrzebuję tych wszystkich uniesień, fajerwerków czy rzucania się pod tramwaj, w ramach ukazania aktu własnej rozpaczy .

z własnej inicjatywy tracisz kogoś... teksty

ansomia dodano: 7 marca 2016

z własnej inicjatywy tracisz kogoś kto był dla Ciebie wszystkim . udając przed samą sobą, że sobie bez niego poradzisz - zrywasz bo nie jest dość dobry . właśnie wtedy zaczynasz się dusić, jakby ktoś jednym przecięciem odciął Ci dopływ tlenu . właśnie wtedy na klatkę piersiową spada Ci gigantyczny głaz, a Ty nie wychodzisz z pokoju, łudząc się, że poza nim jeszcze dogłębniej będzie do Ciebie dochodzić, że jego już nie ma .

wcale nie tak dawno wybrałabym... teksty

ansomia dodano: 7 marca 2016

wcale nie tak dawno wybrałabym perłowe szpilki, białą sukienkę, słodkie kokardy między włosami i lukrowane babeczki . dziś potargane czarne rajstopy, szorty, zawiniętą bluzkę i trampki z czerwonymi sznurówkami, a w ręku mam tanie wino z monopolowego za rogiem .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV