głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ally1212 Zobaczyłeś mnie z nim. Szczęśliwą uśmiechniętą w której oczach była miłość ale nie do Ciebie tylko do niego. I wtedy zrozumiałeś że kilka miesięcy wcześniej był

ally1212

ally1212.moblo.pl
Zobaczyłeś mnie z nim. Szczęśliwą uśmiechniętą w której oczach była miłość ale nie do Ciebie tylko do niego. I wtedy zrozumiałeś że kilka miesięcy wcześniej byłbyś
Zobaczyłeś mnie z nim.... teksty

ally1212 dodano: 3 listopada 2013

Zobaczyłeś mnie z nim. Szczęśliwą, uśmiechniętą, w której oczach była miłość, ale nie do Ciebie tylko do niego. I wtedy zrozumiałeś, że kilka miesięcy wcześniej byłbyś na jego miejscu, ale wybrałeś moja przyjaciółkę, która się Tobą tylko pobawiła. Chciałeś walczyć o mnie, bo zrozumiałeś że tylko mnie kochasz, ale było już za późno. Teraz czujesz to, co ja czułam wtedy kiedy wybrałeś ją..

powinieneś ją przeprosić za... teksty

ally1212 dodano: 1 listopada 2013

powinieneś ją przeprosić za wszystko, co złe. powinieneś mocno ją do siebie przytulić i obiecać, że 'kiedyś' nigdy się nie powtórzy, że przyszłość będzie lepsza. ona na to zasługuję, bo uwierz, że kocha Cię swoim złamanym sercem bardziej niż nie jedna, która kiedykolwiek Cię kochała. przejrzyj idioto na oczy i zobacz, że znalazłeś diament wśród tandety, który zrobi wiele dla tej miłość. przeproś ją, przeproś za łzy, ból w klatce piersiowej, ból duszy i te noce, które płynęły na zapominaniu Twojego uśmiechu i gestów. przeproś za istnienie, które zadaję tyle cierpienia, pokaż, że ją szanujesz, że doceniasz i bez niej nie ma Ciebie. ona na to zasługuje dupku.

Pod gru­zami miłości słychać... teksty

ally1212 dodano: 31 października 2013

Pod gru­zami miłości słychać je­dynie łka­nie serca..

A kiedy go spotkasz nie daj po sobie... teksty

ally1212 dodano: 25 października 2013

A kiedy go spotkasz nie daj po sobie poznać, że tęskniłaś. Nie pozwól zaszklić się oczom. Odepchnij jego dłoń, gdy Cię za nią złapie. Bądź zdecydowana. Przypomnij sobie chwile, gdy przez niego płakałaś. Zaciśnij pięści i przejdź obok niego zupełnie obojętnie.

A może po prostu daj mu zatęsknić.... teksty

ally1212 dodano: 25 października 2013

A może po prostu daj mu zatęsknić. Przy okazji sama możesz umrzeć z tęsknoty, ale spróbuj. Przekonaj się ile to wszystko dla niego znaczy. Nie rób nic. Nie dzwoń, nie pisz, nie dawaj znaku życia. Nie sprawdzaj obsesyjnie czy przypadkiem koło jego imienia nie zaświeciła się zielona kropka. Wyłącz się. Odetnij od otoczenia. Poczekaj. Jeżeli nie będziesz musiała czekać zostaniesz najszczęśliwszą dziewczyną na ziemi. A jeżeli się nie doczekasz, to zrobisz najmądrzejszy z możliwych kroków- zaczniesz się odzwyczajać i ból potrwa krócej.

I co mam Ci napisać? Że tak bardzo... teksty

ally1212 dodano: 25 października 2013

I co mam Ci napisać? Że tak bardzo tęsknie? Że analizuję wszystkie wspólne chwile? Że tak bardzo mi brakuje czasów,, kiedy udawałam obrażoną, a Ty bez słowa przytulałeś mnie najmocniej jak umiałeś i czekałeś, aż mi przejdzie? Że wciąż powtarzam sobie w głowie nasze ostatnie zdania? Że żałuję tego, co się stało że... że Cię kocham?

Szli całą paczką. Śmiała się... teksty

ally1212 dodano: 25 października 2013

Szli całą paczką. Śmiała się, wygłupiała i nawet o nim nie pomyślała. Doszli do stałej miejscówki. Siedział. Siedział ze swoją laleczką na kolanach. Gładził ją po włosach, przytulał. Jej serce na chwilę stanęło, by po paru sekundach zacząć bić oszalałym rytmem. Odwróciła się i poszła za róg budynku. Nagle ktoś ją objął. 'Ej, siostra. Przecież dasz radę.' Pokręciła przecząco głową. 'To chociaż jemu pokaż, że jest inaczej. Pokaż, że jesteś silną dziewczynką.' Przetarła oczy. Uśmiech rozświetlił jej twarz i wyszła zza rogu, trzymając się kurczowo bluzy przyjaciela.

Podanie ręki  przytulenie albo... teksty

ally1212 dodano: 24 października 2013

Podanie ręki, przytulenie albo całus, wpatrzone oczy albo niepewnie spuszczone, obojętność. Z różnych powodów się czeka, chociaż czeka się zawsze tak samo.

„Wspominaliśmy. Rozmowa ludzi... teksty

ally1212 dodano: 24 października 2013

„Wspominaliśmy. Rozmowa ludzi, którzy znają się od lat, w pewnym momencie dotyka przeszłości. Każde wypowiadane zdanie zaczyna się od 'a pamiętasz', po którym osoba słuchająca kiwa ze zrozumieniem głową, by wypowiedzieć własne 'a pamiętasz'. Ten moment pozwala doświadczyć bezpieczeństwa na najgłębszym poziomie. W historiach przyjaciół ważne są również różnice we wspomnieniach, inaczej zapamiętane detale, czas, miejsca, słowa, o które można się spierać. Poczucie wspólnoty zaraz po potrzebie akceptacji najsilniej determinuje miłość i samotność.

Wróciłem do domu. Nie wiedziłem... teksty

ally1212 dodano: 24 października 2013

Wróciłem do domu. Nie wiedziłem, co zeobić z tęsknotą za kimś, kogo się nie pamięta, ani co zrobić z przytuleniem, na które się czeka całe życie."

Usiadłam przy sto­le... teksty

ally1212 dodano: 20 października 2013

Usiadłam przy sto­le, za­pełniłam swój kieliszek do pełna. Je­den, dru­gi i kil­ka następnych.. Spi­jam nasze słone łzy, nasz żal i gniew. Zu­pełnie sa­ma.

Dałabym się To­bie pro­wadzić z... teksty

ally1212 dodano: 20 października 2013

Dałabym się To­bie pro­wadzić z zam­knięty­mi ocza­mi po li­nie nad przepaścią. I wiesz, że się boję wy­sokości .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV