głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ally1212 I jest taka noc podczas której zbiera się na płacz a do domu wraca się okrężną drogą. .. I przyszedł wieczór gdy po raz kolejny chciałam się pozbierać. Gdy tak

ally1212

ally1212.moblo.pl
I jest taka noc podczas której zbiera się na płacz a do domu wraca się okrężną drogą.
I jest taka noc podczas której... teksty

ally1212 dodano: 9 grudnia 2013

I jest taka noc podczas której zbiera się na płacz, a do domu wraca się okrężną drogą.

.. I przyszedł wieczór  gdy po raz... teksty

ally1212 dodano: 7 grudnia 2013

.. I przyszedł wieczór, gdy po raz kolejny,chciałam się pozbierać. Gdy tak silna i stanowcza zapragnęłam wziąć życie w swoje ręce. Jednak, sięgnęłam pamięcią szeroko rozłożonych wspomnień, rezygnując.

Czy zasługuję na bycie... teksty

ally1212 dodano: 7 grudnia 2013

Czy zasługuję na bycie szczęśliwym? Czemu pogrążyłam się tak głęboko w tych pustych ranach? Na każdego w życiu spada deszcz strzał. Lecz czemu akurat moje serce robi wciąż za cel ? Emocje tak szybko się zmieniają. Tracę dech i padam wyczerpana gdzieś z tyłu. Nie umiem zapanować nad sercem,świat wyślizguję mi się z rąk. Szczęście oddalone o parę kroków,sama dodaję sobie stopni na schodach. Każdego może to przerażać , lecz dla mnie jest to naturalne jak śmiech. Płacz jest jak oddech – im dłużej go trzymasz,tym więcej wypuszczasz. Pozwól mi oddychać – smutek to mój dom. Chcę tu zostać,tu jest moje miejsce. Nawet jeśli wyjdę na moment do szczęścia, wiem , że i tak wrócę z powrotem.

A co będzie  gdy za 10 lat wpadniemy... teksty

ally1212 dodano: 5 grudnia 2013

A co będzie, gdy za 10 lat wpadniemy na siebie przypadkiem? Będziemy mądrzejsi, bogatsi w doświadczenia... A co będzie jeśli uczucia ze szczenięcych lat powrócą? Ja wiem co wtedy będzie. Rzucimy wszystko w pizdu i razem uciekniemy tam, gdzie nikt nas nie znajdzie. A potem najprawdopodobniej znowu odejdziemy od siebie bez słowa wyjaśnień. Tylko tym razem już nie będziemy mieli do czego wrócić.

Nie tęsknisz do końca za Nim samym.... teksty

ally1212 dodano: 1 grudnia 2013

Nie tęsknisz do końca za Nim samym. Tęsknisz bardziej za tym jak było. Tęsknisz za sms'ami na dobranoc, do których się przyzwyczaiłaś. Tęsknisz za tym, by ktoś zapytał jak Ci minął dzień. Tęsknisz za tym, że zawsze starał się wywołać uśmiech na Twojej twarzy. Przytakujesz, prawda? To dodam jeszcze jedno. Tęsknisz za tym, by być komuś potrzebna, za tym by Twoje osoba zajmowała myśli kogoś, za tym by w końcu być dla kogoś ważna. Skąd wiem? Też za tym tęsknie.

Nie żałuj niczego  co kiedykolwiek... teksty

ally1212 dodano: 1 grudnia 2013

Nie żałuj niczego, co kiedykolwiek wywołało na Twojej twarzy uśmiech. Nigdy nie płacz przez coś, co kiedyś dawało Ci szczęście.

To właśnie z Nim chcę się budzić... teksty

ally1212 dodano: 1 grudnia 2013

To właśnie z Nim chcę się budzić, spędzać każdy dzień. Chcę trzymać Go za rękę, patrzeć z nim w gwiazdy, potrzebuję tego uczucia. Potrzebuję Jego. Kocham Go.

I możesz go nie kochać  mieć... teksty

ally1212 dodano: 1 grudnia 2013

I możesz go nie kochać, mieć kompletnie gdzieś co się z nim dzieję. Z kim się teraz zadaję i czy ma dziewczynę. Możesz mieć wyjebane na całą jego egzystencję, ale mijając go na ulicy i tak odwrócisz głowę. Choćby nie wiem co nie zdołasz nie spojrzeć w te błękitne oczy, bo w końcu kiedyś były dla Ciebie całym światem.

Wiesz jak to jest stracić ważną... teksty

ally1212 dodano: 23 listopada 2013

Wiesz jak to jest stracić ważną dla Twojego życia osobę ? można powiedzieć że miałaś ją na co dzień, każdego dnia oglądałaś ten promienny uśmiech, Jego zgrabną sylwetkę, symboliczne ruchy ciała, słyszałaś Jego głos, który wydawał Ci się jednym z najpiękniejszych dźwięków jakie mogłaś usłyszeć, widziałaś jak poświęcał się dla sportu, ale miał też czas dla innych, wszędzie słyszałaś Jego śmiech który też był wyjątkowy na swój sposób, widziałaś Jego oczy które w tłumie wyróżniały się, były jedyne i wyjątkowe, uwielbiałaś w nie patrzeć. Uważnie przyglądał się Tobie każdego dnia, zwracał uwagę w co jesteś ubrana, przyglądał się Twoim zachowaniom, błądził wzrokiem po Twojej sylwetce. Teraz to minęło, straciłaś kogoś kto był częścią Twojego życia, bo był przecież na co dzień, a teraz go nie ma. Zrozumiałaś, że nigdy nic dla niego nie znaczyłaś.´

mówiłeś mi  że każdy następny... teksty

ally1212 dodano: 9 listopada 2013

mówiłeś mi, że każdy następny dzień jest dla Nas szansą, gdy tak na prawdę okazywał się kolejnym pogrążeniem. mówiłeś mi, że będziesz przy mnie bez względu na wszystko - jednocześnie puszczając moją rękę wtedy, gdy najbardziej tego potrzebowałam. mówiłeś mi, że nie zawiedziesz - a dzisiaj przecież Ciebie przy mnie nie ma.

Wybacz proszę tak jest lepiej   Czas... teksty

ally1212 dodano: 6 listopada 2013

Wybacz proszę tak jest lepiej Czas już zabrał tamte chwile Nie ma sensu żyć wspomnieniem Tego co za nami w tyle

Czego chcę? Chce Go poznać. Od... teksty

ally1212 dodano: 4 listopada 2013

Czego chcę? Chce Go poznać. Od początku do końca. Chcę czytać jego historię z jego oczu. Dowiedzieć się co przeżył, jakie są jego najlepsze wspomnienia. Chcę móc z nim rozmawiać, dużo bardzo dużo. Nie muszą to być rozmowy z sensem, ja chcę tylko słyszeć jego głos. Chcę wiedzieć, że on zawsze będzie. Obdarzy mnie czymś cudownym, zwanym miłością. Chcę tego mimo wszystko..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV