głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
adrenalina Blokada przed otwarciem się przed drugim człowiekiem jest ciężka do pokonania. Każdy ma swoje lęki obawy doznania z przeszłości które potrafią komplikować teraź

adrenalina

adrenalina.moblo.pl
Blokada przed otwarciem się przed drugim człowiekiem jest ciężka do pokonania. Każdy ma swoje lęki obawy doznania z przeszłości które potrafią komplikować teraźniejs
Blokada przed otwarciem się przed... teksty

adrenalina dodano: 18 października 2015

Blokada przed otwarciem się przed drugim człowiekiem jest ciężka do pokonania. Każdy ma swoje lęki, obawy, doznania z przeszłości, które potrafią komplikować teraźniejszość. To wspomnienia odgrywają dużą rolę w naszym życiu, to one nas kształtują, wpływają na nas. Musimy tylko umieć oddzielić złe doświadczenia od tych dobrych, musimy uważać żeby nie sparzyć się po raz kolejny. Trzeba walczyć, czasami nawet z samym sobą, stoczyć tę wewnętrzną bitwę. Musimy nauczyć się nie poddawać."

Żaden człowiek nie powinien... teksty

adrenalina dodano: 18 października 2015

Żaden człowiek nie powinien osądzać innych, jeśli sam całkowicie szczerze nie odpowie w głębi serca na pytanie, czy w podobnych okolicznościach nie postąpiłby tak samo.

Mój Anioł Stróż to chyba już... teksty

adrenalina dodano: 18 października 2015

Mój Anioł Stróż to chyba już sobie wszystkie pióra powyrywal ze zgryzoty, jak patrzy na to, co ja wyprawiam.

 Mężczyźni są nieobliczalni... teksty

adrenalina dodano: 18 października 2015

"Mężczyźni są nieobliczalni, dlatego wiążą się z kobietami, które z natury są jedną wielką niewiadomą".

Nigdy nie bierz mnie za rękę jeśli... teksty

adrenalina dodano: 17 września 2015

Nigdy nie bierz mnie za rękę jeśli masz złamać mi serce. Nigdy niemów o uczuciach jeśli one naprawdę nie istnieją. Jeśli wszystko co robisz jest kłamstwem nigdy nie patrz w moje oczy..

Potrzeba Ci męskiej ręki.... teksty

adrenalina dodano: 31 sierpnia 2015

Potrzeba Ci męskiej ręki. Szczególnie między udami.

W życiu wszystkiego trzeba... teksty

adrenalina dodano: 31 sierpnia 2015

W życiu wszystkiego trzeba spróbować. Trzeba zapalić papierosa, upić się do nieprzytomności, tańczyć całą noc, zgubić telefon, nieszczęśliwie się zakochać, jechać w bagażniku, pływać w nocy, zgubić się w obcym mieście. Ale jeśli robisz coś złego, to przynajmniej baw się przy tym dobrze. Może jutro będzie koniec świata. Przecież może. Próbuj. Może gdzieś miedzy nową książką a podróżą znajdziesz właśnie swoje szczęście.

Posłuchaj  ludziom układa się... teksty

adrenalina dodano: 31 sierpnia 2015

Posłuchaj, ludziom układa się różnie. Raz masz dobrze, raz masz źle, raz wszystko wali się na łeb, a raz jest tak masakrycznie chujowo, że wydaje się, że już gorzej nie może być. Rozumiem to. Ale pamiętaj, kryzys mija. Nieszczęście jest tylko stanem Twojej głowy. Cała reszta to życie, które biegnie i czas, który płynie. Nigdy nie jest za późno, żeby coś zmienić. Choćby nie wiem, jak beznadziejnie było, kontynuuj to, co robisz. Dalej planuj i realizuj marzenia. Dalej poznawaj ludzi. Dalej wierz w ludzi. A przede wszystkim wierz w siebie, choćby głupie głosy podpowiadały inaczej. Nie znam Cię i bardzo żałuję, że Cię nie znam, bo na pewno jesteś wyjątkowym człowiekiem. Wierzę w Ciebie. Dasz radę.

A teraz zobacz to co ja widzę...... teksty

adrenalina dodano: 2 kwietnia 2015

A teraz zobacz to co ja widzę... Spójrz na świat moimi oczyma i spróbuj się nie rozsypać na milion małych kawałków widząc w okół siebie tak przerażającą ilość cierpienia i zła...

Nie masz pojęcia  jak ja czasem... teksty

adrenalina dodano: 2 kwietnia 2015

Nie masz pojęcia, jak ja czasem cierpię, zupełnie bez wyraźnego powodu.

ja nig­dy z Ciebie nie... teksty

adrenalina dodano: 2 kwietnia 2015

ja nig­dy z Ciebie nie zrezygnowałam. bez słowa odszedłeś w nieznane. co u mnie? nie py­taj - i tak skłamię.

w życiu chodzi o to   aby... teksty

adrenalina dodano: 2 kwietnia 2015

w życiu chodzi o to aby zakochiwać się i szaleć na fali emocji, cierpieć i znów walić głową w mur, mieć motyle w brzuchu i pić wódkę o 4 rano bo znów nie wyszło... i to jest nasz sens człowieczeństwa. o d c z u w a ć . nie zamknięcie się w sobie, nie kupowanie kolejnych butów i pralki, ale e m o c j e .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV