głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
adrenalina W życiu wszystkiego trzeba spróbować. Trzeba zapalić papierosa upić się do nieprzytomności tańczyć całą noc zgubić telefon nieszczęśliwie się zakochać jechać w

adrenalina

adrenalina.moblo.pl
W życiu wszystkiego trzeba spróbować. Trzeba zapalić papierosa upić się do nieprzytomności tańczyć całą noc zgubić telefon nieszczęśliwie się zakochać jechać w bagaż
W życiu wszystkiego trzeba... teksty

adrenalina dodano: 31 sierpnia 2015

W życiu wszystkiego trzeba spróbować. Trzeba zapalić papierosa, upić się do nieprzytomności, tańczyć całą noc, zgubić telefon, nieszczęśliwie się zakochać, jechać w bagażniku, pływać w nocy, zgubić się w obcym mieście. Ale jeśli robisz coś złego, to przynajmniej baw się przy tym dobrze. Może jutro będzie koniec świata. Przecież może. Próbuj. Może gdzieś miedzy nową książką a podróżą znajdziesz właśnie swoje szczęście.

Posłuchaj  ludziom układa się... teksty

adrenalina dodano: 31 sierpnia 2015

Posłuchaj, ludziom układa się różnie. Raz masz dobrze, raz masz źle, raz wszystko wali się na łeb, a raz jest tak masakrycznie chujowo, że wydaje się, że już gorzej nie może być. Rozumiem to. Ale pamiętaj, kryzys mija. Nieszczęście jest tylko stanem Twojej głowy. Cała reszta to życie, które biegnie i czas, który płynie. Nigdy nie jest za późno, żeby coś zmienić. Choćby nie wiem, jak beznadziejnie było, kontynuuj to, co robisz. Dalej planuj i realizuj marzenia. Dalej poznawaj ludzi. Dalej wierz w ludzi. A przede wszystkim wierz w siebie, choćby głupie głosy podpowiadały inaczej. Nie znam Cię i bardzo żałuję, że Cię nie znam, bo na pewno jesteś wyjątkowym człowiekiem. Wierzę w Ciebie. Dasz radę.

A teraz zobacz to co ja widzę...... teksty

adrenalina dodano: 2 kwietnia 2015

A teraz zobacz to co ja widzę... Spójrz na świat moimi oczyma i spróbuj się nie rozsypać na milion małych kawałków widząc w okół siebie tak przerażającą ilość cierpienia i zła...

Nie masz pojęcia  jak ja czasem... teksty

adrenalina dodano: 2 kwietnia 2015

Nie masz pojęcia, jak ja czasem cierpię, zupełnie bez wyraźnego powodu.

ja nig­dy z Ciebie nie... teksty

adrenalina dodano: 2 kwietnia 2015

ja nig­dy z Ciebie nie zrezygnowałam. bez słowa odszedłeś w nieznane. co u mnie? nie py­taj - i tak skłamię.

w życiu chodzi o to   aby... teksty

adrenalina dodano: 2 kwietnia 2015

w życiu chodzi o to aby zakochiwać się i szaleć na fali emocji, cierpieć i znów walić głową w mur, mieć motyle w brzuchu i pić wódkę o 4 rano bo znów nie wyszło... i to jest nasz sens człowieczeństwa. o d c z u w a ć . nie zamknięcie się w sobie, nie kupowanie kolejnych butów i pralki, ale e m o c j e .

On nie miał nic do stracenia  ale ja... teksty

adrenalina dodano: 2 kwietnia 2015

On nie miał nic do stracenia, ale ja miałam. pozwoliłam mu, żeby odebrał mi wszystko. życie, za­nim go poznałam, było takie proste i sprecyzowane. a teraz… po nim… jest po prostu… po wszystkim.

Żyć tutaj i być wolnym  swobodnym... teksty

adrenalina dodano: 14 marca 2015

Żyć tutaj i być wolnym, swobodnym, wyzwolić się od tych ludzi, którzy zmuszają cię do rzeczy, na które nie masz najmniejszej ochoty, i pilnują, żebyś nie robił tego, co chcesz. Och, jakże mam dość mojego świata, otoczenia, wszystkiego!

Wiem jak ułożyć rysy twarzy   by... teksty

adrenalina dodano: 19 luty 2015

Wiem jak ułożyć rysy twarzy, by smutku nikt nie zauważył

 Świat nie jest zły  jeśli się od... teksty

adrenalina dodano: 19 luty 2015

"Świat nie jest zły, jeśli się od niego zbyt dużo nie wymaga i ma się dość pieniędzy, żeby pozwolić sobie na dobre wino."

Marzę tylko o łóżku.    W takim... teksty

adrenalina dodano: 19 luty 2015

Marzę tylko o łóżku. - W takim razie mamy podobne marzenia. - Ty też marzysz o łóżku? - Marzę o tobie w moim łóżku

Jej oczy były zalane łzami i... teksty

adrenalina dodano: 19 luty 2015

Jej oczy były zalane łzami i przekrwione od płaczu i nieprzespanych nocy. Usta miała sine.Ale uśmiechała się, choć wewnątrz umierała z bólu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV