głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
adrenalina Alkohol szkodzi zdrowiu ale pomaga życiu.” Jeżeli porcelana to wyłącznie taka Której nie żal pod butem tragarza lub gąsienicą czołgu Jeżeli fotel to niezbyt wy

adrenalina

adrenalina.moblo.pl
Alkohol szkodzi zdrowiu ale pomaga życiu.”
 Alkohol szkodzi zdrowiu  ale pomaga... teksty

adrenalina dodano: 19 luty 2015

"Alkohol szkodzi zdrowiu, ale pomaga życiu.”

 Jeżeli porcelana to wyłącznie... teksty

adrenalina dodano: 19 luty 2015

"Jeżeli porcelana to wyłącznie taka Której nie żal pod butem tragarza lub gąsienicą czołgu, Jeżeli fotel, to niezbyt wygodny, tak aby Nie było przykro podnieść się i odejść; Jeżeli odzież, to tyle, ile można unieść w walizce, Jeżeli książki, to te, które można unieść w pamięci, Jeżeli plany, to takie, by można o nich zapomnieć gdy nadejdzie czas następnej przeprowadzki na inną ulicę, kontynent, etap dziejowy lub świat Kto ci powiedział, że wolno się przyzwyczajać? Kto ci powiedział, że cokolwiek jest na zawsze? Czy nikt ci nie powiedział, że nie będziesz nigdy w świecie czuł się jak u siebie w domu?"

“Tak… Szczęście przyjść... teksty

adrenalina dodano: 19 luty 2015

“Tak… Szczęście przyjść chciało, lecz mroków się zlękło. Ktoś chciał mnie ukochać, lecz serce mu pękło”

Najgorsze są noce. Wtedy czasami nie... teksty

adrenalina dodano: 19 luty 2015

Najgorsze są noce. Wtedy czasami nie mogę już tego wytrzymać.Dopadają mnie wspomnienia. Wszystko znowu powraca. Chłód, dziwaczne, bezbarwne cienie, drzewa ze ślepiami. I ta cisza, która aż dzwoni w uszach.”

“Byłoby lepiej  gdybym poszedł... teksty

adrenalina dodano: 19 luty 2015

“Byłoby lepiej, gdybym poszedł spać, ale nie mogę. Drżą mi ręce.”

“Mała  to dziwne. Raz mi się chce... teksty

adrenalina dodano: 19 luty 2015

“Mała, to dziwne. Raz mi się chce żyć, a raz po prostu kurwica człowieka trafia. Kładę się do łóżka i nie potrafię zasnąć, sam nie wiem czemu. Po prostu leżę i tyle. Gapię się w ten sufit i nie umiem niczego zrozumieć. I jest jakoś tak… Tęskno? Smętnie? Nie wiem. Za dużo nie wiem, Mała. Tylko jedną myśl ciągle gdzieś tam mam, w tej głowie. Że chcę do Ciebie. Że powinienem być obok Ciebie. I to tak bardzo, że ciężko wytrzymać. Chodźmy stąd, proszę.”

“Przedwcześnie pozbawiona... teksty

adrenalina dodano: 19 luty 2015

“Przedwcześnie pozbawiona złudzeń, rzygam na sztuczność uczuć.”

Ja wiem  że ty wszystko wiesz. Ty... teksty

adrenalina dodano: 19 luty 2015

Ja wiem, że ty wszystko wiesz. Ty jesteś tak zwana mądra kobieta, o ile takie w ogóle istnieją. To znaczy najbardziej nieszczęśliwa. Dlatego, że jesteś mądra. Że wszystko rozumiesz, że wszystko wybaczasz, że wszystko potrafisz mądrze ustawić. Za mądrość płaci się cierpieniem. Biedne, nieszczęśliwe, mądre kobiety.

Jak wygląda świat  kiedy życie... teksty

adrenalina dodano: 17 luty 2015

Jak wygląda świat, kiedy życie staje się tęsknotą? Wygląda papierowo, kruszy się w palcach, rozpada. Każdy ruch przygląda się sobie, każda myśl przygląda się sobie, każde uczucie zaczyna się i nie kończy, i w końcu sam przedmiot tęsknoty robi się papierowy i nierzeczywisty. Być tam, gdzie się nie jest, mieć to, czego się nie posiada, dotykać kogoś, kto nie istnieje. Ten stan ma naturę falującą i sprzeczną w sobie. Jest kwintesencją życia i jest przeciwko życiu. Przenika przez skórę do mięśni i kości, które zaczynają odtąd istnieć boleśnie. Nie boleć. Istnieć boleśnie – to znaczy, że podstawą ich istnienia był ból. Toteż nie ma od takiej tęsknoty ucieczki. Trzeba by było uciec poza własne ciało, a nawet poza siebie. Upijać się? Spać całe tygodnie? Zapamiętywać się w aktywności aż do amoku? Modlić się nieustannie?

“ Kobieta ma tyle siły  że... teksty

adrenalina dodano: 31 stycznia 2015

“ Kobieta ma tyle siły, że zadziwia mężczyzn. Dźwiga ciężary losu, rozwiązuje problemy, jest pełna miłości, radości i mądrości. Uśmiecha się, gdy chce krzyczeć, śpiewa, gdy chce się Jej płakać, płacze, gdy się cieszy i śmieje, gdy się boi. Jej miłość jest niekontrolowana. Łzy są jej sposobem wyrażania smutku, wątpliwości, miłości, samotności, cierpienia i dumy. Walczy o to, w co wierzy, sprzeciwia się niesprawiedliwości, daje z siebie wszystko,Jej miłość jest bezwarunkowa. Mimo przeciwności losu znajduje w sobie siłę, by żyć dalej. Wie, że pocałunek i przytulenie mogą uleczyć złamane serce. Ma tylko jedną wadę… Zapomina ile jest warta. ”

“    O wielkich zmianach decydują... teksty

adrenalina dodano: 31 stycznia 2015

“ O wielkich zmianach decydują małe epizody. Jedno spotkanie, jedna książka, jedna decyzja. ”

“ Nie wymażę niczego z mojego... teksty

adrenalina dodano: 31 stycznia 2015

“ Nie wymażę niczego z mojego życia. Każda rzecz, nawet najmniejsza rzecz doprowadziła mnie do tego, kim jestem teraz. Rzeczy piękne nauczyły mnie kochać życie. Rzeczy złe nauczyły mnie jak żyć. ”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV