głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
adrenalina dlaczego? dlaczego co? dlaczego zrezygnowałaś z nas? a Ty? nie odpowiada sie pytaniem na pytanie. działałeś sprzecznie. Raz mówiłeś że tęsknisz a następnym raz

adrenalina

adrenalina.moblo.pl
dlaczego? dlaczego co? dlaczego zrezygnowałaś z nas? a Ty? nie odpowiada sie pytaniem na pytanie. działałeś sprzecznie. Raz mówiłeś że tęsknisz a następnym razem
  dlaczego?  dlaczego co?  dlaczego... teksty

adrenalina dodano: 21 października 2016

"-dlaczego? -dlaczego co? -dlaczego zrezygnowałaś z nas? -a Ty? -nie odpowiada sie pytaniem na pytanie. -działałeś sprzecznie. Raz mówiłeś, że tęsknisz a następnym razem, że mam robić co chcę. Denerwowałeś się gdy wychodziłam późno na miasto ale nie robiłeś nic by mi towarzyszyć. Mówiłeś, że Ci zależy ale nie jesteś gotowy na nowy związek. Byłeś zazdrosny ale musiałam się tego domyślać. Zależało Ci ale mówiłeś, że nie będziesz mnie zatrzymywać. Chciałbyś, umiałbyś żyć w takiej niepewności? -nie, ufałem, że wytrzymasz, że mnie znasz. Wierzyłem, że rozumiesz, że nie umiem wprost mowić o uczuciach. Teraz nie rozmawiamy ze sobą od trzech tygodni w ogóle a kiedyś gadaliśmy non stop, rozsmieszalas mnie wiedziałem, że przy Tobie moge byc w pełni sobą i dobrze sie z tym czułem... Teraz to tak bardzo boli..."

Oczy miał pełne żalu  nie ze... teksty

adrenalina dodano: 19 września 2016

Oczy miał pełne żalu, nie ze wszystkim się godził. Lecz,był sobą, a nie kimś za kogo chciał uchodzić.

 No i jak pani sobie to wyobraża?... teksty

adrenalina dodano: 4 maja 2016

-No i jak pani sobie to wyobraża? No kurwa wcale sobie nie wyobrażam, ty głupia pizdo.

Jesteśmy tacy sami. Identyczni. Nie... teksty

adrenalina dodano: 4 maja 2016

Jesteśmy tacy sami. Identyczni. Nie ma między nami żadnej różnicy, wybieramy tylko inne rodzaje broni, żeby przestać czuć, żeby zapomnieć o sobie i o tym, jak bardzo wszystko źle robimy, jak bardzo nie potrafimy sobie poradzić, jak bardzo jesteśmy najgorszymi ludźmi na świecie.

Myliło mi się najprawdopodobniej... teksty

adrenalina dodano: 4 maja 2016

Myliło mi się najprawdopodobniej całe życie..

Nic tak nie męczy jak głupota  z... teksty

adrenalina dodano: 15 kwietnia 2016

Nic tak nie męczy jak głupota, z chwilą kiedy uznało się ją za mądrość.

  Powiedz mi po angielsku: umiałam... teksty

adrenalina dodano: 15 kwietnia 2016

- Powiedz mi po angielsku: umiałam robić tak, abyś kochał mnie w deszczu. - You made me make love to you in the rain. - Nie możesz tego powiedzieć inaczej? - Mogę. - Powiedziałem. - You made me fuck you in the rain.

Nie trać czasu na to co było i już... teksty

adrenalina dodano: 15 kwietnia 2016

Nie trać czasu na to co było i już tego nie będzie, nie trać łez, nie od trącaj innych. Było minęło i już nie wróci to przeszłość, a tworzysz przyszłość w której masz być szczęśliwa i ma być idealna. Nie spieprz tego.

Gdy będę chciał jej coś obiecać... teksty

adrenalina dodano: 15 kwietnia 2016

Gdy będę chciał jej coś obiecać to mnie pieprznij w twarz ,to mniejszy ból niż oglądać jej policzki we łzach .

Zbyt mocno zranieni   by potrafili do... teksty

adrenalina dodano: 15 kwietnia 2016

Zbyt mocno zranieni , by potrafili do siebie wrócić.

 Każdy z nas ma swoje dno. Pewnego... teksty

adrenalina dodano: 22 marca 2016

"Każdy z nas ma swoje dno. Pewnego dnia będziesz musiał komuś powiedzieć, jakie jest twoje. Jeśli tego nie zrobisz, prędzej czy później znajdziesz się w barze z drinkiem w dłoni."

 Długo trwa  zanim człowiek jakoś... teksty

adrenalina dodano: 22 marca 2016

"Długo trwa, zanim człowiek jakoś dojdzie do siebie. Znaczy, stanie się sobą. Zorientuje się, że powinno się golić z włosem, a nie pod włos. Zrozumie, co lubi. Potem pojedzie na jakieś wakacje życia i tam spotka go coś wyjątkowego. Na siatkówce zapisze mu się jakaś zorza, zapamięta spojrzenie lokalnej dziewczyny. Trochę rzeczy po drodze zrozumie. Nauczy się rozmawiać z ludźmi. Będzie miał prywatną ścieżkę dźwiękową do życia: zestaw ulubionych piosenek na Youtube. Te wszystkie książki, które przeczytał jakoś go zbudują. I to wszystko zniknie razem z nim. Cała ta pełna szczegółów wiedza, cała subtelna konstrukcja."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV