głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
adrenalina “Zamykaj każdy dzień i nie wracaj do niego. Zrobiłeś co mogłeś. Palnąłeś przy tym parę gaf i niedorzeczności. Zapomnij o nich tak szybko jak tylko potrafisz. Ju

adrenalina

adrenalina.moblo.pl
“Zamykaj każdy dzień i nie wracaj do niego. Zrobiłeś co mogłeś. Palnąłeś przy tym parę gaf i niedorzeczności. Zapomnij o nich tak szybko jak tylko potrafisz. Jutro b
“Zamykaj każdy dzień i nie wracaj... teksty

adrenalina dodano: wczoraj o 18:21

“Zamykaj każdy dzień i nie wracaj do niego. Zrobiłeś, co mogłeś. Palnąłeś przy tym parę gaf i niedorzeczności. Zapomnij o nich tak szybko, jak tylko potrafisz. Jutro będzie nowy dzień. Rozpocznij go bez zmartwień, w nastroju zbyt dobrym, aby przejmować się bzdurami z przeszłości. ”

 więc nie pisz i nie dzwoń  już... teksty

adrenalina dodano: wczoraj o 18:08

"więc nie pisz i nie dzwoń, już nie rośnie tętno i wszystko mi jedno, Ty to tylko przeszłość"

nie wiem jak ty  mało ludziom... teksty

adrenalina dodano: wczoraj o 18:00

nie wiem jak ty, mało ludziom wierze. mam wrażenie, że sie gubią kiedy mówią szczerze

Nie narzekam na serce z kamienia... teksty

adrenalina dodano: wczoraj o 17:59

Nie narzekam na serce z kamienia, kamień to dosyć trwały materiał.

I nagle w twoim życiu pojawia się... teksty

adrenalina dodano: wczoraj o 17:24

I nagle w twoim życiu pojawia się osoba, która nic od ciebie nie wymaga, wręcz przeciwnie, pragnie dać ci więcej niż posiadasz, dużo więcej niż ty możesz dać jej. Chce cię bezinteresownie naprawić, uszczęśliwić, ochronić, nie chce cię zmieniać bo ceni za to, jaka jesteś naprawdę. Tak po prostu chce ci coś dać, tak po prostu lubi z tobą rozmawiać i cię rozumie, tęskni, martwi się i troszczy, obiecuje że nigdy nie zostawi, nie skrzywdzi. I tak po prostu jest w twoim życiu obecna, bez warunków i zasad. Czy to nie magia?

Wiecie czego najbardziej nie lubię w... teksty

adrenalina dodano: wczoraj o 17:22

Wiecie czego najbardziej nie lubię w ludziach? Wykorzystywania czyjegoś wrażliwego sumienia. Ahh.. i wzbudzania poczucia winy, choć tak naprawdę człowiek nic złego nie zrobił tylko musiał coś wybrać. Coraz bardziej przekonuję się do tego, że z niektórymi sprawami, problemami, miejscami bądź nawet ludźmi należy się rozstać i nie chodzi tutaj o jakąkolwiek dumę, ale o spokój wewnętrzny bo chyba to daje tak naprawdę największe szczęście. Poza tym można to jeszcze wytłumaczyć w taki sposób, iż po jaką cholerkę mamy otaczać się ludźmi którzy potrafią jedynie oceniać innych, nie mając zamiaru odrobinę spojrzeć na samych siebie czy też zamiast powiedzieć nam w twarz co naprawdę myślą, robić to zaraz po tym jak znikamy za pierwszym lepszym "rogiem".

  dlaczego?  dlaczego co?  dlaczego... teksty

adrenalina dodano: wczoraj o 17:04

"-dlaczego? -dlaczego co? -dlaczego zrezygnowałaś z nas? -a Ty? -nie odpowiada sie pytaniem na pytanie. -działałeś sprzecznie. Raz mówiłeś, że tęsknisz a następnym razem, że mam robić co chcę. Denerwowałeś się gdy wychodziłam późno na miasto ale nie robiłeś nic by mi towarzyszyć. Mówiłeś, że Ci zależy ale nie jesteś gotowy na nowy związek. Byłeś zazdrosny ale musiałam się tego domyślać. Zależało Ci ale mówiłeś, że nie będziesz mnie zatrzymywać. Chciałbyś, umiałbyś żyć w takiej niepewności? -nie, ufałem, że wytrzymasz, że mnie znasz. Wierzyłem, że rozumiesz, że nie umiem wprost mowić o uczuciach. Teraz nie rozmawiamy ze sobą od trzech tygodni w ogóle a kiedyś gadaliśmy non stop, rozsmieszalas mnie wiedziałem, że przy Tobie moge byc w pełni sobą i dobrze sie z tym czułem... Teraz to tak bardzo boli..."

Oczy miał pełne żalu  nie ze... teksty

adrenalina dodano: 19 września 2016

Oczy miał pełne żalu, nie ze wszystkim się godził. Lecz,był sobą, a nie kimś za kogo chciał uchodzić.

 No i jak pani sobie to wyobraża?... teksty

adrenalina dodano: 4 maja 2016

-No i jak pani sobie to wyobraża? No kurwa wcale sobie nie wyobrażam, ty głupia pizdo.

Jesteśmy tacy sami. Identyczni. Nie... teksty

adrenalina dodano: 4 maja 2016

Jesteśmy tacy sami. Identyczni. Nie ma między nami żadnej różnicy, wybieramy tylko inne rodzaje broni, żeby przestać czuć, żeby zapomnieć o sobie i o tym, jak bardzo wszystko źle robimy, jak bardzo nie potrafimy sobie poradzić, jak bardzo jesteśmy najgorszymi ludźmi na świecie.

Myliło mi się najprawdopodobniej... teksty

adrenalina dodano: 4 maja 2016

Myliło mi się najprawdopodobniej całe życie..

Nic tak nie męczy jak głupota  z... teksty

adrenalina dodano: 15 kwietnia 2016

Nic tak nie męczy jak głupota, z chwilą kiedy uznało się ją za mądrość.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 27 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV