głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
abstracion dziękuję Ci : . co do ilości smutku to zgadzam się że moje wpisy są nieco zbyt depresyjne jednak są to moje refleksje pewne przemyślenia i dlatego nie są za spe

abstracion

abstracion.moblo.pl
dziękuję Ci : . co do ilości smutku to zgadzam się że moje wpisy są nieco zbyt depresyjne jednak są to moje refleksje pewne przemyślenia i dlatego nie są za specj
dziękuję Ci : . co do ilości smutku to zgadzam się że moje wpisy są nieco zbyt depresyjne jednak są to moje refleksje pewne przemyślenia i dlatego nie są za specjalnie optymistyczne : . bardzo mi miło że czytasz to co piszę i zapraszam do dalszego śledzenia mojego profilu. dziękuję jeszcze raz  . teksty abstracion dodał komentarz: dziękuję Ci : ). co do ilości smutku, to zgadzam się, że moje wpisy, są nieco zbyt depresyjne, jednak są to moje refleksje, pewne przemyślenia i dlatego nie, są za specjalnie optymistyczne : ). bardzo mi miło, że czytasz to co piszę i zapraszam do dalszego śledzenia mojego profilu. dziękuję jeszcze raz ;*. do wpisu 14 maja 2010
poczuła Jego oddech na swoim karku.... teksty

abstracion dodano: 14 maja 2010

poczuła Jego oddech na swoim karku. odwróciła delikatnie głowę spoglądając w Jego prześwietlone tęczówki. w świetle słońca, wyglądały jeszcze bardziej niezwykle niż zazwyczaj. zaczęła bawić się kosmykiem swoich platynowych włosów, nie odrywając wzroku od Jego pochłaniającego ją doszczętnie spojrzenia. delikatnie zbliżał się do niej. czuła tylko swoje kołaczące serce, które oddawało odgłosy jak wirująca pralka. modliła się o to, aby zaraz się nie obudzić. błagała Boga o to, aby chwila która właśnie trwała nie okazała się snem. poczuła Jego chłodną dłoń na swoim biodrze. zaczął przesuwać opuszki swoich palców coraz wyżej. uśmiechnął się do Niej zalotnie i zaczął delikatnie rozpinać guzik za guzikiem, jej bluzki. wiedziała czego od Niej wymaga. zdawała sobie sprawę, że jeżeli nie spełni Jego żądania, nie może liczyć na żadne nawet z plastikowych uczuć. zacisnęła wargi i dała mu w twarz. pokonała uczucie jakim do Niego pałała. szacunek do samej siebie był dla Niej istotniejszy od miłości.

zagryzam wargi na Twój widok żeby... teksty

abstracion dodano: 14 maja 2010

zagryzam wargi na Twój widok, żeby przypadkiem nie spojrzeć w Twoje poszerzone źrenice, krzyczące wspomnieniami. tymi wspólne przez nas spłodzonymi. do dziś przeze mnie analizowanymi.

palę nasze wspólne pamiątki w... teksty

abstracion dodano: 13 maja 2010

palę nasze wspólne pamiątki w kominku, trzymając w dłoni kieliszek taniego wina. w powietrzu unosi się zapach dymu, a iskierki przypominają mi te w Twoich oczach, na mój widok. czuję się jak ckliwa romantyczka z niepoprawnością wypisaną na twarzy.

dzisiaj nazywam Cię nic... teksty

abstracion dodano: 13 maja 2010

dzisiaj nazywam Cię nic nieznaczącym incydentem w moim życiu. na zawsze pozostaniesz gdzieś tam głęboko w moim sercu, ale muszę iść do przodu i kochać na nowo. życie jest zbyt krótkie, aby marnować je na kochanie jednej osoby. szczególnie tej, która miłości nie odwzajemnia.

dopiero teraz do mnie dotarło że... teksty

abstracion dodano: 13 maja 2010

dopiero teraz do mnie dotarło, że to nie był błąd w obliczeniach losu, tylko miłość. niestety moje domysły zostały uzasadnione nieco za późno. moje serce się spóźniło. a Twoje uczucia już nie wrócą.

pokochaj niebo za to że płacze... teksty

abstracion dodano: 13 maja 2010

pokochaj niebo za to, że płacze deszczem w ramach solidarności z Tobą, gdy ujrzy Twoje źrenice przepełnione łzami.

bo to właśnie życie chwilą bez... teksty

abstracion dodano: 13 maja 2010

bo to właśnie życie chwilą bez zważania na konsekwencje nadaje naszemu bytowi smaku. tylko nieliczni odważą się potraktować moment w jakim aktualnie obcują jakby był tym ostatnim.

znaleźć tego jedynego. tego... teksty

abstracion dodano: 13 maja 2010

znaleźć tego jedynego. tego, którego spojrzenie będzie mi podnosić poziom adrenaliny we krwi, znacznie bardziej niż przejście z zamkniętymi oczami przez ruchliwą ulicę.

już nawet nie mam ochoty na unikanie... teksty

abstracion dodano: 13 maja 2010

już nawet nie mam ochoty na unikanie Twoje wzroku. na niewinne uśmieszki kiedy nasze spojrzenia się spotkają. nie mam ochoty na Twój speszony wzrok robiący mi złudną nadzieję. Twoje bladoniebieskie spojrzenie, nie robi już na mnie wrażenia. hektolitry łez które przez te przeszywające tęczówki, wypłakałam - robią swoje.

gotowa byłam oddać mu ostatnią... teksty

abstracion dodano: 13 maja 2010

gotowa byłam oddać mu ostatnią paczkę moich ulubionych żelek. bo miłość wymaga poświęceń.

wieczorami staję na tarasie w za... teksty

abstracion dodano: 13 maja 2010

wieczorami staję na tarasie w za dużym swetrze i niesfornie upiętym koku. trzymając w ręku gorący kubek zielonej herbaty podsumowuję miniony dzień. przestałam analizować każde z przykrości jakie mi sprawiono. zaprzestałam szacować każdy z momentów, kiedy miałam ochotę wybuchnąć płaczem. rozmyślam o każdym z tych pięknych momentów. o każdej z chwil, kiedy na moich ustach pojawiał się uśmiech, a miałam ochotę krzyczeć z euforii. właśnie to jest recepta na szczęście. moja osobista, ale nie zawodna.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV