głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
abstracion nawet to jak niezwykle moje czerwone paznokcie wyglądały na Twoim karku o czekoladowej karnacji musiałeś zwyczajnie zepsuć uznając za nieporozumienie. wyłączam

abstracion

abstracion.moblo.pl
nawet to jak niezwykle moje czerwone paznokcie wyglądały na Twoim karku o czekoladowej karnacji musiałeś zwyczajnie zepsuć uznając za nieporozumienie.
nawet to jak niezwykle moje czerwone... teksty

abstracion dodano: 15 maja 2010

nawet to jak niezwykle moje czerwone paznokcie, wyglądały na Twoim karku o czekoladowej karnacji, musiałeś zwyczajnie zepsuć, uznając za nieporozumienie.

wyłączam moje obsesyjnie myślenie.... teksty

abstracion dodano: 15 maja 2010

wyłączam moje obsesyjnie myślenie. biorę papierosa do dłoni i napawam się moją powolną śmiercią. bez desperackiego szacowania każdego z moich potknięć.

uśmiechaj się do samej siebie... teksty

abstracion dodano: 15 maja 2010

uśmiechaj się do samej siebie, idąc przez ulicę. niech przechodni zastanawiają się, czy właśnie urwałaś się z zakładu zamkniętego czy jesteś zwyczajnie szczęśliwa.

ta błoga pustka przeszywająca... teksty

abstracion dodano: 15 maja 2010

ta błoga pustka, przeszywająca Twoje wnętrze od środka. zero rozpaczy, wyrzutów sumienia, zakochania czy innych brudnych uczuć. błoga nicość Twojego serca i spokój dla podświadomości.przywrócenie racjonalnego myślenia, jest czymś niezwykle wyjątkowym.

śmiej się z Jego żartów. dotykaj... teksty

abstracion dodano: 15 maja 2010

śmiej się z Jego żartów. dotykaj jego dłoni, kiedy to tylko możliwe. patrz mu w oczy, podczas wspólnej konwersacji. uśmiechaj się do Niego, zalotnie kiedy tylko nadarzy się okazja. nie. nie mowy. nie będę wymuszać śmiechu. nie zamierzam Go dotykać, kiedy nie mam na to ochoty. nie będę patrzyć w oczy, które tyle razy mnie okłamały. nie będę zmuszać swoich kącików ust, aby się unosiły.

wyszepcz że się do mnie nie... teksty

abstracion dodano: 15 maja 2010

wyszepcz, że się do mnie nie przyznajesz, bo Twoi koledzy, uważają mnie za mało atrakcyjną. tylko tego brakuje mi do pełni rozpaczy.

jestem z siebie dumna. nareszcie moja... teksty

abstracion dodano: 15 maja 2010

jestem z siebie dumna. nareszcie moja histeria jest znacznie większa, gdy potargam swoje ulubione rajstopy, niż ta kiedy nie powiesz do mnie 'cześć' z zalotnym uśmieszkiem, pełnym brudnego zakłamania.

zadziwiający jest fakt że moje... teksty

abstracion dodano: 15 maja 2010

zadziwiający jest fakt, że moje usta znów dostają gwałtownego paraliżu, gdy mam odpowiedzieć na jedno z Twoich pytań. pomimo, że już mi nie zależy. a ja już dawno zapomniałam o tym, że byłeś dla mnie więcej niż wszystkim.

 3333333333333. geniusz mój!   . teksty abstracion dodał komentarz: < 3333333333333. geniusz, mój! ; ***. do wpisu 15 maja 2010
dziękuję : . ale fenomenalne to są Twoje wpisy! gratuluję talentu i oby tak dalej talenciaro : . teksty abstracion dodał komentarz: dziękuję : ). ale fenomenalne to, są Twoje wpisy! gratuluję talentu i oby tak dalej, talenciaro : >. do wpisu 15 maja 2010
wpisy z życia wzięte zapewne dlatego przypominają niektóre sytuacje których sama byłaś bohaterką : . dziękuję Ci za miłe słowa to bardzo wiele dla mnie znaczy. mnie Twoje wpisy również się podobają : . są naprawdę niezwykłe. pozdrawiam! teksty abstracion dodał komentarz: wpisy z życia wzięte, zapewne dlatego przypominają niektóre sytuacje, których sama byłaś bohaterką : ). dziękuję Ci za miłe słowa, to bardzo wiele dla mnie znaczy. mnie Twoje wpisy, również się podobają : ). są naprawdę niezwykłe. pozdrawiam! do wpisu 14 maja 2010
dojrzałe? tego jeszcze nie czytałam : . cholernie mi miło! dziękuję Ci niezmiernie i zapraszam do dalszego czytania  . teksty abstracion dodał komentarz: dojrzałe? tego jeszcze nie czytałam : ). cholernie mi miło! dziękuję Ci niezmiernie i zapraszam do dalszego czytania ;*. do wpisu 14 maja 2010
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV