głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
abstracion wyrwał jej parasolkę z dłoni i kazał się gonić w deszczu. jej trampki tonęły w kałużach a włosy kręciły się na wszystkie możliwe strony. jesteś bezlitosny! wykr

abstracion

abstracion.moblo.pl
wyrwał jej parasolkę z dłoni i kazał się gonić w deszczu. jej trampki tonęły w kałużach a włosy kręciły się na wszystkie możliwe strony. jesteś bezlitosny! wykrzy
wyrwał jej parasolkę z dłoni i... teksty

abstracion dodano: 16 maja 2010

wyrwał jej parasolkę z dłoni i kazał się gonić w deszczu. jej trampki tonęły w kałużach, a włosy kręciły się na wszystkie możliwe strony. - jesteś bezlitosny! - wykrzyknęła z dziecięcym wyrazem twarzy. podbiegł do niej i czule całując w czoło, wręczył parasolkę do dłoni. wziął ją na ręce. niósł ją tak przez całą drogę, aż doszli do jej domu. ściągnął delikatnie jej trampki i położył na kaloryferze. wziął ręcznik i zaczął bezszelestnie wycierać jej włosy. - przepraszam, kochanie. - powiedział, patrząc jej prosto w oczy. - chciałem Cię przygotować ... - na co? wykrztusiła z niezrozumieniem, wypisanym na twarzy. - na moje odejście. - wyszeptał, spuszczając swój speszony wzrok. - na co?! - zaczęła krzyczeć. - spokojnie, kochanie. to był sprawdzian. oblałaś. nie poradzisz sobie beze mnie, zostaję. - odetchnęła z ulgą. wtulając się w Jego muskularne ramiona, wyszeptała, że jeszcze jeden taki numer, a osobiście go zabije. tak dla sprawdzianu.

myśl że 'nie warto' dochodzi do... teksty

abstracion dodano: 16 maja 2010

myśl, że 'nie warto' dochodzi do nas, zdecydowani za późno. zbyt daleko się zagalopowaliśmy, aby teraz się wycofać. brniemy w coś, w co nie powinniśmy. dążymy do celów, które nie są warte poświęcenia. kochamy ludzi, którzy na to nie zasługują. zbyt późno, nasza podświadomość wysyła nam sygnały, że popełniamy jeden z życiowych błędów. w dodatku, tych których już nie zdołamy cofnąć.

staram się naprawić to co tak... teksty

abstracion dodano: 16 maja 2010

staram się naprawić to, co tak naprawdę nie jest zepsute. tracę, bo przedwcześnie uznaję coś za stracone. piję zimne kakao, bo boję się, że poparzę usta. nie przyznaję się do miłości, bo w nią nie wierzę. nawet, kiedy jestem zakochana.

hah. dziękuję! jeżeli sama piszesz to muszę Ci pogratulować twórczości : . teksty abstracion dodał komentarz: hah. dziękuję! jeżeli sama piszesz, to muszę Ci pogratulować twórczości :). do wpisu 16 maja 2010
nie przesadzajmy ale dziękuję Ci bardzo  . Twoje wpisy są nie ziemskie naprawdę bardzo mi się podobają : . teksty abstracion dodał komentarz: nie przesadzajmy, ale dziękuję Ci bardzo ;*. Twoje wpisy, są nie ziemskie, naprawdę bardzo mi się podobają : ). do wpisu 16 maja 2010
dziękuję Ci. zgadza się. opisuję uczucia które mi towarzyszą. i przyznam Ci szczerze że w życiu bym nie pomyślała że komuś się spodoba to w jaki sposób je tutaj wyrażam. dziękuję Ci jeszcze raz. bardzo cieszy mnie fakt że czytasz to co piszę i w dodatku rozumiesz. pozdrawiam Cię serdecznie  . teksty abstracion dodał komentarz: dziękuję Ci. zgadza się. opisuję uczucia, które mi towarzyszą. i przyznam Ci szczerze, że w życiu bym nie pomyślała, że komuś się spodoba to w jaki sposób, je tutaj wyrażam. dziękuję Ci, jeszcze raz. bardzo cieszy mnie fakt, że czytasz to co piszę i w dodatku rozumiesz. pozdrawiam Cię, serdecznie ;*. do wpisu 16 maja 2010
faceci są niezwykle prości. tylko... teksty

abstracion dodano: 15 maja 2010

faceci, są niezwykle prości. tylko ich zagrania, podchody i tanie gierki, nadają ich bytowaniu, nieco skomplikowania.

idę wyciągając dłonie łapię... teksty

abstracion dodano: 15 maja 2010

idę, wyciągając dłonie, łapię krople deszczu. wchodzę do pomieszczenia, gdzie wiem, że Twoje spojrzenia będą nieuniknione, a ja nie będę się w stanie oprzeć, aby je odwzajemnić. skrywam twarz w dłoniach, szepcząc do siebie, że dam radę. proszę Boga, aby mnie nie opuszczał, obiecując sobie, że będę dzielna i nie ulegnę Ci po raz kolejny, aby później przez całą noc obsesyjnie tego żałować.

bawisz się w brudną grę. zabawę... teksty

abstracion dodano: 15 maja 2010

bawisz się w brudną grę. zabawę, gdzie pionkami, są uczucia. wygrana oznacza satysfakcję, a przegrana nieprzespane noce.

nawet to jak niezwykle moje czerwone... teksty

abstracion dodano: 15 maja 2010

nawet to jak niezwykle moje czerwone paznokcie, wyglądały na Twoim karku o czekoladowej karnacji, musiałeś zwyczajnie zepsuć, uznając za nieporozumienie.

wyłączam moje obsesyjnie myślenie.... teksty

abstracion dodano: 15 maja 2010

wyłączam moje obsesyjnie myślenie. biorę papierosa do dłoni i napawam się moją powolną śmiercią. bez desperackiego szacowania każdego z moich potknięć.

uśmiechaj się do samej siebie... teksty

abstracion dodano: 15 maja 2010

uśmiechaj się do samej siebie, idąc przez ulicę. niech przechodni zastanawiają się, czy właśnie urwałaś się z zakładu zamkniętego czy jesteś zwyczajnie szczęśliwa.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV