głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
abstracion nie każ mi mówić o tym co do Ciebie czuję. braki zahamowań mojego serca są niepojęte dla ludzkiego rozumu. dlaczego to my mamy cierpieć wylewając ocean łez? nie

abstracion

abstracion.moblo.pl
nie każ mi mówić o tym co do Ciebie czuję. braki zahamowań mojego serca są niepojęte dla ludzkiego rozumu.
nie każ mi mówić o tym co do... teksty

abstracion dodano: 21 maja 2010

nie każ mi mówić o tym co do Ciebie czuję. braki zahamowań mojego serca, są niepojęte dla ludzkiego rozumu.

dlaczego to my mamy cierpieć... teksty

abstracion dodano: 21 maja 2010

dlaczego to my mamy cierpieć, wylewając ocean łez? nie przesypiać nocy, dławiąc się wspomnieniami? zamieńmy się rolami z mężczyznami. zacznijmy się zabawiać, każdym napotkanym facetem, bez skrupułów. wykorzystujmy i pozostawiajmy bez słowa. jeździjmy na kilka frontów, mając w poważaniu ich uczucia. wpisując w swoich magicznych notesikach 'zaliczony-odstawiony'. zero zaangażowania, emocji. wypierzmy się ze wszelkiego uczucia i bądźmy bezwzględne do granic możliwości. niech choć przez ułamek sekundy zastanowią się, jak to jest płakać z powodu nieodwzajemnionych uderzeń serca.

masz nade mną tą paranoiczną... teksty

abstracion dodano: 21 maja 2010

masz nade mną tą paranoiczną władzę. jesteś w stanie zepsuć mi cały dzień, uśmiechając się do jednej z koleżanek z klasy, wspominając o urodziwej blondynce, którą spotkałeś wczoraj na przystanku. potrafisz, doprowadzić mnie do łez, przytulając swoją byłą. nienawidzę Cię za to.

budzisz się naga  kolejnego z... teksty

abstracion dodano: 20 maja 2010

budzisz się naga, kolejnego z pochmurnych poranków obok swojego byłego zastanawiając się, gdzie podziałaś rozum, ubiegłej nocy.

gdyby przyznawali medal za robienie z... teksty

abstracion dodano: 20 maja 2010

gdyby przyznawali medal za robienie z siebie niepoprawnej desperatki przed facetami, to za pewne stałabym na najwyższym podeście. w kategorii - 'mistrzyni świata'.

  nie wierzę  że to piszę  ale ...... teksty

abstracion dodano: 20 maja 2010

* nie wierzę, że to piszę, ale ... po nakłonieniu przez kilkoro z Was, zdecydowałam się na napisanie czegoś dłuższego : ))). nie będzie to na pewno książka, ale coś ala opowieść (?). zobaczymy jakie będą tego skutki. na pewno zajmie mi to trochę czasu. piszę o tym ponieważ w konsekwencji mojego niekonwencjalnego pomysłu, moje wpisy na moblo, będą się teraz pojawiać nieco rzadziej. (; jak już skończę, (o ile w ogóle do tego dojdzie) to na pewno Was o tym powiadomię : )). dzięki za natchnienie : **.

te absurdalne palpitacje serca.... teksty

abstracion dodano: 19 maja 2010

te absurdalne palpitacje serca. automatycznie podniesione kąciki ust i abstrakcyjne stado motyli buszujące gdzieś pod żołądkiem w Twoim zdrętwiałym ciele. tak zachowuje się organizm na widok kogoś, na kim nam zwyczajnie w świecie zależy. stanowczo za bardzo.

z facetami jest jak z ciastkami.... teksty

abstracion dodano: 18 maja 2010

z facetami jest jak z ciastkami. wiesz, że Ci szkodzą, ale i tak je jesz. bez opamiętania się nimi delektujesz, a później ponosisz konsekwencje. w przypadku mężczyzn - nieprzespane noce. w przypadku ciastek - dodatkowe centymetry w biodrach.

Jego tęczówki przeszywało czyste... teksty

abstracion dodano: 18 maja 2010

Jego tęczówki przeszywało czyste pragnienie, powiedzenia mi czegoś, czego nie był w stanie dobrać w słowa. właśnie wtedy mnie pocałował, wyjaśniając każde z niedopowiedzeń.

od dzisiaj będę tylko wzruszać... teksty

abstracion dodano: 18 maja 2010

od dzisiaj będę tylko wzruszać ramionami, na każde 'kocham Cię' w moją stronę.

a ja wciąż się uśmiecham.... teksty

abstracion dodano: 18 maja 2010

a ja wciąż się uśmiecham. zagryzam wargi i idę przed siebie. bo ludzie, mający na celu moje nieszczęście nie, są warci moich przeszklonych źrenic o łzach, nie wspominając.

wstaję i popijając kawą mojego... teksty

abstracion dodano: 18 maja 2010

wstaję i popijając kawą mojego porannego papierosa, obiecuję sobie, że tym razem nie pozwolę na tą chorą władzę, którą masz nade mną. pociągając rzęsy tuszem, przysięgam sobie, że będę dzielna. i uwierz, że dałabym radę Ci odmówić. gdyby tylko, nie wtrącanie się mojego serca, które zmienia tok mojego myślenia, gdy tylko Cię zobaczę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV