głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
abstracion a ja wciąż się uśmiecham. zagryzam wargi i idę przed siebie. bo ludzie mający na celu moje nieszczęście nie są warci moich przeszklonych źrenic o łzach nie wspo

abstracion

abstracion.moblo.pl
a ja wciąż się uśmiecham. zagryzam wargi i idę przed siebie. bo ludzie mający na celu moje nieszczęście nie są warci moich przeszklonych źrenic o łzach nie wspominają
a ja wciąż się uśmiecham.... teksty

abstracion dodano: 18 maja 2010

a ja wciąż się uśmiecham. zagryzam wargi i idę przed siebie. bo ludzie, mający na celu moje nieszczęście nie, są warci moich przeszklonych źrenic o łzach, nie wspominając.

wstaję i popijając kawą mojego... teksty

abstracion dodano: 18 maja 2010

wstaję i popijając kawą mojego porannego papierosa, obiecuję sobie, że tym razem nie pozwolę na tą chorą władzę, którą masz nade mną. pociągając rzęsy tuszem, przysięgam sobie, że będę dzielna. i uwierz, że dałabym radę Ci odmówić. gdyby tylko, nie wtrącanie się mojego serca, które zmienia tok mojego myślenia, gdy tylko Cię zobaczę.

świetnie to Ty piszesz! jestem pełna podziwu  naprawdę. teksty abstracion dodał komentarz: świetnie to Ty piszesz! jestem pełna podziwu, naprawdę. do wpisu 18 maja 2010
on oczekuje dziewczyny  która... teksty

abstracion dodano: 18 maja 2010

on oczekuje dziewczyny, która zamiast w trampkach, będzie chodzić w seksownych szpilkach. nie oczekuje dziewczyny, która będzie go kochać. tylko tej, która będzie dobrym powodem do pochwalenia się przed kolegami. nie szuka miłości tylko dzikiego seksu, bez zahamowań. dziewczyny, która zamiast błyszczyku o zapachu gumy balonowej, będzie używała czerwono krwistej szminki do ust. on pragnie dziewczyny, która zamiast 'cześć', będzie siadać mu na kolanach, szepcząc ciche 'pieprz mnie'. dziewczyny z brakiem szacunku do samej siebie. naiwnej. takiej, która da się wykorzystać w imię miłości. tej sztucznej, którą będzie ją obdarzał w zamian za całokształt jej poświęcenia.

oddam miliony za bilet donikąd.... teksty

abstracion dodano: 18 maja 2010

oddam miliony za bilet donikąd. spakuję w walizki, moje wspomnienia. tylko te wygodne, najmniej bolesne. i wsiądę do pociągu przyszłości, zapominając o przesuwającej się wskazówce zegara, zabierającej mi cenne momenty na zrozumienie sensu życia.

zaczęłam nucić jakąś kretyńską... teksty

abstracion dodano: 18 maja 2010

zaczęłam nucić jakąś kretyńską piosenkę, tylko po to, aby nie usłyszał jak moje serce kołacze na Jego widok. wolę wyjść na desperatkę śpiewającą 'pszczółkę Maję' na środku ulicy, niż na zakochaną.

dzwoniłam do Niego w środku nocy.... teksty

abstracion dodano: 18 maja 2010

dzwoniłam do Niego w środku nocy. nawet z najbardziej błahych przyczyn. chociażby z powodu lęku, przed potworami zamieszkującymi pod moim łóżkiem. wiedział, że telefony o tej porze oznaczają mój strach. odbierał. rozmawialiśmy bez słów. oboje milczeliśmy, a ja nasłuchiwałam jego oddechu. właśnie dzięki temu, czułam się bezpieczna.

w dzisiejszych czasach  Twoja... teksty

abstracion dodano: 18 maja 2010

w dzisiejszych czasach, Twoja wartość oceniana jest na podstawie, głębokości Twojego dekoltu.

a wieczorami obsesyjnie wtulam się w... teksty

abstracion dodano: 18 maja 2010

a wieczorami obsesyjnie wtulam się w poduszkę. zamykając oczy, staram się oszukać własną podświadomość. wyobrażam sobie Twój zapach. ciepło Twoich dłoni. to zadanie wcale, nie należy do trudnych. nie, od kiedy przeanalizowałam Cię całego na wylot.

rozbijam kubek gorących wspomnień... teksty

abstracion dodano: 17 maja 2010

rozbijam kubek gorących wspomnień, rzucając nim o ścianę.

skup się na tym co posiadasz... teksty

abstracion dodano: 16 maja 2010

skup się na tym co posiadasz, zamiast na tym, czego Ci brak. pomyśl o gorącym kubku kakao, które właśnie trzymasz w dłoniach, zamiast o tym nieziemsko przystojnym blondynie, który właśnie znalazł sobie inną.

mogę być tylko pustym eksponatem... teksty

abstracion dodano: 16 maja 2010

mogę być tylko pustym eksponatem, którym będziesz się chwalić przed kolegami. do tego dorzuć dozgonną miłość, a jestem do Twoje dyspozycji.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV