głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
abstracion wielu facetów mi się podoba. kilkunastu mnie kręci. na widok kilku zapiera mi dech w piersiach. w paru podoba mi się ich niezwykła osobowość a w kilku innych za

abstracion

abstracion.moblo.pl
wielu facetów mi się podoba. kilkunastu mnie kręci. na widok kilku zapiera mi dech w piersiach. w paru podoba mi się ich niezwykła osobowość a w kilku innych zabójc
wielu facetów mi się podoba.... teksty

abstracion dodano: 25 maja 2010

wielu facetów mi się podoba. kilkunastu mnie kręci. na widok kilku, zapiera mi dech w piersiach. w paru podoba mi się ich niezwykła osobowość, a w kilku innych, zabójcze spojrzenie. jednak kochać, mogę tylko tego jednego. i nie wiedzieć czemu, ale padło na Ciebie.

nareszcie znalazłam w sobie siłę... teksty

abstracion dodano: 25 maja 2010

nareszcie znalazłam w sobie siłę, aby ściągnąć to przeurocze grafitti, narysowane specjalnie dla mnie, której powiesiłam tuż nad moim łóżkiem z trzęsącymi się wtedy z podekscytowania dłońmi.

po prostu uciec  pozostawiając za... teksty

abstracion dodano: 25 maja 2010

po prostu uciec, pozostawiając za sobą każdy nawet z najmniejszych problemów. zapomnieć o każdej źle podjętej decyzji. nie żałować i żyć, czerpiąc jak najwięcej z szansy, którą dostaliśmy od samego stwórcy. szansy, która już nigdy się nie powtórzy.

jedną z najbardziej absurdalnych... teksty

abstracion dodano: 25 maja 2010

jedną z najbardziej absurdalnych sytuacji w moim życiu, była ta kiedy, odchodząc życzyłeś mi szczęścia.

nie pojmuję  czemu mam ochotę na... teksty

abstracion dodano: 25 maja 2010

nie pojmuję, czemu mam ochotę na niekontrolowane skakanie z radości jak opętana, kiedy poprosi mnie o pożyczenie zeszytu od matematyki. przecież wcale mi nie zależy.

dla jednych niewinny flirt  dla... teksty

abstracion dodano: 25 maja 2010

dla jednych niewinny flirt, dla innych oznaki potężnego uczucia. sęk w tym, aby odpowiednio zinterpretować wysyłane nam sygnały. błędnie uznane za flirt - zaprzepaszczają szansę na coś, większego. błędnie uznane, za coś więcej - robią naiwną nadzieję z której w późniejszej konsekwencji, nie można się wyleczyć.

już nie wybucham spazmatycznym... teksty

abstracion dodano: 25 maja 2010

już nie wybucham spazmatycznym płaczem z nie mocy na Twój widok. mam jedynie ochotę zwyczajnie w świecie się na Ciebie rzucić okładając pięściami Twoją klatkę piersiową w której jest przeciąg z powodu, jej pustki. nie nazywam Cię już miłością mojego życia, tylko zwykłym sukinsynem. nie jestem już zrozpaczoną desperatką. tylko zimną sfrustrowaną, przyszłą morderczyni.

ah. facet! jest. mam nadzieję  że chociaż uchylisz nam rąbek Waszego rozumowania poprzez swoje opisy :   . teksty abstracion dodał komentarz: ah. facet! jest. mam nadzieję, że chociaż uchylisz nam rąbek Waszego rozumowania poprzez swoje opisy : )). do wpisu 25 maja 2010
nienawidzę Cię z miłości. teksty

abstracion dodano: 25 maja 2010

nienawidzę Cię z miłości.

chyba coś w tym jest. za każdym... teksty

abstracion dodano: 24 maja 2010

chyba coś w tym jest. za każdym razem, gdy wychodzę z klasy, przeczesuję dłońmi włosy. za każdym razem z myślą o Tobie. zawsze z nadzieją, że zaraz Cię zobaczę i będę mogła wykrztusić z siebie 'cześć', patrząc na Twój zniewalający uśmiech, który będzie mi musiał wystarczyć na kolejne 45 minut.

mam ochotę wywiesić sobie na czole... teksty

abstracion dodano: 24 maja 2010

mam ochotę wywiesić sobie na czole transparent z napisem 'bez kija nie podchodź'. tak jestem sfrustrowana tym wszystkim, że mam ochotę zabijać bez opamiętania każdego, kto tylko na mnie spojrzy.

słyszałam jak jeden z Twoich... teksty

abstracion dodano: 24 maja 2010

słyszałam jak jeden z Twoich kolegów opowiadał o tym, że wczoraj musiał Cię odprowadzać do domu, po tym jak się nawaliłeś i nie mogłeś ustać na nogach. zobaczyłam Cię i pomimo tego co usłyszałam, dla mnie nadal byłeś uroczym facetem do którego miałam ochotę się przytulić za każdym razem, gdy Cię zobaczyłam. nie byłeś twardzielem, jarającym z puszką piwa w ręku. dla mnie byłeś, kochającym gościem, gotowym nieść bezpieczeństwo dziewczynie. właśnie to się nazywa miłość. ludzie mówią mi o Twoich wadach, a ja zwyczajnie je lekceważę, topiąc się w Twoich zaletach. spostrzegam Cię inaczej niż pozostała część cudzoziemców. bo miłość, to widzenie cudu niewidocznego dla innych.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV