głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
abstracion siedziałam na drewnianej ławce. ściągnęłam swoje czerwone szpilki i zaczęłam machać bosymi stopami po zroszonej trawie. na twarzy czułam promienie słońca. wiatr

abstracion

abstracion.moblo.pl
siedziałam na drewnianej ławce. ściągnęłam swoje czerwone szpilki i zaczęłam machać bosymi stopami po zroszonej trawie. na twarzy czułam promienie słońca. wiatr bezsz
siedziałam na drewnianej ławce.... teksty

abstracion dodano: 28 maja 2010

siedziałam na drewnianej ławce. ściągnęłam swoje czerwone szpilki i zaczęłam machać bosymi stopami po zroszonej trawie. na twarzy czułam promienie słońca. wiatr bezszelestnie rozwiewał moje włosy, a ja wspominałam najpiękniejsze chwile mojego życia ze łzami w oczach. i wiesz co? byłam z siebie dumna. byłam dumna z tego, że mam co wspominać. właśnie teraz dążę do tego, żebym za kilka lat znowu mogła usiąść na tej samej ławce i ponownie czując to niebiańskie słońce, móc wspominać. nowe wspomnienia. jeszcze bardziej piękne od poprzednich.

usiadłam na jednej z huśtawek w... teksty

abstracion dodano: 28 maja 2010

usiadłam na jednej z huśtawek w opustoszałym jeszcze parku. słońce zaczęło się nieśmiało wychylać zza chmur. deszcz delikatnie mżył, a ja beztrosko huśtając się jak kilkuletnie dziecko, czułam w sobie siłę. czułam, że mogę wszystko. tak jak wtedy, kiedy zbudowanie solidnego zamku z piasku było nie lada osiągnięciem.

to zaskakujące. nie jest w moim... teksty

abstracion dodano: 28 maja 2010

to zaskakujące. nie jest w moim typie. jego uroda jest zupełnie odległa od tej, która mi się podoba. nie wygląda jak Brad Pitt czy Leonardo DiCaprio. ale ma w sobie to 'coś', co sprawia, że moje serce na jego widok zapomina o swojej niezwykle znaczącej funkcji - biciu.

siedzieć beztrosko na rozgrzanym... teksty

abstracion dodano: 28 maja 2010

siedzieć beztrosko na rozgrzanym asfalcie ze słuchawkami w uszach. jedząc tabliczkę czekolady, cieszyć się życiem nie myśląc o czyhających problemach.

stoję nerwowo bawiąc się kosmykiem... teksty

abstracion dodano: 28 maja 2010

stoję nerwowo bawiąc się kosmykiem swoich włosów. nasze spojrzenia się spotykają, a ja powstrzymując oddech, spuszczam wzrok. moje serce na kilka sekund staje, a tętno cichnie. taka kilkusekundowa śmierć jest niezwykła.

nazywał mnie swoim aniołem  a... teksty

abstracion dodano: 28 maja 2010

nazywał mnie swoim aniołem, a później własnoręcznie wyrwał mi skrzydła. bez żadnych skrupułów. pełen satysfakcji.

to właśnie moment  kiedy po raz... teksty

abstracion dodano: 28 maja 2010

to właśnie moment, kiedy po raz kolejny było mi dane nasłuchiwać trzepotu jego rzęs, był jednym z tych najpiękniejszych.

patrzy na mnie tymi doszczętnie... teksty

abstracion dodano: 28 maja 2010

patrzy na mnie tymi doszczętnie pochłaniającymi mnie ślepiami. nie miałabym nic przeciwko, gdyby nie fakt, że patrzy w ten sam niesamowity, wręcz nie do określania sposób jak wtedy.

hmn. czy coś w tym jest? często używam jednego 'stwierdzenia' do kilku opisów :  . a  że u kogoś są w podobnym znaczeniu  tyle że inaczej sformułowane  to na to już nie mam wpływu. :  . teksty abstracion dodał komentarz: hmn. czy coś w tym jest? często używam jednego 'stwierdzenia' do kilku opisów : ). a, że u kogoś są w podobnym znaczeniu, tyle że inaczej sformułowane, to na to już nie mam wpływu. : ). do wpisu 28 maja 2010
inteligencji? : D. ojej. dziękuję :  . teksty abstracion dodał komentarz: inteligencji? : D. ojej. dziękuję : *. do wpisu 27 maja 2010
stoisz i słuchasz jak ktoś obsypuje... teksty

abstracion dodano: 27 maja 2010

stoisz i słuchasz jak ktoś obsypuje Cię obelgami. masz ochotę zacząć się odwdzięczać tym samym. przed oczami widnieją już obraźliwe epitety, których masz zamiar użyć. jednak zaciskasz zęby, wiedząc, że to do niczego nie prowadzi. słuchasz o samej sobie, nie mogąc uwierzyć jakie ludzie mają bogate słownictwo i jak bez żadnego zawahania, są w stanie sprawiać drugiej osobie ból, mając w poważaniu jej uczucia.

ta błoga świadomość wolności.... teksty

abstracion dodano: 26 maja 2010

ta błoga świadomość wolności. wiesz, że nareszcie żyjesz życiem, nie kimś innym. możesz do woli uśmiechać się do każdego napotkanego Ci mężczyzny, bez obaw, że zostanie zrobiona Ci awantura z podejrzeniem o zdradę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV