głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
abstracion szłam przez park. czułam promienie słońca delikatnie ogrzewające moją twarz. właśnie wtedy zobaczyłam dwójkę starszych ludzi siedzących na jednej z ławek. przys

abstracion

abstracion.moblo.pl
szłam przez park. czułam promienie słońca delikatnie ogrzewające moją twarz. właśnie wtedy zobaczyłam dwójkę starszych ludzi siedzących na jednej z ławek. przystanęłam
szłam przez park. czułam promienie... teksty

abstracion dodano: 31 maja 2010

szłam przez park. czułam promienie słońca delikatnie, ogrzewające moją twarz. właśnie wtedy zobaczyłam dwójkę starszych ludzi, siedzących na jednej z ławek. przystanęłam. nie mogłam się napatrzeć. siedzieli obok siebie. mężczyzna obejmował kobietę, całując ją skromnie w czoło. oboje nucili jakąś starą piosenkę. mrużyli oczy przed słońcem, uśmiechając się do siebie nawzajem. coś niezwykle przepięknego. byli ze sobą, pomimo wieku. pomimo, że zdawali sobie sprawę, jak nie wiele zostało im życia, postanowili poświęcić je sobie nawzajem. wzajemne uczucie, wręcz od nich promieniowało, przyćmiewając słońce. w oku zakręciła mi się łezka. odchodząc postanowiłam, że za te parędziesiąt lat, też siądę na tej ławce. też z osobą która będzie przytulać mnie w ten sam nienaganny sposób. i będę równie szczęśliwa.

niebezpiecznie zaczyna robić się... teksty

abstracion dodano: 31 maja 2010

niebezpiecznie zaczyna robić się wtedy, kiedy siedząc na dachu swojego domu, trzymasz w dłoni swojego ukochanego ipoda i władając słuchawki do uszu, odnosisz wrażenie, że każda z tych najbardziej dołujących piosenek jest o Tobie.

to nic  że przy kolegach zgrywał... teksty

abstracion dodano: 31 maja 2010

to nic, że przy kolegach zgrywał twardziela bez uczuć. to nic, że zachowywał się jak brutal chory na znieczulicę. nie miało dla mnie znaczenia, że przy nich potrafił mnie jedynie klepnąć w tyłek, udając, że się nie znamy. najważniejsze, że kiedy byliśmy sam na sam, mówił o miłości. był najbardziej czułym i kochającym mężczyzną jakiego kiedykolwiek było mi spotkać. potrafił płakać, zarzekając się że jak potwornie kocha. całować, dając mi tym samym poczucie bezpieczeństwa. ważne było dla mnie to kim był naprawdę, a nie to kogo udawał.

mam ochotę wybuchnąć... teksty

abstracion dodano: 31 maja 2010

mam ochotę wybuchnąć niekontrolowanym śmiechem, kiedy wracam do domu i zaczynam analizować naszą relację. mijamy się pochłaniając się nawzajem wzorkiem. stając przed sobą, odwracamy spojrzenia kiedy tylko się spotkają. nie rozmawiamy ze sobą. wymieniamy się tylko porozumiewawczymi sygnałami. dotykamy się z każdą nadającą się okazją. tylko po to, aby poczuć siebie nawzajem. żadne z nas nie chce przyznać się, że nam zależy. wiesz co jest najzabawniejsze? że oboje doskonale wiemy, jak cholernie siebie pragniemy. wiesz co jest najgorsze? że czas, kiedy moglibyśmy być nawzajem szczęśliwy marnujemy na jakieś tanie gierki ze strachu przed upokorzeniem.

ojej. dziękuję Ci! strasznie się cieszę  że Ci się podobają. dziękuję Ci serdecznie za podpisywanie :   . pozdrawiam! teksty abstracion dodał komentarz: ojej. dziękuję Ci! strasznie się cieszę, że Ci się podobają. dziękuję Ci serdecznie za podpisywanie : )). pozdrawiam! do wpisu 31 maja 2010
jasne  że mi się podobają. jest w nich tyle mądrości. naprawdę  są fascynujące. gratuluję Ci! i oby tak dalej :   . teksty abstracion dodał komentarz: jasne, że mi się podobają. jest w nich tyle mądrości. naprawdę, są fascynujące. gratuluję Ci! i oby tak dalej : )). do wpisu 31 maja 2010
przyprowadziła Go do domu i... teksty

abstracion dodano: 31 maja 2010

przyprowadziła Go do domu i przedstawiając swojej mamie, tryskała podekscytowaniem. przedstawiła Go, jako miłość swojego życia. jako ten najgłębszy wdech szczęścia.

pozwalam Ci się mną bawić.... teksty

abstracion dodano: 31 maja 2010

pozwalam Ci się mną bawić. wykorzystywać. odzieram się dla Ciebie z mojej kobiecej dumy, która kiedyś dla mnie była najwyższą wartością.

bądź dobrą. postępującą według... teksty

abstracion dodano: 31 maja 2010

bądź dobrą. postępującą według swoich zasad. w świecie kipiącym fałszem. wyprutym do czci możliwości zakłamaniem ludzkich podświadomości. chciej dobrze dla tych, którzy najchętniej wbiliby Ci nóż w plecy przy pierwszej nadarzającej się ku temu okazji.

pozwolę Ci odejść. pozwolę. ale... teksty

abstracion dodano: 30 maja 2010

pozwolę Ci odejść. pozwolę. ale najpierw patrząc mi prosto w oczy, wykrzycz, że nic nie znaczę. wykrzycz, że nawet to kiedy wtulałam się w Twój dwudniowy zarost było nieporozumieniem. pozwolę Ci odejść. pozwolę, jeżeli mi udowodnisz, że postępujesz zgodnie z sercem. że nie stawiasz się mu na przeciw ze względu na swoją chorą dumę, tym samym odbierając mi szansę na szczęście.

chciałabym mieć w głowie  taki... teksty

abstracion dodano: 30 maja 2010

chciałabym mieć w głowie, taki mini aparat. porobiłabym zdjęcia każdemu z tych najpiękniejszych wspomnień. stwarzając tym samym najpiękniejszy album pod słońcem.

dorosłam. pluszowe misie zamieniłam... teksty

abstracion dodano: 30 maja 2010

dorosłam. pluszowe misie zamieniłam na mężczyzn. colę na tanie wino. zamiast sprawdzać czy w opakowaniu płatków jest zabawka, zaczęłam popalać papierosy przy ich jedzeniu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV