głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
abstracion zgadza się : . jeden z niewielu. dziękuję Ci ślicznie! : nie wiem czego to jest kwestia ale kiedy przechodzę przez ulicę i się do kogoś uśmiecham to patrzą na m

abstracion

abstracion.moblo.pl
zgadza się : . jeden z niewielu. dziękuję Ci ślicznie! :
zgadza się : . jeden z niewielu. dziękuję Ci ślicznie! : teksty abstracion dodał komentarz: zgadza się : ). jeden z niewielu. dziękuję Ci ślicznie! :* do wpisu 7 czerwca 2010
nie wiem czego to jest kwestia ale... teksty

abstracion dodano: 7 czerwca 2010

nie wiem czego to jest kwestia, ale kiedy przechodzę przez ulicę i się do kogoś uśmiecham to patrzą na mnie jak na niezrównoważoną psychicznie. kiedy poproszę jedną z bliskich mi osób o głupie przytulenie się, pytają czy oszalałam. a później mówią o empatii, wzajemnym szacunku czy dobroci płynącej prosto z serca i chęci pomocy drugiej osobie. nic tylko wybuchnąć bezwzględnym śmiechem.

nie potrafiłam przepraszać. nigdy... teksty

abstracion dodano: 7 czerwca 2010

nie potrafiłam przepraszać. nigdy nie wyciągałam ręki jako pierwsza. wolałam nie odzywać się do końca dni, niż podejść i przyznać się do winy. uciszałam wyrzuty sumienia, twierdząc że niczego nie żałuję. właśnie w stosunku do Niego, zrobiłam wyjątek. złamałam swoje zasady. odarłam się z godności. zauważyłam, że go tracę i wbrew sobie postanowiłam go odzyskać. pierwszy raz opowiedziałam komuś z detalami o tym co czuję. o tym jak żałuję. trzęsłam się w obawie, że to wykorzysta. nie wiedząc ile kosztowało mnie każde ze słów. obawiałam się, że nie doceni tego, że dla Niego złamałam własny życiowy dekalog. zrozumiał. docenił. jest tak jak dawniej. a do mnie dotarło, że czasem dla znajomości z osobą na której nam zależy warto przełożyć własny honor na dalszy plan. i najzwyczajniej w świecie przyznać się do popełnionego błędu. jeżeli osoba przed którą wypruwamy własne sumienie jest tego warta, zwyczajnie przebaczy. a my będziemy mogli doceniać ją na nowo.

ojej. cieszy mnie to bardzo : . to znaczy że mamy ze sobą wiele wspólnego. : dziękuję Ci serdecznie! teksty abstracion dodał komentarz: ojej. cieszy mnie to bardzo : ). to znaczy, że mamy ze sobą wiele wspólnego. :* dziękuję Ci serdecznie! do wpisu 7 czerwca 2010
miłość potrafi zaślepić na taką... teksty

abstracion dodano: 7 czerwca 2010

miłość potrafi zaślepić na taką skalę, że kiedy włoży Ci rękę pod bluzkę będziesz skakać z radości, uznając ten gest jako oznakę uczucia.

nadchodzi wieczór kiedy musisz... teksty

abstracion dodano: 7 czerwca 2010

nadchodzi wieczór, kiedy musisz wybierać. rozważasz wartości ludzi, zastanawiając się których będzie Ci brakować najmniej. żegnasz się z jednym tylko po to, aby nie stracić drugiego. właśnie wtedy dochodzi do Ciebie, jak przywiązujesz się do innych oddając im cząstkę siebie. tą, której już nigdy nie odzyskasz. możesz ją jedynie pielęgnować. nie w sobie. w innych.

w każdym z ludzi cenię coś innego.... teksty

abstracion dodano: 7 czerwca 2010

w każdym z ludzi cenię coś innego. z jednym mogę pożartować z drugim popłakać. z innym wymienić się poglądami na życie. każdy z ludzi jest znaczącym elementem w moim życiu. wszyscy tworzą całość, układanki - moje życie. kiedy gubisz jeden z elementów bo poświęcasz innemu zbyt wiele uwagi o owym zapominając, tracisz cząstkę siebie. zazdrość potrafi wyniszczyć Twoje szczęście. przychodzi moment, kiedy musisz wybierać. zdecydować który z ludzi jest dla Ciebie ważniejszy. nie potrafisz. bowiem każdy jest ważny. niepowtarzalny. każdego będzie Ci brakować równie bardzo. nie decydujesz. gubisz każdy z elementów. tych najcenniejszych. te bez których cała układanka, nie ma najmniejszego sensu.

mm. cudne. :  teksty abstracion dodał komentarz: mm. cudne. : * do wpisu 7 czerwca 2010
ale tam nikt się nie obraził bo nie napisał jej sms'a : D. chodziło o to że zwyczajnie przestał się do niej odzywać. zniknął bez żadnych wyjaśnień. o to mi chodziło xd. coś mi nie wyszedł przekaż : D. teksty abstracion dodał komentarz: ale tam nikt się nie obraził, bo nie napisał jej sms'a : D. chodziło o to, że zwyczajnie przestał się do niej odzywać. zniknął bez żadnych wyjaśnień. o to mi chodziło xd. coś mi nie wyszedł przekaż : D. do wpisu 7 czerwca 2010
siedziała na opustoszałej łące... teksty

abstracion dodano: 7 czerwca 2010

siedziała na opustoszałej łące bawiąc się kosmykiem swoich złotych włosów z nadzieją, że tego lata też podbiegnie do niej z koszem truskawek, wiedząc jak je uwielbia. i że po raz kolejny, częstując ją jedną z nich, wyzna miłość.

psychiczne uzależnienie od drugiej... teksty

abstracion dodano: 7 czerwca 2010

psychiczne uzależnienie od drugiej osoby. podświadomość nie pozwalająca Ci o niej zapomnieć, nawet podczas wywieszania prania. kupujesz jego perfumy i wąchasz każdego wieczoru, żeby chociaż przez chwilę poczuć jego obecność. śpisz w jego bluzie, którą Ci podarował kiedy jeszcze byliście razem, wtulając się w nią z nadzieją, że uda Ci się oszukać wspomnienia. do dzisiaj nosisz jego zdjęcie w portfelu, wywołując płacz za każdym razem, gdy płacisz przy kasie. choroba, zwana miłością.

http: abstracion.blogspot.com... teksty

abstracion dodano: 7 czerwca 2010

http://abstracion.blogspot.com/ - OPUBLIKOWAŁAM MOJĄ 'OPOWIEŚĆ'. nie wiem co z tego wyszło. jakieś coś. komentujcie i piszcie co sądzicie, bo strasznie jestem ciekawa Waszych opinii : ). mam nadzieję, że nie zawiodłam. ale proszę nie spodziewajcie się cudów bo nie potrafię pisać w tak długiej formie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV