głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
abstracion spotykając go zrozumiałam że przez całe życie nie wierzyłam w coś co zdarza się naprawdę. przyszedł nabałaganił odszedł. a ja teraz siedzę upychając łzy po kąta

abstracion

abstracion.moblo.pl
spotykając go zrozumiałam że przez całe życie nie wierzyłam w coś co zdarza się naprawdę.
spotykając go  zrozumiałam  że... teksty

abstracion dodano: 22 maja 2010

spotykając go, zrozumiałam, że przez całe życie nie wierzyłam w coś co zdarza się naprawdę.

przyszedł  nabałaganił  odszedł.... teksty

abstracion dodano: 22 maja 2010

przyszedł, nabałaganił, odszedł. a ja teraz siedzę upychając łzy po kątach i zamiatając irracjonalne wspomnienia pod dywan.

nie każ mi mówić o tym co do... teksty

abstracion dodano: 21 maja 2010

nie każ mi mówić o tym co do Ciebie czuję. braki zahamowań mojego serca, są niepojęte dla ludzkiego rozumu.

dlaczego to my mamy cierpieć... teksty

abstracion dodano: 21 maja 2010

dlaczego to my mamy cierpieć, wylewając ocean łez? nie przesypiać nocy, dławiąc się wspomnieniami? zamieńmy się rolami z mężczyznami. zacznijmy się zabawiać, każdym napotkanym facetem, bez skrupułów. wykorzystujmy i pozostawiajmy bez słowa. jeździjmy na kilka frontów, mając w poważaniu ich uczucia. wpisując w swoich magicznych notesikach 'zaliczony-odstawiony'. zero zaangażowania, emocji. wypierzmy się ze wszelkiego uczucia i bądźmy bezwzględne do granic możliwości. niech choć przez ułamek sekundy zastanowią się, jak to jest płakać z powodu nieodwzajemnionych uderzeń serca.

masz nade mną tą paranoiczną... teksty

abstracion dodano: 21 maja 2010

masz nade mną tą paranoiczną władzę. jesteś w stanie zepsuć mi cały dzień, uśmiechając się do jednej z koleżanek z klasy, wspominając o urodziwej blondynce, którą spotkałeś wczoraj na przystanku. potrafisz, doprowadzić mnie do łez, przytulając swoją byłą. nienawidzę Cię za to.

budzisz się naga  kolejnego z... teksty

abstracion dodano: 20 maja 2010

budzisz się naga, kolejnego z pochmurnych poranków obok swojego byłego zastanawiając się, gdzie podziałaś rozum, ubiegłej nocy.

gdyby przyznawali medal za robienie z... teksty

abstracion dodano: 20 maja 2010

gdyby przyznawali medal za robienie z siebie niepoprawnej desperatki przed facetami, to za pewne stałabym na najwyższym podeście. w kategorii - 'mistrzyni świata'.

  nie wierzę  że to piszę  ale ...... teksty

abstracion dodano: 20 maja 2010

* nie wierzę, że to piszę, ale ... po nakłonieniu przez kilkoro z Was, zdecydowałam się na napisanie czegoś dłuższego : ))). nie będzie to na pewno książka, ale coś ala opowieść (?). zobaczymy jakie będą tego skutki. na pewno zajmie mi to trochę czasu. piszę o tym ponieważ w konsekwencji mojego niekonwencjalnego pomysłu, moje wpisy na moblo, będą się teraz pojawiać nieco rzadziej. (; jak już skończę, (o ile w ogóle do tego dojdzie) to na pewno Was o tym powiadomię : )). dzięki za natchnienie : **.

te absurdalne palpitacje serca.... teksty

abstracion dodano: 19 maja 2010

te absurdalne palpitacje serca. automatycznie podniesione kąciki ust i abstrakcyjne stado motyli buszujące gdzieś pod żołądkiem w Twoim zdrętwiałym ciele. tak zachowuje się organizm na widok kogoś, na kim nam zwyczajnie w świecie zależy. stanowczo za bardzo.

z facetami jest jak z ciastkami.... teksty

abstracion dodano: 18 maja 2010

z facetami jest jak z ciastkami. wiesz, że Ci szkodzą, ale i tak je jesz. bez opamiętania się nimi delektujesz, a później ponosisz konsekwencje. w przypadku mężczyzn - nieprzespane noce. w przypadku ciastek - dodatkowe centymetry w biodrach.

Jego tęczówki przeszywało czyste... teksty

abstracion dodano: 18 maja 2010

Jego tęczówki przeszywało czyste pragnienie, powiedzenia mi czegoś, czego nie był w stanie dobrać w słowa. właśnie wtedy mnie pocałował, wyjaśniając każde z niedopowiedzeń.

od dzisiaj będę tylko wzruszać... teksty

abstracion dodano: 18 maja 2010

od dzisiaj będę tylko wzruszać ramionami, na każde 'kocham Cię' w moją stronę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV