głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
abstracion ajaj. schlebiasz mi cholernie! strasznie się cieszę że udało mi się kogoś 'nakłonić' do założenia konta na moblo. dziękuję Ci serdecznie i zapraszam do dalszego

abstracion

abstracion.moblo.pl
ajaj. schlebiasz mi cholernie! strasznie się cieszę że udało mi się kogoś 'nakłonić' do założenia konta na moblo. dziękuję Ci serdecznie i zapraszam do dalszego cz
ajaj. schlebiasz mi cholernie! strasznie się cieszę że udało mi się kogoś 'nakłonić' do założenia konta na moblo.  dziękuję Ci serdecznie i zapraszam do dalszego czytania. :  a i powodzenia w pisaniu bo idzie Ci naprawdę super. oby tak dalej :  . teksty abstracion dodał komentarz: ajaj. schlebiasz mi cholernie! strasznie się cieszę, że udało mi się kogoś 'nakłonić' do założenia konta na moblo. (; dziękuję Ci serdecznie i zapraszam do dalszego czytania. : * a i powodzenia w pisaniu, bo idzie Ci naprawdę super. oby tak dalej : )). do wpisu 24 maja 2010
chce Cię pragnie Cię. ale Ty... teksty

abstracion dodano: 24 maja 2010

chce Cię, pragnie Cię. ale Ty jesteś obojętna w obawie, że po raz kolejny stracisz swoje jedyne serce. decydujesz się na miłość pomimo woli swojego rozumu. podchodzisz do Niego i rzucając się mu na szyję, zaczynasz obejmować jak skończona desperatka, której brak miłości. właśnie wtedy, gwałtownie zsuwa Twoje dłonie z karku, tłumacząc, że podjęta przez Ciebie decyzja, została podjęta stanowczo za późno.

Twoje źrenice przeszyte... teksty

abstracion dodano: 24 maja 2010

Twoje źrenice przeszyte bezpodstawną zazdrością nie dodają Ci uroku, kochanie.

nadchodzi dzień kiedy siadasz... teksty

abstracion dodano: 24 maja 2010

nadchodzi dzień, kiedy siadasz niezdarnie po turecku na środku swojego puszystego dywanu, uświadamiając sobie, że spieprzyłaś wszystko co tylko możliwe. teraz pozostało Ci jedynie, ponoszenie konsekwencji swoich czynów i żałowanie każdego z posunięć.

najgorszą odpowiedzią na te dwa na... teksty

abstracion dodano: 24 maja 2010

najgorszą odpowiedzią na te dwa na pozór zwyczajnie, jednak niezwykle znaczące słowa, nie jest szyderczy śmiech czy wyzwanie od najgorszych, frustratek. najgorszą odpowiedzią, są słowa 'za późno'. właśnie wtedy, dochodzi do Ciebie, że miałaś szansę na bycie szczęśliwą, ale jej nie wykorzystałaś.

jesteś szczęśliwa. początkowo nie... teksty

abstracion dodano: 24 maja 2010

jesteś szczęśliwa. początkowo nie możesz w to uwierzyć. tkwisz w obawie, że przyznając się do szczęścia, stracisz je. główkujesz nad tym, jak je zatrzymać. właśnie wtedy, bezkarnie przecieka Ci przez palce, a Ty budzisz się po raz kolejny z przepełniającą Cię pustką. śpieszmy się cieszyć szczęściem, zamiast zamartwiać się, że wkrótce odejdzie.

czułam bezczelnie emanującą ze... teksty

abstracion dodano: 23 maja 2010

czułam bezczelnie emanującą ze mnie euforię, smakując Jego ust pozostawionych na mojej filiżance.

patrząc beznamiętnie na jego usta... teksty

abstracion dodano: 23 maja 2010

patrząc beznamiętnie na jego usta przepełnione urodziwym uśmiechem, uznałam, że jestem najszczęśliwszą osobą pod słońcem. mogłam bezkarnie na nie patrzeć. uwielbiałam je. szczególnie w momentach, kiedy szeptały o swoim uczuciu.

przysięgłam sobie że będę... teksty

abstracion dodano: 23 maja 2010

przysięgłam sobie, że będę twarda jak żelki z biedronki i Cię nie pokocham!

wolę żałować że coś zrobiłam... teksty

abstracion dodano: 22 maja 2010

wolę żałować, że coś zrobiłam niż, że czegoś nie zrobiłam. bo nie wykorzystane szanse bolą znacznie bardziej, niż popełnione błędy.

spotykając go zrozumiałam że... teksty

abstracion dodano: 22 maja 2010

spotykając go, zrozumiałam, że przez całe życie nie wierzyłam w coś co zdarza się naprawdę.

przyszedł nabałaganił odszedł.... teksty

abstracion dodano: 22 maja 2010

przyszedł, nabałaganił, odszedł. a ja teraz siedzę upychając łzy po kątach i zamiatając irracjonalne wspomnienia pod dywan.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV