głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
abstracion dziękuję Ci za te wszystkie słowa które mi napisałaś. fakt że ktoś ma o mnie takie a nie inne zdanie wiele dla mnie znaczy. dziękuję Ci. a co sytuacji o której

abstracion

abstracion.moblo.pl
dziękuję Ci za te wszystkie słowa które mi napisałaś. fakt że ktoś ma o mnie takie a nie inne zdanie wiele dla mnie znaczy. dziękuję Ci. a co sytuacji o której pisała
dziękuję Ci za te wszystkie słowa  które mi napisałaś. fakt  że ktoś ma o mnie takie a nie inne zdanie wiele dla mnie znaczy. dziękuję Ci. a co sytuacji o której pisałam  to uległa znacznej zmianie   niestety na gorsze. cieszę się  że chociaż Tobie udało się z niej dobrze wybrnąć. pozdrawiam. teksty abstracion dodał komentarz: dziękuję Ci za te wszystkie słowa, które mi napisałaś. fakt, że ktoś ma o mnie takie a nie inne zdanie wiele dla mnie znaczy. dziękuję Ci. a co sytuacji o której pisałam, to uległa znacznej zmianie - niestety na gorsze. cieszę się, że chociaż Tobie udało się z niej dobrze wybrnąć. pozdrawiam. do wpisu 6 maja 2010
zaskakujący jest fakt  że jestem w... teksty

abstracion dodano: 5 maja 2010

zaskakujący jest fakt, że jestem w stanie się dla Ciebie poniżyć przyznając się do miłości, po tym jak mnie potraktowałeś. pomimo tego, że moja kobieca duma z której się dla Ciebie odzieram jest dla mnie jedną z najistotniejszych rzeczy.

otwierać po raz kolejny ten sam... teksty

abstracion dodano: 5 maja 2010

otwierać po raz kolejny ten sam rozdział w swoim życiu. popełniać po raz kolejny te same błędy. ponosić po raz kolejny te same konsekwencje. trzeba być nienormalnym, żeby to zrobić. trzeba być zakochanym, aby się na to zdecydować.

kochaj mnie. nie ważne  że to... teksty

abstracion dodano: 5 maja 2010

kochaj mnie. nie ważne, że to będzie plastikowa miłość pełna zakłamania bez krzty prawdy. nie ważne, że później będę zalewać noce łzami i nie nadążę z wycieraniem rozmazanego tuszu, zapominając o oddychaniu. kochaj mnie. wolę być szczęśliwa przez chwilę, a później cierpieć niż nie być wcale i spać spokojnie.

znowu zaczęłam analizować Twoje... teksty

abstracion dodano: 4 maja 2010

znowu zaczęłam analizować Twoje spojrzenia podczas picia zielonej herbaty pomimo, że nie powinnam.

powrót byłego  wtedy gdy już... teksty

abstracion dodano: 4 maja 2010

powrót byłego, wtedy gdy już prawie zapomniałaś, kakao znowu nabrało smaku, a Ty na nowo zaczęłaś malować rzęsy tuszem jest dowodem na ironię losu.

 wróciłam. dziękuję za wszystkie... teksty

abstracion dodano: 4 maja 2010

*wróciłam. dziękuję za wszystkie komentarze. nawet nie zdajecie sobie sprawy ile znaczy dla mnie fakt, że ktoś czyta zwyczajnie - o moich uczuciach. chciałam odejść, ale w moim życiu znowu zaczęło się komplikować i muszę jakoś dać upust emocjom, a dzięki moblo i temu, że czytacie to co piszę - udaje mi się. dziękuję za to, że ze mną jesteście. dziękuję za wszystko. ; *.

zakochujesz się ze wzajemnością... teksty

abstracion dodano: 4 maja 2010

zakochujesz się ze wzajemnością bądź bez. albo jesteś nieszczęśliwa od samego początku albo łudzisz się, że jesteś przez pewien okres czasu. świata poza nim nie widzisz. robisz dla niego wszystko, będąc na każde zawołanie - wkońcu Go kochasz, a miłość wymaga poświęceń. łudzisz się, że będziesz szczęśliwa do końca życia, planując ze swoim wybrankiem ślub. nadchodzi dzień, kiedy okazuje się skończonym dupkiem jak każdy poprzedni. zostawia Cię, a Ty w ramach desperacji cierpisz na bezsenność a opuchnięte oczy i rozmazany tusz, są standardem. w końcu nadchodzi moment, kiedy zaczynasz się zbierać wmawiając sobie, że po prostu nie jest Ciebie wart. starasz się posklejać swoją podświadomość w całość. jesteś gotowa, aby się uśmiechnąć bo zapomniałaś o szczęściu które Ci odebrano. zaczyna Cię na nowo interesować sukienka którą masz na sobie i Twoje włosy podczas wiatru. i co wtedy? On zjawia się ponownie, a sielanka zaczyna się na nowo. nie potrafisz się mu oprzeć, mając świadomość konsekwencji

właśnie teraz  gdy udało mi się... teksty

abstracion dodano: 4 maja 2010

właśnie teraz, gdy udało mi się okiełznać moje irracjonalne serce przychodzisz po raz kolejny, niszcząc silną wolę mojego mięśnia pompującego krew.

znowu patrzysz na mnie tym... teksty

abstracion dodano: 4 maja 2010

znowu patrzysz na mnie tym uwodzicielsko speszonym wzrokiem, mówiąc mi jaka jestem nieziemska. nabieram się po raz kolejny, wiedząc jak łgasz. zdając sobie sprawę, że wchodzenie drugi raz do tej samej rzeki jest absurdem. skazywać się na cierpienie w imię miłości? mimowolnie - jak najbardziej.

 ODCHODZĘ. TAK  TAK. NA JAKIŚ CZAS... teksty

abstracion dodano: 30 kwietnia 2010

*ODCHODZĘ. TAK, TAK. NA JAKIŚ CZAS ODCHODZĘ Z MOBLO. WIĘC W NAJBLIŻSZYM CZASIE NIE BĘDĄ SIĘ POJAWIAĆ NOWE WPISY NA MOIM PROFILU. MOŻE WRÓCĘ, RACZEJ. DZIĘKUJĘ WAM ZA WSZYSTKO. BYŁO MI BARDZO MIŁO, PRZEBYWAĆ TU Z WAMI I DZIELIĆ SIĘ TYM CO CZUJĘ. UBÓSTWIAM WAS I DZIĘKUJĘ JESZCZE RAZ. TRZYMAJCIE SIĘ CIEPŁO ;*. abstracion.

'jestem desperatką. z brakiem... teksty

abstracion dodano: 28 kwietnia 2010

'jestem desperatką. z brakiem jakiejkolwiek racjonalności. budzę się w środku nocy i biorąc szklankę mineralnej do dłoni pałętam się po całym domu z nadzieją, że w końcu zgubię Cię gdzieś po drodze. otwieram okno mojego pokoju na oścież nie zważając na deszcz. siadam na parapecie, zachłystując się chłodnym powietrzem. wpatruję się w księżyc, który jest równie beznamiętny jak Twoje źrenice na mój widok. wychylam się za okno. czuję jak wiatr lekko podwiewa moje włosy, a deszcz delikatnie uderza o moje powieki. świat z takiej wysokości w środku nocy, wygląda niezwykle. zapomnę tak jak obiecałam. pozbędę się podświadomości w której gościsz na stałe. poddaję się. z miłością nie wygram. kochałam Cię. dotrzymuję obietnicy. zapominam.' - przeczytał z trudnością rozmazane literki atramentu na kawałku papieru, leżący na owym parapecie. znajdując ją ówcześnie martwą na chodniku przed jej własnym domem. sąsiedzi zeznali, że spadała z okna krzycząc Jego imię.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV