głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
abstracion najtrudniej jest kochać tych którzy tej miłości potrzebują najbardziej. szkoda że Ci tego nie powiedziałam zanim odszedłeś tłumacząc się że zbyt trudno mnie koc

abstracion

abstracion.moblo.pl
najtrudniej jest kochać tych którzy tej miłości potrzebują najbardziej. szkoda że Ci tego nie powiedziałam zanim odszedłeś tłumacząc się że zbyt trudno mnie ko
najtrudniej jest kochać tych... teksty

abstracion dodano: 12 stycznia 2010

najtrudniej jest kochać tych, którzy tej miłości potrzebują najbardziej. - szkoda, że Ci tego nie powiedziałam, zanim odszedłeś, tłumacząc się, że zbyt trudno mnie kochać.

jeszcze wrócisz  gdy tamtej otworzą... teksty

abstracion dodano: 12 stycznia 2010

jeszcze wrócisz, gdy tamtej otworzą się, oczy. zobaczysz. wrócisz, będziesz chciał znowu się zabawić, a ja wtedy zaśmieję ci się w twarz, tak samo jak ty mi, gdy powiedziałam, że kocham.

wiesz co.?  poddaję się. już nie... teksty

abstracion dodano: 12 stycznia 2010

wiesz co.? poddaję się. już nie mam więcej siły, udawać, jaka jestem szczęśliwa i płakać, po kątach, tak aby nigdy nie zauważył. już nie mogę. przyznaję, że cholernie boli, mnie to co mi zrobiłeś i sobie nie radzę. nie radzę sobie z moją podświadomości, wspomnieniami, z sercem. nie radzę sobie z samą sobą. tak, właśnie do takiego stanu mnie doprowadziłeś, i od dziś taką będziesz mnie oglądać, bo ja już nie mam sił, udawać, że jest zajebiście, chociaż jest najgorzej jak tylko może. przestanę się sztucznie uśmiechać, zacznę otwarcie, płakać z bezsilności, jak robię to gdy jestem sama. koniec udawania.

wierzę  że przyjdzie taka noc  gdy... teksty

abstracion dodano: 12 stycznia 2010

wierzę, że przyjdzie taka noc, gdy zawołasz mnie.

czekam na nadziei głos  któremu... teksty

abstracion dodano: 12 stycznia 2010

czekam na nadziei głos, któremu oddam się bezpowrotnie.

już nie patrzysz na mnie tak jak... teksty

abstracion dodano: 12 stycznia 2010

już nie patrzysz na mnie tak jak kiedyś. już nie patrzysz wcale. teraz to ją każdego dnia otulasz, opiekuńczym wzrokiem, który samym spojrzeniem daje poczucie bezpieczeństwa. brak mi go. zazdroszczę jej. ale to nic, przecież jestem silna ... a moje łzy, o niczym nie świadczą.

kawa i muzyka  są moim życiem.... teksty

abstracion dodano: 11 stycznia 2010

kawa i muzyka, są moim życiem. kiedyś byłeś nim, ty jednak nie spisałeś się tak jak trzeba. co do moich używek, mogę mieć pewność, że nigdy nie zostawią mnie dla innej.

oczekuję stabilizacji uczuciowej... teksty

abstracion dodano: 11 stycznia 2010

oczekuję stabilizacji uczuciowej, czy ktoś z tutaj zebranych, jest mi ją w stanie zapewnić.? - tak jak się spodziewałam.

najbardziej bolą wspomnienia... teksty

abstracion dodano: 11 stycznia 2010

najbardziej bolą wspomnienia, którymi dławię się każdego wieczoru. nie, nie te nieprzyjemne. tylko te najlepsze. właśnie te bolą najbardziej. bo najgorsza jest świadomość, że minęło coś pięknego, co już więcej nie będzie miało szansy się powtórzyć.

ja ci nawet zapłacę  ale proszę... teksty

abstracion dodano: 11 stycznia 2010

ja ci nawet zapłacę, ale proszę kochaj!

nocami płakała w poduszkę  chcąc... teksty

abstracion dodano: 11 stycznia 2010

nocami płakała w poduszkę, chcąc stłumić swój krzyk. było jej lepiej. uwalniała zbędne emocje. jednak wszystkie znów powracały, a łzy znów napływały do oczu, gdy tylko ponownie go zobaczyła.

najpiękniejszą  świadomością... teksty

abstracion dodano: 11 stycznia 2010

najpiękniejszą, świadomością, jest ta, że ktoś nas kocha. gdy, ten ktoś przestaje, a świadomość, znika, życie z pięknego staje, się brutalne. brutalne, dla naszej psychiki i serca.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV