głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
abstracion bo ty nie zdajesz sobie sprawy z tego że po spotkaniu z Tobą gdy wracam do domu odpalam papierosa zaciągam się i obsesyjnie interpretuję każde Twoje słowo. anal

abstracion

abstracion.moblo.pl
bo ty nie zdajesz sobie sprawy z tego że po spotkaniu z Tobą gdy wracam do domu odpalam papierosa zaciągam się i obsesyjnie interpretuję każde Twoje słowo. analiz
bo ty nie zdajesz sobie sprawy z... teksty

abstracion dodano: 19 luty 2010

bo ty nie zdajesz, sobie sprawy z tego, że po spotkaniu z Tobą, gdy wracam, do domu, odpalam papierosa, zaciągam się i obsesyjnie interpretuję, każde Twoje słowo. analizuję, każde Twoje spojrzenie i każdy, bez wyjątku, gest. godzinami, siedząc, na parapecie, zastanawiam, się gdzie popełniłam błąd. co zrobiłam, źle, że teraz traktujesz mnie w taki sposób.

na pytanie czym sobie zasłużyłam... teksty

abstracion dodano: 19 luty 2010

na pytanie, czym sobie zasłużyłam, na takie traktowanie, potrafiłeś, tylko wybuchnąć, śmiechem. może dlatego, że nie ma powodu.? może dlatego, że Twoja nienawiść, nie ma uzasadnienia.?

nie jestem w stanie wymazać twoje... teksty

abstracion dodano: 18 luty 2010

nie jestem w stanie wymazać, twoje dotyku z moich myśli, ani twoich słów z mojego serca, wybacz, że nadal Cię kocham. to silniejsze ode mnie.

podszedł do niej i spytał jak się... teksty

abstracion dodano: 18 luty 2010

podszedł, do niej i spytał jak się czuje. stanęła jak wryta, nie wiedząc co odpowiedzieć. po chwili zastanowienia, odpowiedziała, że czuje się świetnie i wybuchła histerycznym śmiechem. kiedy odszedł, zaczęła zanosić, się płaczem, z bezsilności.

obudź się księżniczko. bal... teksty

abstracion dodano: 18 luty 2010

obudź, się księżniczko. bal, życia się skończył. a ty znów, jesteś nikim.

czekoladowym wzrokiem do mnie mów. teksty

abstracion dodano: 18 luty 2010

czekoladowym, wzrokiem, do mnie mów.

twoje czarne zimne martwe oczy... teksty

abstracion dodano: 18 luty 2010

twoje, czarne, zimne, martwe oczy, kradną, ze mnie resztki tchu.

powoli sklejam każdy z miliarda... teksty

abstracion dodano: 18 luty 2010

powoli, sklejam, każdy z miliarda kawałków, na które się rozpadłam, w całość.

moja sukienka w której tak mnie... teksty

abstracion dodano: 18 luty 2010

moja sukienka, w której, tak mnie uwielbiałeś, leży teraz na dnie szafy. nie założę, jej już więcej. zbyt wiele wiążę, z nią wspomnień.

stojąc na brzegu dryftu... teksty

abstracion dodano: 17 luty 2010

stojąc, na brzegu dryftu, zastanawiała się nad sensem, swojego istnienia. miała zrobić, kolejny, krok. zawahała, się. odpaliła, ostatniego papierosa. zaciągnęła się wspomnieniami. zaśmiała się życiu w twarz. uznała, że jedynym, rozwiązaniem, pozbycia się wspomnień, będzie skoczenie. pochyliła się. uśmiechając się, skoczyła. spadając, widziała, przed oczami, słowa 'naiwność', 'bezsilność'. wpadając do oceanu, krzyknęła z rozpaczy, ostatkami sił. krzyknęła 'strzeżcie się miłości'. były to jej ostatnie słowa. utonęła.

nie ufaj nikomu. zwłaszcza tym... teksty

abstracion dodano: 17 luty 2010

nie ufaj, nikomu. zwłaszcza, tym którzy się o to zaufanie starają. skoro, tak bardzo im na tym, zależy, chcą je wykorzystać.

potrzebuję kogoś do kogo będę... teksty

abstracion dodano: 16 luty 2010

potrzebuję, kogoś, do kogo będę mogła zadzwonić, o czwartej nad ranem i zacząć, przeklinać, na życie, płacząc z bezsilności, a on, nie rzuci słuchawką, tylko wyciągnie, mnie na spacer, w piżdżamie, boso, po śniegu, w ramach pocieszenia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV