głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
abstracion idąc wieczorem przez oświetloną pustą ulicę gdy nade mną wisi pomarańczowe od pruszącego mi tuż przed nosem śniegu zapalam kolejnego papierosa. rozmyślam nad ty

abstracion

abstracion.moblo.pl
idąc wieczorem przez oświetloną pustą ulicę gdy nade mną wisi pomarańczowe od pruszącego mi tuż przed nosem śniegu zapalam kolejnego papierosa. rozmyślam nad t
idąc wieczorem przez oświetloną... teksty

abstracion dodano: 16 luty 2010

idąc, wieczorem, przez oświetloną, pustą ulicę, gdy nade mną wisi, pomarańczowe, od pruszącego mi tuż, przed nosem, śniegu, zapalam, kolejnego papierosa. rozmyślam, nad tym, co mnie dzisiaj spotkało. staram, się wysunąć, wnioski, z tego co się wydarzyło, bo przecież, obiecałam, sobie, że będę uczyć, się na błędach. analizuje, każdą, sytuację, niczym, cenną lekcję, która ma mi pomóc, w rozgryzaniu, sensu życia. obsesyjnie, myślę, o każdym geście, słowie, i spojrzeniu, które miałam okazję, ujrzeć. uczę się. wierzę, że kiedyś, pojmę sens życia i znajdę rozwiązanie. znajdę, ściężkę, która zaprowadzi mnie do szczęścia. dym nikotynowy, buszuje w moich płucach, a śnieg pruszy, coraz intensywniej. mam ochotę iść, przed siebie, nadal rozmyślając. jednak, doskonale, wiem, że dane, jest mi się ocknąć, i wrócić, do praktyki. do szarej rzeczywistości, i tego całego burdelu, zwanego potocznie, życiem. teoria, jest przydatna, ale nie wypróbowana, w praktyce, nigdy nie zostanie potwierdzona.

moja babcia od małego powtarzała... teksty

abstracion dodano: 16 luty 2010

moja babcia, od małego powtarzała mi, że lepiej, gdy jesteśmy, kochani, niż gdy kochamy. dopiero dzisiaj, zrozumiałam, sens, jej słów. mówiła o miłości. tej nieodwzajemnionej.

już nawet się nie rozglądam jak... teksty

abstracion dodano: 16 luty 2010

już, nawet się nie rozglądam, jak przechodzę, przez ulicę. mam gdzieś, fakt, że wpadnę, pod samochód. już, mi na niczym nie zależy. na życiu, również. a nawet w szczególności.

nie jestem w nastroju do życia.... teksty

abstracion dodano: 16 luty 2010

nie jestem, w nastroju do życia. dajcie mi kakao w plastikowym, kubku, i tego bruneta o czekoladowych oczach, a może mój nastrój ulegnie zmianie.

miałam Ci powiedzieć że Cię... teksty

abstracion dodano: 16 luty 2010

miałam, Ci powiedzieć, że Cię kocham, podczas chwili zapomnienia. ale ocknęłam się, i sobie przypomniałam, że my się, przecież, nie znamy.

jak śmiesz po tym wszystkim... teksty

abstracion dodano: 16 luty 2010

jak śmiesz, po tym wszystkim, zarzucać, mi, że nie mam serca.?! po tym, ile wycierpiałam, wysłuchując, jaka jestem beznadziejna. po tym, jak się mną zabawiłeś. po tym, jak Cię kochałam. po tym, jak Cię, nadal, kocham.

nie masz bladego pojęcia o tym że... teksty

abstracion dodano: 16 luty 2010

nie masz bladego pojęcia, o tym, że jestem w stanie myśleć, o Tobie z większą częstotliwością, niż 60 razy na minutę.

nie wiem co to znaczy żyć dla... teksty

abstracion dodano: 16 luty 2010

nie wiem, co to znaczy żyć dla kogoś. ale wiem, co to znaczy, żyć kimś. i muszę przyznać, że to jest o wiele, bardziej, niebezpieczne. zarówno, dla serca jak i życia.

ja się w niekończące wybaczanie... teksty

abstracion dodano: 16 luty 2010

ja się, w niekończące wybaczanie, bawić, nie zamierzam. znajdź, sobie inną, bardziej naiwną, koleżankę.

proszę nie powtarzaj że kochasz.... teksty

abstracion dodano: 16 luty 2010

proszę, nie powtarzaj, że kochasz. następnym, razem, nie będę w stanie się powstrzymać, przed zaśmianiem, Ci się w twarz.

miałam tylko złą sekundę... teksty

abstracion dodano: 16 luty 2010

miałam, tylko złą, sekundę, minutę, godzinę, dzień, tydzień, miesiąc, rok, życie.

pozwól mu odjeść. jeśli wróci... teksty

abstracion dodano: 16 luty 2010

pozwól, mu odjeść. jeśli wróci - kocha Cię. jeśli, nie wróci - nigdy, nie kochał.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV