głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
abstracion doskonale wiem że na mnie nie zasługuję. zdaję sobie sprawę że nie jestem jedyną której mówi o tym jak bardzo kocha. nie zapomniałam że zdradził mnie z moją prz

abstracion

abstracion.moblo.pl
doskonale wiem że na mnie nie zasługuję. zdaję sobie sprawę że nie jestem jedyną której mówi o tym jak bardzo kocha. nie zapomniałam że zdradził mnie z moją przyja
doskonale wiem  że na mnie nie... teksty

abstracion dodano: 17 marca 2010

doskonale wiem, że na mnie nie zasługuję. zdaję sobie sprawę, że nie jestem jedyną, której mówi o tym, jak bardzo kocha. nie zapomniałam, że zdradził mnie z moją przyjaciółką. wiem, o tym wszystkim. mój rozum, to rozumie. podświadomość zdaje sobie z tego sprawę. ale serce, ma swoje racje.

chodź!   krzyknęła pociągając go... teksty

abstracion dodano: 17 marca 2010

chodź! - krzyknęła pociągając go za rękaw. - wypijemy, za moją naiwność i Twoją obojętność.

osunęła się pod nogami. nie... teksty

abstracion dodano: 17 marca 2010

osunęła się pod nogami. nie wiedziała co ma zrobić. jak zareagować. rodzicie, nie dali jej wskazówek, co zrobić, gdy zobaczy się swoją najlepszą przyjaciółkę, namiętnie całującą Twojego chłopaka. bądź chłopaka, namiętnie całującego Twoją przyjaciółkę. czasami, trudno to ustalić, jednak boli równie, mocno.

powiedziałeś  że kochasz. tym... teksty

abstracion dodano: 17 marca 2010

powiedziałeś, że kochasz. tym samym, sprawiłeś mnie najszczęśliwszą, na świecie, wiesz? kolejnego dnia, byłam wniebowzięta. nic do mnie, nie docierało. cieszyłam, się jak głupia z każdej drobnostki. moje szczęście, nie trwało zbyt długo. okazało, się, że nie tylko mnie mówisz jak bardzo kochasz. nie jestem tą, jedyną. jestem jedną z pięciu. najlepszy, był fakt, że potrafiłeś nawet w mojej obecności, wyznawać miłość innym. musiałam się dzielić moim szczęściem. ale, mój egoizm mi na to nie pozwolił.

ja po prostu uwielbiałam  te Twoje... teksty

abstracion dodano: 16 marca 2010

ja po prostu uwielbiałam, te Twoje bladoniebieskie spojrzenie. ja po prostu, tęsknie za Twoim wzrokiem. ja po prostu, kochałam te Twoje, tęczówki w niesamowitym kolorze, gdy były skierowany do światła. ale to jeszcze nie oznacza, że Cię kocham, czy coś. nie schlebiaj sobie, chłopcze.

jakie to uczucie  zniszczyć komuś... teksty

abstracion dodano: 16 marca 2010

jakie to uczucie, zniszczyć komuś życie, a później stać z boku, patrząc jak ten ktoś, zmierza ku końcowi? fajne?

a gdy  już zebrałam się w sobie i... teksty

abstracion dodano: 16 marca 2010

a gdy, już zebrałam się w sobie i byłam gotowa, by zrobić wszystko, okazało się, że nie mogę zrobić, już kompletnie nic.

niechcący nadepnęłam świat... teksty

abstracion dodano: 16 marca 2010

niechcący nadepnęłam świat, który leżał u moich stóp.

leżała na podłodze  słuchając... teksty

abstracion dodano: 16 marca 2010

leżała na podłodze, słuchając muzyki. szczęśliwa z życia, podśpiewywała jedną ze swoich ulubionych piosenek. szczęście, nie trwało zbyt długo. usłyszała, dźwięk telefonu. otwarła wiadomość ... przeczytała treść 'z nami koniec', łzy zaczęły napływać do jej oczu z niesamowitą częstotliwością. pomyślała, że chyba już nic gorszego, nie może jej spotkać. los, postanowił jej udowodnić, że jest w błędzie. dostała kolejną wiadomość. od tego samego nadawcy. tym razem o treści 'to nie było do Ciebie'.

może miałeś racje  zostawiając... teksty

abstracion dodano: 16 marca 2010

może miałeś racje, zostawiając mnie ... teraz przynajmniej mogę odetchnąć pełną piersią, a nie stresować się każdego dnia w obawie, że Cię stracę.

świetne.  : teksty abstracion dodał komentarz: świetne. (: do wpisu 16 marca 2010
przecież  nigdy nie było nas.... teksty

abstracion dodano: 16 marca 2010

przecież, nigdy nie było nas. każdy ten, raz gdy mówiłeś jak kochasz, był tylko efektem, moich nieprzespanych nocy. zmęczenia i braku kofeiny. oczywiście, kochanie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV