głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
abstracion kochał mnie tylko gdy był pod wpływem alkoholu. tylko gdy w jego żyłach płynęła szkocka. no gdy napił się czystej też zdarzało mu się powiedzieć że kocha. nasza

abstracion

abstracion.moblo.pl
kochał mnie tylko gdy był pod wpływem alkoholu. tylko gdy w jego żyłach płynęła szkocka. no gdy napił się czystej też zdarzało mu się powiedzieć że kocha.
kochał mnie tylko gdy był pod... teksty

abstracion dodano: 16 marca 2010

kochał mnie tylko, gdy był pod wpływem alkoholu. tylko, gdy w jego żyłach płynęła szkocka. no, gdy napił się czystej, też zdarzało mu się powiedzieć, że kocha.

nasza miłość opierała się na... teksty

abstracion dodano: 16 marca 2010

nasza miłość opierała się na mojej naiwności i Twojemu uzależnieniu od alkoholu.

kupił mi moją ulubioną gumę... teksty

abstracion dodano: 16 marca 2010

kupił mi moją ulubioną gumę balonową. nigdy nie zapomnę jego spojrzenia, gdy mi ją wręczał mówiąc, że uwielbia na mnie patrzeć, gdy jestem uśmiechnięta jak małe dziecko w sklepie ze słodyczami.

tak bardzo chcę zrozumieć sens... teksty

abstracion dodano: 16 marca 2010

tak bardzo chcę zrozumieć, sens życia, że nie widzę, go już wcale.

zapaliłam swoją lampkę nocną.... teksty

abstracion dodano: 16 marca 2010

zapaliłam swoją lampkę, nocną. wzięłam do ręki mój pamiętnik. zaczęłam w nim pisać, o tym jak bardzo cierpię, przez Ciebie. kolejnego dnia, gdy Cię spotkałam, wręczyłam Ci go. miałam nadzieję, że nareszcie zrozumiesz, jak to wszystko mnie cholernie boli. popatrzyłeś na mnie badawczym wzrokiem, otwierając pamiętnik. czytając moje uczucia przelane na papier, wybuchnąłeś niekontrolowanym śmiechem. zrozumiałam, że cierpisz na znieczulicę. a ja, kocham sukinsyna.

dziękuję za podpisywanie moich wpisów! bardzo doceniam fakt że potrafisz uszanować czyjąś pracę. : pozdrawiam! teksty abstracion dodał komentarz: dziękuję za podpisywanie moich wpisów! bardzo doceniam, fakt, że potrafisz uszanować czyjąś pracę. (: pozdrawiam! do wpisu 16 marca 2010
uszanuję Twój wybór. wybrałeś... teksty

abstracion dodano: 16 marca 2010

uszanuję Twój wybór. wybrałeś inną. uszanuję, ale nigdy się z tym nie pogodzę. pamiętaj o tym, gdy znajdziesz zwłoki, swojej dziewczyny.

ostatnim tchem krzyknęła jakim... teksty

abstracion dodano: 16 marca 2010

ostatnim tchem, krzyknęła jakim jest podłym sukinsynem. umierała z nadzieją, że do końca życia, będzie ją miał na sumieniu.

ja Twoich wpisów to w ogóle nie komentuję bo są tak świetne że nie jestem w stanie : . na poważnie bardzo mi się podobają. a ten w szczególności.  teksty abstracion dodał komentarz: ja Twoich wpisów, to w ogóle nie komentuję, bo są tak świetne, że nie jestem w stanie : >. na poważnie, bardzo mi się podobają. a ten w szczególności. (; do wpisu 16 marca 2010
dziękuję ślicznie  . mnie się Twoje również podobają : . teksty abstracion dodał komentarz: dziękuję ślicznie ;*. mnie się Twoje, również podobają : >. do wpisu 16 marca 2010
był powodem do mojego codziennego... teksty

abstracion dodano: 16 marca 2010

był powodem do mojego codziennego wstawania z łóżka. to na jego widok, moje serce zamieniało się w wirującą pralkę. to on, najpiękniej na świecie mówił, jak bardzo boi się miłości. to właśnie, on był autorem każdego mojego uśmiechu. to dzięki niemu, potrafiłam doceniać, to co miałam. był całym, moim szczęściem. wszystkim, tym co miałam. pisząc, to z pewnej perspektywy czasowej, z uśmiechem na twarzy, dochodzę do wniosku, że jest mi żal, to wszystko pisać, w czasie przeszłym, a nie teraźniejszym.

nie chcę Cię więcej widzieć!... teksty

abstracion dodano: 16 marca 2010

nie chcę Cię więcej widzieć! - wykrzyczała. biegła przed siebie, płacząc. chciała uciec, gdzieś, gdzie nikt nie będzie w stanie jej znaleźć. - a on, stał nie rozumiejąc, dlaczego tak powiedziała. nie rozumiał, że czasami wolimy kogoś zostawić, właśnie dlatego, że kochamy. stanowczo za bardzo.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV