głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [19565] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [19565]

Znowu zaczęłam myśleć  a to jest czynność  która w zestawieniu z moją osobą daje najgorsze wyniki.

smutaaas dodano: 28 października 2014

Znowu zaczęłam myśleć, a to jest czynność, która w zestawieniu z moją osobą daje najgorsze wyniki.

Hah  dlaczego z każdym kolesiem który mi się podoba musi być coś nie tak? Liczyłam na fajną znajomość i w sumie gada mi się z Tobą świetnie  gdyby nie to że na co dzień to inna jest u twojego boku. W sumie to nie rozumiem  po co takie rozmowy ze mną? po co wykazujesz aż takie zainteresowanie?  Chcesz ciepła w domu jednocześnie ognia na mieście   śmieszne  ja bym się nie dała tak traktować.

zrozummnie dodano: 28 października 2014

Hah, dlaczego z każdym kolesiem,który mi się podoba musi być coś nie tak? Liczyłam na fajną znajomość i w sumie gada mi się z Tobą świetnie, gdyby nie to,że na co dzień to inna jest u twojego boku. W sumie to nie rozumiem, po co takie rozmowy ze mną? po co wykazujesz aż takie zainteresowanie? "Chcesz ciepła w domu jednocześnie ognia na mieście", śmieszne, ja bym się nie dała tak traktować.

klimatyzacja srodmiescie warszawa Mierzy naprawde niezwykle dziesieciu cali przez 22 cali przez 43 cali przy przechowywaniu i wazy 51 kilogramow niesamowitym klimatyzacja warszawa Takie zdrobnienie slad i waga oznacza  ze moze byc szybko i latwo przenoszone lub gromadzone przez prawie   http:  www.klimatyzacjawentklima.pl klimatyzacja srodmiescie

cyaq dodano: 28 października 2014

klimatyzacja srodmiescie warszawa Mierzy naprawde niezwykle dziesieciu cali przez 22 cali przez 43 cali przy przechowywaniu i wazy 51 kilogramow niesamowitym klimatyzacja warszawa Takie zdrobnienie slad i waga oznacza, ze moze byc szybko i latwo przenoszone lub gromadzone przez prawie http://www.klimatyzacjawentklima.pl/klimatyzacja-srodmiescie

To wszystko stało się przez przypadek. Przypadkiem zakochałam się w Tobie.

i_am_born_sperm dodano: 28 października 2014

To wszystko stało się przez przypadek. Przypadkiem zakochałam się w Tobie.

Złamane serce mam jak z romantycznych wierszy  one chciały ze mną pograć  pobawić się jak PlayStation:

black-inside dodano: 28 października 2014

Złamane serce mam jak z romantycznych wierszy, one chciały ze mną pograć, pobawić się jak PlayStation:]

Chciałaś wiedzieć  co się dzieje. Czemu jest coraz ciszej  coraz słabiej.

smutaaas dodano: 28 października 2014

Chciałaś wiedzieć, co się dzieje. Czemu jest coraz ciszej, coraz słabiej.

Rany w lewej stronie piersi zagoiły się   wybaczam.

black-inside dodano: 28 października 2014

Rany w lewej stronie piersi zagoiły się - wybaczam.

Możesz spotkać kogoś  kto będzie dla Ciebie doskonały. Zaprojektowany w najmniejszych molekułach  by być Twoim największym skarbem i źródłem radości. Ta osoba może całkowicie Cię uszczęśliwić albo totalnie zmiażdżyć.

smutaaas dodano: 28 października 2014

Możesz spotkać kogoś, kto będzie dla Ciebie doskonały. Zaprojektowany w najmniejszych molekułach, by być Twoim największym skarbem i źródłem radości. Ta osoba może całkowicie Cię uszczęśliwić albo totalnie zmiażdżyć.

Zmieniło się moje podejście  ale nie uczucia.

moto-cykl dodano: 28 października 2014

Zmieniło się moje podejście, ale nie uczucia.

Tylko Ty wiesz ile mamy ciężkich wspomnień  nie raz byłaś mi wodą  gdy me życie palił ogień  już nic zrobić nie mogę  by ochronić Cię przed światem  zawsze chciałem jak najlepiej.

black-inside dodano: 28 października 2014

Tylko Ty wiesz ile mamy ciężkich wspomnień, nie raz byłaś mi wodą, gdy me życie palił ogień, już nic zrobić nie mogę, by ochronić Cię przed światem, zawsze chciałem jak najlepiej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć