głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zrozummnie I teraz przychodzi czas na tą lepszą fazę. Czujesz że możesz wszystko. Nic nie jest w stanie wyprowadzić Cię z równowagi. Jesteś szczęśliwa. Wiesz że sobie pora

zrozummnie

zrozummnie.moblo.pl
I teraz przychodzi czas na tą lepszą fazę. Czujesz że możesz wszystko. Nic nie jest w stanie wyprowadzić Cię z równowagi. Jesteś szczęśliwa. Wiesz że sobie poradzisz.
I teraz przychodzi czas na tą... teksty

zrozummnie dodano: 11 stycznia 2015

I teraz przychodzi czas na tą lepszą fazę. Czujesz,że możesz wszystko. Nic nie jest w stanie wyprowadzić Cię z równowagi. Jesteś szczęśliwa. Wiesz,że sobie poradzisz. Tylko gdzieś tam głęboko zastanawiasz się jak długo będzie trwał ten stan . Aż znowu pojawi się ktoś komu uwierzysz i kto zniknie równie szybko jak się pojawi. Wtedy wszystko zacznie się od początku .

http:... teksty

zrozummnie dodano: 11 stycznia 2015

http://poszukiwaczeszczescia.blogspot.com/

I chciałabym ostatni raz powiedzieć... teksty

zrozummnie dodano: 8 stycznia 2015

I chciałabym ostatni raz powiedzieć Ci jak jest na prawdę. Pojawiłeś się w moim życiu przypadkiem i przez bardzo długi czas myślałam,że zostaniesz. Oczywiście, głupia ja . Twoje słowa, mówiłeś dokładnie to co chciałam usłyszeć, tak jakbyś mnie znał lepiej niż ja sama. I co? dużo obiecywałeś, myślałam,że nie jesteś jak inni,że to nie są tylko słowa. Ale pomyliłam się, znowu. Teraz zachowujesz sie tak jakbyś my się nie znali, jakby nic się nie stało. Przecież dla Ciebie nic się nie stało. Byłeś cudowny, zachowywałeś się tak jak jeszcze żaden innych chłopak nie zachowywał się w stosunku do mnie. Naiwna uwierzyłam w to wszystko i teraz za to płace. Pewnie nie zdajesz sobie sprawy ile mnie to wszystko kosztuje. Jak ciężko jest patrzeć na Twoją wielka, fejsbukową miłość z tamtą, mając jeszcze w pamięci to co pisałeś do mnie. Nie moge uwierzyć,że to wszystko były kłamstwa. Nie moge uwierzyć,że tak łatwo wyrzuciłeś mnie ze swojej pamięci,że dla Ciebie to nic nie znaczyło.

i przyjdź . i zostań . i bądź .... teksty

zrozummnie dodano: 7 stycznia 2015

i przyjdź . i zostań . i bądź . nie odchodź .

Jak tu żyć? kiedy iść nie mamy... teksty

zrozummnie dodano: 7 stycznia 2015

Jak tu żyć? kiedy iść nie mamy już dokąd i po co. Jak tu śnić? kiedy najgorsze koszmary przychodzą nocą .

I mimo wszystko wracam do Ciebie.... teksty

zrozummnie dodano: 7 stycznia 2015

I mimo wszystko wracam do Ciebie. Wracam do wspomnień związanych z Tobą. Znowu mi się śnisz, myśle o Tobie, chce napisać, dowiedzieć się co słychać. Wiem, to będzie zwykła, krótka rozmowa, ale mi to wystarczy. Niczego mi nie obiecywałeś i pewnie nie obiecasz, ale ciesze się,że możemy się przynajmniej zachowywać jak para dobrych znajomych.

Jest dobrze. Nie piszesz  nie... teksty

zrozummnie dodano: 6 stycznia 2015

Jest dobrze. Nie piszesz, nie dzwonisz, nie przyjeżdżasz. Tak jakbyś nie istniał, a ja, o dziwo świetnie to znosze. Tylko czasami wracają te myśli. Po co to wszystko? Dla zabawy? Żeby sobie czas urozmaicić? No to kurwa gratuluje wyobraźni. Pasuje,żeby Ciebie tak ktoś potraktował, może nauczył byś się,że uczuciami nie można się bawić. To jest nie fair po prostu. Pamiętasz? prosiłam, prosiłam,żebyś nigdy nie postępował w ten sposób, żebyś nie kończył naszej znajomości tak nagle urywając kontakt tylko żebyś mi wszystko napisał. Obiecałeś. Jak widać Twoje obietnice są nic nie warte, zresztą tak jak wszystko co od Ciebie usłyszałam.

I nie myśl sobie że będę się... teksty

zrozummnie dodano: 3 stycznia 2015

I nie myśl sobie,że będę się zachowywała jakby nic się nie stało. Nie licz na uśmiech i na jebane "cześć" .

Nie kłam  nigdy nie przestanie... teksty

zrozummnie dodano: 3 stycznia 2015

Nie kłam, nigdy nie przestanie boleć. Nadejdzie taki czas,że będzie bolało mniej, będziesz w stanie to znieść. Oczywiście, kiedy go spotkać wszystko wróci z podwójną siłą i rozpierdoli Cię na kawałki, ale spokojnie musisz to tylko przeczekać, potem znowu będzie lepiej.. i tak w kółko .

Zastanawiam się tylko czy jesteś z... teksty

zrozummnie dodano: 3 stycznia 2015

Zastanawiam się tylko czy jesteś z siebie dumny. Fajnie się bawiłeś, co? I tylko nie mogę sobie wybaczyć,że Ci uwierzyłam, wierzyłam w każde słowo, chociaż wiedziałam jaki jesteś na prawdę. Nie wiem jak można być taki frajerem, bawić się czyimiś uczuciami dla podwyższenia własnego ego. Współczuje Twojej lasce.. serio, szczerze jej współczuje,ze jest z takim idiotą. Tylko pamiętaj złotko, karma wraca i mam nadzieje,że do Ciebie wroci z podwójną siłą.

Słabo ją znałam  po prostu... teksty

zrozummnie dodano: 21 grudnia 2014

Słabo ją znałam, po prostu, koleżanka. Do dziś pamiętam tą uśmiechniętą buźkę... Zawsze się śmiała, zarażała optymizmem... wszyscy tak ją zapamiętali, radosną, tryskającą energią. Głupi przypadek, jedna decyzja sprawiła,że jej już z nami nie ma.. Do dziś pewnie wiele osób nie potrafi tego zrozumieć, dlaczego ona.. dlaczego tak wcześnie, miała tyle przed sobą... Rodzinie, przyjaciołom ciężko bez niej żyć,ale pozostawiła po sobie najpiękniejsze wspomnienia. I może to zabrzmi głupio bo zamieniłyśmy zaledwie paręnaście zdań, ale jej twarz mam ciągle przed oczami... ten pełen szczerości uśmiech... Wiem,że nigdy nie będę potrafiła o Tobie zapomnieć i wymazać tego obrazu z pamięci, a także tego żalu, który mam w sercu.

Nie powinno mnie to dziwić... teksty

zrozummnie dodano: 21 grudnia 2014

Nie powinno mnie to dziwić, przecież to oczywiste . A jednak każda, choć najmniejsza wzmianka o niej wywołuje u mnie łzy, potok łez,którego nie potrafię pohamować. To śmieszne,. im bardziej staje się ostrożna, im bardziej chcesz,aby nie zaczęło Ci zależeć, tym bardziej nic z tego nie wychodzi. I co Ty możesz z tym zrobić? nic, musisz sobie z tym radzić, jak zwykle ze wszystkim...

Poprzednia
1
2 3 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV